SwedenSomaliYoussagNuurKilledSocialWorkerMezher
29.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Život v multikulturní a politicky korektní zemi: Politujme vraha, prý patnáctiletého sirotka!

Sdílejte článek:

RED 29|01|2016

Vražda teprve dvaadvacetileté Alexandry Mezher, kterou v uprchlickém zařízení poblíž švédského Göteborgu ubodal údajně nezletilý uprchlík ze Somálska, otřásla nejenom Švédskem, ale i celou Evropou. Zhnusení pak budí vyjádření policejního komisaře Dana Eliassona, který se v rozhovoru pachatele nepřímo zastal a ještě více pobouřil veřejnost.

Eliasson přiznal, že švédská policie přestává nápor migrantů zvládat. Vyslovil soustrast s rodinou oběti, ale zároveň se nepřímo zastal útočníka, čímž rozlítil nejen pozůstalé, ale i veřejnost. „Co my víme o tom, čím si ten chlapec musel projít? Jakých hrůz byl svědkem, v jakém neutěšeném prostředí vyrůstal a jaká traumata v sobě nese?“ omlouval policejní komisař hrůzný čin mladého vraha. S Eliassonem však vyslovila souhlas i místní policejní důstojnice Marie Osth Karlssonová, která sdělila, že je nutné se kromě oběti zajímat i o osobnost vraha a možné pozadí jeho činu.

Oba vysocí policejní důstojníci se řadí k místní sociální demokracii. A jak je vidět sociální demokraté nikdy“nezklamou“ (o tom se doma bohužel už taky přesvědčujeme). Je u nich uprchlík více než vlastní občan?

Zrůda, která ve švédském azylovém centru ubodala krásnou Alex (†22) nakonec stanula před soudem. Somálec Youssaf Khaliif Nuur tvrdí, že je mu 15 let, ale se svým skoro dvoumetrovým vzrůstem na to vůbec nevypadá. Do Švédska dorazil loni v létě a uvedl, že mu je 15 let a na základě toho byl poslán do azylového centra pro mladistvé, kde pracovala Alexandra Mezher, která chtěla pomáhat “nebohým sirotkům” z Blízkého východu. Migrant ze Somálska ale příliš vděku za život v bezpečí neprojevil. Místo toho v pondělí vytáhl nůž a jal se vraždit.

Žalobce u soudu uvedl, že Youssaf v pondělí u snídaně napadl jiného migranta a pak na něj vytáhl nůž. Podle policie Alex chtěla napadeného zachránit a postavila se útočníkovi. “Chtěla je odtrhnout a řekla mu (Youssefovi), aby přestal, ale on na ni zaútočil nožem,” sdělil zdroj z policejního prostředí britskému serveru MailOnline. Somálec Alex bodl do stehna a vrazil jí nůž do zad. Dívka svým zraněním podlehla v nemocnici.

Youssaf se u soudu odmítl k obvinění vyjádřit a soudce jej poslal do vazby. Policisté se nyní snaží zjistit, kolik je somálskému migrantovi doopravdy. Jeho vzhled totiž rozhodně neodpovídá jeho údajnému věku. Youssaf Khaliif Nuur je totiž určitě starší patnácti let. Má knírek a bradku. Sice se holí, ale je to i přesto vidět.

O údajném věku svých svěřenců pochybovala i sama Alex, která měla diplom z psychologie. “Alexandra věděla, jak si poradit s dětmi, včetně násilnických. Ale ti, s kterými pracovala, byli ve skutečnosti velcí a silní chlapi. Viděla jim to na očích a poznala to z jejich těl,” uvedla dříve zdrcená Alexina matka. “Jen několika bylo méně než 18 let – zbytek byl starší, kolem 23 – 24 let,” dodala.

Renata Huber k případu napsala: Přivedete na svět dítě, vidíte ho dělat první krůčky, slyšíte, když poprvé řekne máma, táta. Vedete ho do školky, školy. Radujete se s ním, když jej přijmou na střední a pak na vysokou. Vaše dítě vedete odmalička k tomu, aby pomáhalo ostatním, aby bylo slušné a laskavé. Vaše dítě se rozhodne pro dobrovolnictví pro uprchlíky, protože i vy jste museli odejít do jiné země a začít znovu …vaše dítě, vaši dceru ubodá k smrti patnáctiletý Somálec.

Státním složkám, jež absolutně selhaly, je to velmi líto, ale je třeba brát ohled hlavně na toho vraha, neboť kdo ví, čím si vlastně prošel. No nevíme to, protože u sebe neměl ani doklady totožnosti, nevíme o něm nic, vyprávět nám může cokoliv… může tedy u nás zůstat a začít nový život.

Vaše dcera mezitím hnije v zemi …Už se nikdy nevrátí domů, už ji nikdy neobejmete, nebudete se radovat z jejích úspěchů a držet ruku v jejích životních pádech. Už nebude nikdy nic.

Žijete v multikulturní zemi a jste politicky korektní. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
192 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.