babismlha
3.5.2017
Kategorie: Společnost

Žijeme ve lži

Sdílejte článek:

RED HOOK

Pan Babiš se vzepjal. Jak dorostenec při všesokolském sletu, kterého omylem ubytovali mezi dorostenky se stuhou a absencí studu. Premiér Sobotka ho chce odvolat, což je jasné každému, kdo to s panem Babišem myslí dobře a pan Babiš momentálně chvátá na Hrad, aby si našemu prezidentu postěžoval, protože ten jediný mu rozumí, jelikož je stejného osudu a navíc studoval na hřbitově.

Protože pan Babiš je čistej a nevinnej jak Myšpulín a Bobík a Fifinka a Pinda dohromady. Pan Babiš je Mirek Dušín s vizí Robura Dobyvatele a se zlou by se potázal každý, kdo by tvrdil opak.

A všechno, co se na něj hrne, jsou podvody. Lži, výmysly, dehonestace a zákeřnosti. A aby těch synonym nebylo moc, pan Babiš nyní mluví pouze o lži, která sídlí ve všem, co je kolem. Na Zemi i ve Vesmíru dalekém.

Je lež, že zakládá mrtvé schránky, ze kterých tu a tam vypadne někdo nepohodlný a ztuhlý.
Je lež, že by kradnúl a je lež, že si na ministerstvu financí vede tak, že i cvičená mankí by to zvládla líp.
Je lež, že mění názory ve stejném kvaltu, jako mění náš pan prezident nafukovací dětské gumové čluny a je lež, že se jde k panu prezidentu vyplakat.
Je lež, že pochází ze Slovenska a je lež, že neumí česky, i keď volajako do něj jebú, až z toho má zimomriavky.
Je lež, že má Čapí hnízdo už jen proto, že nerozezná čápa od mandelinky.
Je lež, že mu vadí drobní podnikatelé, protože proč by mu měl vadit někdo, kdo už prakticky neexistuje.

A těch lží je strašně moc. Fakt moc. Lží, které se časem staly pravdou. A jen pan Babiš ví, jak to ve skutečnosti je.
Namátkou:

Málokdo ví, že třeba neexistoval Malý Bobeš. A nejen to, on neexistoval ani Pleva, který to sepsal. A je nesmysl, že Země je kulatá, protože by se na ní logicky neudržel kombajn a on by nesklidil to své žluté morové nadělení. Je nesmysl, že to s náma myslí špatně a ještě větší nesmysl je, že to s náma myslí dobře. Protože myslet může jen ten, kdo parazituje, nic nedělá a chytá lelky, kteří neexistují, protože je v Podkapratské Rusi všichni jeho příbuzní snědli.

Žijeme ve lži a potácíme se v nevědomosti a můžeme děkovat Prozřetelnosti, že pan Babiš zakotvil u nás, u národa vyvoleného.

Že nám pomůže a osvítí vše jak pověstný reflektor mladých a pak nás nasměruje na jedinou správnou cestu a my po ní půjdem s očima rozzářenýma štěstím, a až budem padat ze srázu kamsi do Macochy bude nás hřát vědomí, že ve Wikipedii dostanem jedno celé heslo: „Píčusové na treku“.

A nejen to. Celým světem proletí fotografie zástupu jakýchsi udivených podivínů, co šmajdaj jeden za druhým s lahváčem v ruce a u toho bude titulek „Kurva proč“.

A Svět bude koukat a vrtět hlavou, protože tohle pobrat prostě nejde.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, co je vlastně pravda. Jsem jim řekl, že pravda je to, co jeden hledá, aniž by tušil, jak to vlastně vypadá.

Moc tomu nerozumněli, ale to je jedno.

Dnes bude pod mrakem. Počasí nic moc. Ale mi to neva, protože stejně nikam nejdu.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...