ekologiezelenyzemegreen
27.10.2021
Kategorie: Společnost

Žijeme v éře velké zelené kulturní revoluce

Sdílejte článek:
JIŘÍ WEIGL 
 

Několik zpráv z dnešních médií:

– Americký zdravotní institut přiznal financování riskantních výzkumů ve Wu-chanu (zdroj: Novinky.cz, 25. 10. 2021)

– Srovnání očkovaných a neočkovaných za posledních 7 dní

 

 (zdroj: https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky, 25. 10. 2021)

– Report WMO: Loňský pokles emisí výrazně neovlivnil koncentraci skleníkových plynů. Dokud budou emise, globální teploty porostou. Vzhledem k dlouhé životnosti oxidu uhličitého již sledované teploty přetrvají několik dekád, i když emise rychle srazíme na nulu, varují vědci v reportu (zdroj: https://ct24.ceskatelevize.cz/, 25.10.2021).

– Klimatické modely neočekávaly, že zima 2020/2021 bude tak tuhá. Topná sezóna se protáhla, což vyčerpalo zásoby paliv. Leden 2021 byl v Pekingu nejchladnějším lednem od roku 1966 (zdroj). Únor 2021 byl ve Spojených státech nejchladnější únor za 30 let. (zdroj). Dokonce i Antarktida v roce 2021 zažila nejchladnější zimu za dobu měření od 1957 (byť tam mají zimu v době našeho léta). (zdroj) (Neviditelný pes, 25.10.2021).

Jen těchto několik náhodně vybraných mediálních zpráv z dnešního dne ukazuje, jaké trhliny má oficiální výklad dění kolem nás, jenž tvoří nezpochybnitelný základ covidové a zelené revoluce, v jejichž jménu je obětována naše svoboda a prosperita.

Covid 19 má velmi podivný původ a ještě podivnější důsledky. Je zjevné, že všechna opatření – od roušek a respirátorů, přes lockdowny, až po očkování nemají na jeho šíření evidentně podstatnější vliv. Pouze jedno je jisté – dopad těchto opatření na jednotlivce, společnost a hospodářství je katastrofický.

Ještě zajímavější je však zjištění, že katastrofální propad globální ekonomiky, praktická likvidace letecké dopravy a zamrznutí mezilidských kontaktů způsobené loňskými proticovidovými opatřeními neměla žádný viditelný vliv na očekávané snížení koncentrace CO2 v atmosféře. Ta právě naopak dále vzrostla. Podle vědců prý budeme muset podstoupit násobná radikální snížení emisí CO2 až k nule po dobu několika dekád, abychom zaregistrovali výsledek. To tedy znamená, že zelení fanatici plánují pod záminkou boje proti emisím CO2 likvidaci vyspělé lidské společnosti, jak ji známe, a návrat do doby prvobytně pospolné. Jinak nelze trvale bezemisní společnosti během pár let dosáhnout.  Covid a jeho důsledky, stejně jako umělé exponenciální zdražování energií a likvidace automobilové a letecké dopravy jsou pouze prvními kroky této bláznivé pol-potovské strategie, kterou uskutečňují zešílevší levičácké elity západního světa.

Velký skok green dealu a velká progresivistická kulturní revoluce, která kolem nás každým dnem nabírá na obrátkách, nemohou přinést jiné důsledky, než jejich předobraz v Maově Číně – rozvrat a chudobu. To nevyhnutelně nastane, pokud se jim dosud mlčící část evropské veřejnosti nepostaví na odpor.

IVK publikoval desítky článků, knih a studií o klimatické ideologii a jejích důsledcích, stejně jako o záměrech levičáckých ideologií a před našima očima probíhající sebedestrukci Západu. Pozornému čtenáři může stačit několik zpráv, jako jsou například ty dnes náhodně vybrané na počátku tohoto článku, nebo jenom pohled na pádící ceny kolem sebe, aby se přesvědčil, že situace je skutečně vážná a že zvedáme hlas oprávněně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 762 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)