ABABISJRKRYM
18.11.2018
Kategorie: Společnost

Žije ještě junior nebo je jen na drogách?

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Investigativcům Slonková + Kubík se již nepodařilo zkontaktovat juniora. Obávám se o jeho zdraví, dokonce se obávám o jeho život.

Tata se za ním včera brzo ráno vypravil do Švýcarska. Chlápek, který se na ulici označil za juniorova právníka, vyhrožoval novinářům žalobou, pokud se budou pokoušet juniora kontaktovat. Sebrali juniorovi mobil? Sebrali mu noťas? Jaký preparát má tata od doktorky v tašce? Co se děje s mámou? Má snad junior „vyskočit“ z okna? V té naší tak vyspělé společnosti se nepohodlní rozpouštějí v kyselině – to mě napadá a není lehké se toho zbavit.

Junior byl na Burešově svatbě vloni v létě, přitom byl pro policii dva roky nezvěstný a nedosažitelný. Lidsky si přeji, aby udělal Bureš co nejdřív fatální chybu, ale takovou, kde nikdo nebude ohrožen, tedy především jeho syn a exmanželka. Ať už ta zrůdná situace skončí, ti ostatní naši mafiánci přece jen na takové děsivé představení nemají.

Komentář ke zprávě 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 2,07 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.