ABABISJRKRYM
18.11.2018
Kategorie: Společnost

Žije ještě junior nebo je jen na drogách?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 2,07 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Investigativcům Slonková + Kubík se již nepodařilo zkontaktovat juniora. Obávám se o jeho zdraví, dokonce se obávám o jeho život.

Tata se za ním včera brzo ráno vypravil do Švýcarska. Chlápek, který se na ulici označil za juniorova právníka, vyhrožoval novinářům žalobou, pokud se budou pokoušet juniora kontaktovat. Sebrali juniorovi mobil? Sebrali mu noťas? Jaký preparát má tata od doktorky v tašce? Co se děje s mámou? Má snad junior „vyskočit“ z okna? V té naší tak vyspělé společnosti se nepohodlní rozpouštějí v kyselině – to mě napadá a není lehké se toho zbavit.

Junior byl na Burešově svatbě vloni v létě, přitom byl pro policii dva roky nezvěstný a nedosažitelný. Lidsky si přeji, aby udělal Bureš co nejdřív fatální chybu, ale takovou, kde nikdo nebude ohrožen, tedy především jeho syn a exmanželka. Ať už ta zrůdná situace skončí, ti ostatní naši mafiánci přece jen na takové děsivé představení nemají.

Komentář ke zprávě 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.