06-18-vojaci
18.6.2020
Kategorie: Společnost

Židi nikdy nepokleknou

Sdílejte článek:

INN

Žid nepoklekne ani před králem ani před prezidentem. A určitě nepoklekne před aktivisty za zločiny, které nespáchal.

Viděli jste ten obrázek sportovců klečících před aktivisty BLM? A zvolených demokratů? A policistů?

Náš vůdce Mordechai byl ochoten raději zemřít, než aby se sklonil před zlým Hamanem.

Žid nepoklekne ani před králem ani před prezidentem. A určitě nepoklekne před aktivisty za zločiny, které nespáchal.

Žid pokleká před Bohem.

Zachování židovské výsady

Mnoho toho bylo řečeno o bílých privilegiích. Mnoho také o židovských privilegiích.

Znamená to snad, že Žid, když jde na přijímací pohovor na Harvardskou univerzitu, řekne pár vět hebrejsky a POOF! Je tam?

Jde snad Žid na personální oddělení Goldman Sachs, zatančí tam mystický židovský tanec a za pět minut poté jeho matka telefonuje a mluví o svém synu, jako o „investičním bankéři“?

Musíte pracovat ve dne v noci a hodinu po hodině, abyste se dostali na Harvard. Získání práce v Goldman Sachs není snadný úkol, ale skutečná práce začíná, až tam vstoupíte. Investiční bankéři mají 18 hodinovou pracovní dobu.

My jsme se nedostali na vrchol společenského žebříčku v Americe pomocí magie, jen protože jsme si mysleli, že si to zasloužíme. Naši prarodiče pracovali. Naši rodiče pracují. My pracujeme.

Skutečnost, že Židé uspěli tam, kde dlouhou dobu nemohli vstoupit – tedy například na místa, jako je Harvard, ukazuje na tvrdohlavost a vytrvalost Židů – a naši ochotu udělat vše, co je možné.

Proč je v bankovnictví tolik Židů? Už po strašně dlouhou dobu, kdysi strašně dávno v Evropě, to byla jediná věc, kterou Židé mohli dělat!

Nestali jsme se v Izraeli hvězdami hi-tech technologií kvůli naší barvě pleti. Je to proto, že za posledních 80 let stovky milionů „barevných lidí“ chtěly dokončit Hitlerovu práci a my, abychom zůstali naživu, jsme museli vybudovat nejpokročilejší armádu na světě. Hi-tech Israel se zrodil v IDF Unit 8200.

Pracujeme – a pracujeme proti proudu.

Nikdy jsme nebyli aristokrati.

Naši prarodiče se nenarodili se stříbrnou lžičkou v puse. Přišli na svět, který známe, s číslem vytetovaným na jejich pažích. Začali vyděšení, nemocní a neměli nic než brutální mentálním hrůzu z toho, čím si právě prošli.

Požádali snad někdy Němce, aby poklekli?

Byli příliš zaneprázdněni budováním života pro sebe a své děti.

Kdo je takové plakátové dítě dědičné židovské aristokracie? Musel bych říct Jared Kushner. Narodil se v dostatku a dostal se do ještě vyšších výšin. Jak ale získal takovou příležitost?

Jeho babička žila v nacistickém ghettu. Musela projít výběrový proces, kdy se nacisté náhodně rozhodovali, jestli ji zastřelí – pětkrát. Její otec byl tak podvyživený, že neměl sílu postavit se na vlastní nohy. V posledním roce Druhé světové války uprchli z ghetta, aby spolu s židovskými partyzány bojovali proti nacistům.

Jaredova rodina, stejně jako mnoho našich vlastních rodin, bojovala s největším zlem na zemi.

Když skončila válka, neměli nic. V roce 1949 se přestěhovali do Ameriky a Jaredův otec začal jako stavební dělník. Jaredova rodina, stejně jako mnoho našich vlastních rodin, začala úplně na dně s naprosto ničím.

Stěžovali si? Chtěli po někom něco? Nazývali se alespoň oběťmi?

Stejně jako každá jiná židovská rodina měli právo pracovat.

Bez ohledu na to, jaké židovské privilegium si Jared Kushner užívá, ať už je to jakékoli židovské privilegium, které si někdo z nás užívá, bylo vykoupeno potem, krví a spoustou slz. Vykoupeno dřinou lidí, kteří si zasloužili vše, co vyžaduje BLM …, ale oni nikdy nic z toho nepožadovali.

Nikdy se neciťte špatně za to, co máte. Za to, jaké příležitosti jste dostali. Nikdy neklekejte před jiným člověkem.

Pokud si nejste jisti tím, co máte, pak se pokloňte!

Pokloňte se před Bohem a děkujte.

On je ten, kdo vám dal vše, co máte právě teď.

Poděkujte za to, že máte každý den 613 příležitostí, jak prospět celémi lidstvu.

Zapomeňte na to, co máte a ostatní ne. Postavte se tomuto světu a zaměřte se na to, co můžete udělat vy pro ostatní a co ti druzí udělat nemohou … a udělejte to!

Dejte se do toho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 743 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)