1278454_1_SHE_0028-620x414
14.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Ženy v EU, nebuďte blond, jinak provokujete naše muslimské přátele! Nemůžete se pak divit, že vás třeba znásilní …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED/PAMELA GELLER 14|05|2016

Studentka, která byla surově zbita skupinou uprchlíků kvůli její barvě vlasů, dala vyšetřovatelům po propuštění z nemocnice popis každého jednoho z útočníků. Nicméně, jakmile se ukázalo, že gangsteři jsou žadatelé o azyl, měly pro ni státní úřady jen jednu velmi podivnou “pomoc”.

S rostoucím počtem migrantů na západ z islámských zemí je stejnému útlaku, brutalitě a misogynii vystaveno stále více evropských žen. Běženci udržují prostě stejná pravidla a vzorce chování jako ve svých domovských zemích. Ve skutečnosti, přepadení, znásilnění a vraždy ze cti mají k neúměrnému nárůstu počtu žadatelů o azyl neuvěřitelně stoupající tendenci a poskytují důkaz, že to zřejmě potrvá jen krátký čas než prozatím muslimská menšina zavede svoji tyranii pro dosavadní populační většinu.

Ve snaze smazat jakoukoli stopu tisícovek trestných činů spáchaných uprchlíky policie v Rakousku začala “gumovat” slovo “znásilnění” z policejních záznamů. V souladu s příkazy od levicových politických činitelů. Z tohoto důvodu pak nesčetné oběti útoků azylantů zůstávají bez spravedlnosti. A navíc, úřady stále hledají způsoby, jak “politicky korektně” očistit i jiné. nesexuální přestupky páchané běženci.

Zpět tedy k případu z úvodu článku. V důsledku výše popsaných skutečností se pak ani nelze divit tomuto příběhu. Zraněná oběť útoku ze strany žadatelů o azyl v Rakousku byla  šokována a zděšena z odezvy od policie, když ohlásila tento brutální trestný čin proti ní. Dvacatiletá studentka Sabina nahlásila vídeňské policii, že afghánští přistěhovalci ji surově zbili za to, že “blondýna”. Odpověď policistů však byla šokující:  Prý by měla přebarvit vlasy a necestovat sama po 20 hodině.

“Zpočátku jsem měla strach, ale teď jsem víc naštvaná než cokoli jiného,” řekla poté dívka médiím. “Po útoku mi řekli, že ženy by neměly být samotné v ulicích po 20. hodině večerní. A také mi dali další rady, abych  si obarvila vlasy na tmavé a také se prý neoblékat tak provokativním způsobem. Nepřímo to znamená, že mám částečně vinu za to, co se mi stalo. To je obrovská urážka.”

1278454_1_SHE_0028-620x414 (2)

Sabina

Sabina byla tak surově zbita, že musel být hospitalizován po útoku v nemocnici.  Vysvětlila, že incident začal, když se jeden z žadatelů o azyl k ní přiblížil ve vlaku: “Stála jsem na nástupišti a čekala na vlak, když ten člověk přišel ke mně a mluvil se mnou v cizím jazyce. Pak mi  začal dávat ruce do vlasů a dal jasně najevo, že v jeho kulturním prostředí nebyly nějaké blonďaté ženy. Řekla jsem mu, aby šel pryč, a na chvíli opravdu odešel. Ale to bylo jen proto, aby přivedl své kamarády a vrátil se třemi ostatními. Ukradli mi kabelku a mé platební karty. “

Bohužel to však nebyl konec jejího utrpení. Čtyři migranti po krádeži skočili na bezbrannou ženu, srazili ji na zem a bili ji i když už se svíjela bolestí na zemi. Aby toho nebylo málo, Sabina tvrdí, že žádný z ostatních cestujících na nástupišti se nepokusil zasáhnout a pomoci jí. 

Sabina pak musela být ošetřena v místní nemocnici pro hematomy na obličeji a zranění ramene, loktů a bolestí v oblasti boků a páteře. Když byla propuštěna z nemocnice, musela pak vyslechnout velmi znepokojivou odpověď od odpovědných osob, které jí mají chránit a pomáhat: “Policie mi řekla, že útoky jsou dnes na denním pořádku. A že to bude ještě horší.”

Na otázku, co by nyní udělala nebo řekla muži, který by na ni chtěl zaútočit znovu odpověděla: “Nic, já bych mu prostě nastříkala do obličeje pepřový sprej.” Nicméně, pepřový sprej není dostatečnou obranou pro neozbrojené ženy obklopené davem agresivních migrantů. Navíc, mohlo by se jí stát, že by mohla být nakonec zatčena pro svou obranu ona, stejně jako tomu bylo se 17-letou dánskou dívkou, která takto bojovala s jiným násilníkem, též žadatelem o azyl.

A konec příběhu? Velmi podobný zase jinému případu z Německa. “To není znásilnění. Zbav se toho. Smazat zprávu, “řekl prý úředník ministerstva, podle hlavního vyšetřovatele … 

V neomluvitelné snaze podpořit jejich již tak selhávající agendy, mají tedy multikulturní socialisté na svědomí stále více obětí těch, kteří trpí jejich politikou otevřených dveří – a to jsme teprve na začátku. Jak přistěhovalci usilují o naplnění svých původních společenských zvyků a budou s těmito evropskými kolaboranty pracovat na vlastní náboženské legislativě, v našem středu, “založí” národy uvnitř národů a rozloží a zničí naši tradiční společnost definitivně.  Dnes tedy vidíme pád naší demokracie v přímém přenosu a to vše bez zvedání válečných zbraní.
.

.

ZDROJ: Pamela Geller

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 28 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
76 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.