VALKAZENY
2.12.2021
Kategorie: Politika

Ženy chtivé války?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Jsem žena, ale musím říct, že žena v politice je někdy takový průser, že bych jim já osobně doporučila vařečku, zástěru a zmiznout z politiky do kuchyně. Chtějí jadernou válku, svrhávat cizí diktátory, přezbrojovat armádu a vychovávat občany ke kritickému myšlení. Válečné choutky a představy o bezpečností politice hlav poslankyň Pekarové-Adamové, Langšádlové z TOP09 a Černochové z ODS jsou naprosto zvrácené a každý, komu není lhostejná naše bezpečnost by se měl na tuhle trojku podívat pořádně. Hlavně ti, co tyhle osoby zvedly do jejich křesel.

Řádící Adamová-Pekarová

Předsedkyně poslanecké sněmovny a jednací sál PS ozdobila vlajkou EU. Protože jí spadla do rukou moc, začala šermovat nejen slovy, ale i zbraněmi. Kdopak se jí to tak znelíbil? Je Běloruský prezident Lukašenko a a Pekarová-Adamová by ho nejraději svrhla z pozice diktátora a vůbec nechápu, že v ten moment se jako diktátorka chová právě ona. Předsedkyně PS, jinak nejvyšší třetí ústavní činitel této země je ve své funkci pár týdnů a už si koleduje o válku s Běloruskem, který se opírá o Putinovské Rusko. Tak to vypadá, že napřed Langšádlová hodí atomovku na Putina, umete Pekarové-Adamové cestičku k e svržení diktátora Lukašenka.

Atomová Langšádlová

Pekarová-Adamová tím ztrácí proti Langšádlové body. To je velmi ostrá paní a atomovka je v její ručičce asi jen hračka a ne zbraň hromadného ničení. Víte, že vzkázala vzkázala ruskému ministru zahraničí Lavrovovi, v souvislosti s ruským návrhem řešení migrační krize na hranici, že jeho drzost nezná mezí? No není tu pusinka? ne, není! je to baba zralá na svěrací kazajku. Před časem se přimlouvala za to, aby NATO šlo do jaderná války s Ruskem. Zajímalo by mě, jestli si uvědomila kolik by to stálo lidských životů a jestli by jí nevadilo smetení ČR a SR z povrchu zemského. Langšádlová TOP-KDU a bývalá křesťanka nás chce poučovat o kritickém myšlení, ale ona by se měla naučit myslet aspoň trošku.

Jemná Černochová

Ta je tak milá na lidi a chce je jako správná konzerva chránit před vším zlem, ale s Ruskem chce jednat z pozice síly. No není to miláček? Bude nás chránit a na Rusku pošle naši pidiarmádu se starými zbraněmi a dobude sama v jejich čele celé Rusku. Putina zavře do basy a bude spokojená jak to zvládla. Já mám za to, že ministryně obrany ví, že žádnou armádu nemáme. Spoléhá se na spojence? V tom případě by se měla poučit z historie a pak bude vědět, že nás spojence vždycky hodili přes palubu. Taková je pravda a nikdy to nebude jiné.

Jak to vidím já

Zase napíši něco, za co mne možná budou kamenovat, budou mi nadávat ale mně je to jedno. Hodně let jsem si učila, aby to nebolelo, abych se uměla povznést nad zlobu, nenávist a hloupost a nakonec si mohu říct, poslužte si, když to neumíte jinak.

Celý mladý život jsem žila pod ochranou Ruska. Nevím jak vy, ale já jsem celé ty roky neměla strach z války. Ano, žili jsme v jejich stínu jako ostatní státy, ale byly jsme obrovské, nenapadnutelné slovanské sdružení. Ano, vládla tu studená válka, ale proti tomu, do čeho nás dostal západ to byla selanka a procházka růžovým sadem. Byla to vskutku malá daň za to, nebát se války, nemít hlad, mít kde složit hlavu, mít na doktora, vědět, že na stará kolena bude mít člověk důchod.

Západ nás nikdy nepřijme jako rovnocenný národ, kdy si to konečně přizná každý Slovan. Dnes jsem si na okamžik pustila ČT 24 kde zrovna byly záběry z bouřících se Francouzů. Železničářům se nezdál jejich plat. To se tam vlastně děje pořád. Pořád mají málo všichni Francouzi. No a víte jaký plat má ta železničářka? 4 500 Eura měsíčně. Takhle nám to sdělila paní redaktorka ČT 24 a mně se zrovna dostal do rukou lístek o invalidní důchodu jednoho muže a já to zveřejňuji s jeho svolením. Také bere kolem 4 500,- ale korun na měsíc. To je prima důchod. Žijeme jako pitomá zvířátka pod těžkou okovanou botou západu a některým se to líbí. No mně se to nelíbí. Nechci aby kdejaké tele z Bruselu nařizovalo jak mám žít a jaký jídlo jíst a kolikrát spláchnout záchod.

To jsou jen podružnosti, kterým motají lidem hlavu a chtějí jedno. Držte hubu a krok. Vaše místo k životu je už rozebráno. Slované, uvolněte místo a všechny přírodní zdroje. My, Velký Západ máme všeho málo a vy jste podřadná rasa. Tak vychcípejte, nebo to uděláme jinak. Už za sebou nemáte Rusko ale Německo. No a o tom to je. Celá staletí jsme jim byli za sluhy a jsme tak kde kdysi dávno. Už stačí jen, aby nám dali na krk otrocký obojek, nebo nastavěli další koncentrační tábory. Že je to přitažené za vlasy? Možná ano, ale kdo dokáže že ne.

Je čas, kdy se bojím, že může být válka. Ano, bojím. Je strašná doba, když si nějaká Langšádlová přeje hodit na Rusko atomovku. Hrozný čas, kdy státy staví ohromné armády, které by nás rozmáčkly jako veš ve vlasech. Že máme svoji armádu? No, pokud tomu říkáte armáda, tak to je vaše věc. Já pár tisíc mužů nepovažuji za armádu. Hrozná doba, kdy má migrant právo na všechno a občan se bojí napsat pravdu i to, že je nenávidí a nechce je doma. Ano, já nenávidím tu jejich šílenou víru a všechny ty, co v duchu této víry zabíjejí.

Na závěr, ano i já chci svobodu, ale takovou která je pro všechny a ne jen pro vyvolené. Proto věřím, že nás Rusko jednou nenechá na holičkách, až ho budeme potřebovat tak, jako ve světových válkách.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 6 049 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
192 komentářů
    • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)