18193408_520329591690995_1894739832051131853_o
1.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Žena, znásilněná imigranty, se rozhodla vystoupit z anonymity a promluvit

Sdílejte článek:

COM/STE

Není to první a bohužel ani ne poslední obětí znásilnění, ale na rozdíl od jiných žen, které se po znásilnění uzavřely do sebe, a stydí se o něm mluvit, se Chelsey Wright, matka tří dětí z anglického Sunderlandu rozhodla promluvit.

Stalo se to 3.září 2016, když si se svou maminkou a kamarádem vyrazila posedět do centra města. Obešli pár podniků, dali si několik drinků, a nakonec skončili v jedné hospodě, kde se Chelsey od svého doprovodu oddělila.

C-ptlFGXoAAdCFRDalší věc, kterou si pamatuje, bylo probuzení v cizím domě, bez jediné vzpomínky, jak se tam dostala. Vedle ní ležel cizí muž.

Pokusila se z domu odejít, ale dveře byly zamčené. Muž se probudil, chytil ji a praštil s ní o dveře. Volala o pomoc a křičela, ale muž ji řekl, že nikam nejde a smál se. Pak dveře otevřel a dovnitř vešel další „turecky“ vyhlížející muž.

Vyběhla z místnosti a snažila se utéct, ale někdo ji skopnul ze schodů a vytáhl za vlasy zpět. Vytrhla se mu a seběhla schody, kde na ní čekali tři další tmaví muži.

Jeden ji chytil pod krkem a hodil s ní o zeď a řekl ji, že ji podříznou. Neví, jak se dostala z domu, ale povedlo se jí to. Pronásledovali ji ulicí a Chelsey volala o pomoc a zjistila, že ví kde je. Byla to Peel Street, místo, kde bydlí její strýc. Doběhla do jeho domu a ten ji naložil do auta a odvezl domů, kde na ní čekala maminka, co se jí celou noc snažila najít.

Pak zkolabovala a probrala se až v 11 dopoledne. Protože měla tělo samý šrám, rozhodla se kontaktovat policii.

Když policie zjistila, že byla v bezvědomí, poslali ji do centra pro oběti sexuálních útoků, protože tušili, že se mohlo stát něco víc. Chelsey podstoupila kompletní vyšetření a lékaři z ní sebrali stopy cizí DNA.

Ještě ten den policie provedla razii v domě, ze kterého Chelsey uprchla, a zadržela zde 6 imigrantů ze Sýrie a Iráku. Z provedených testů DNA se zjistilo, že ji tu noc všichni znásilnili.

Soud ale všechny muže propustil na kauci a jsou na svobodě. V Anglii proto nyní probíhá kampaň pod jménem Spravedlnost pro Chelsey, která chce poukázat na rostoucí problém s případy znásilnění ze strany imigrantů, které se policie neobtěžuje ani řádně řešit ani řádně trestat.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 47 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.