SESTRA
30.12.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zemřela zdravotní sestra po očkování vakcínou „proti Covidu“?

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Agitační masírka za očkování vakcínou na bázi nikdy nevyzkoušené techniky „vakcinace“ (vakcíny mRNA, tedy vakcíny na bázi zcela jiného principu, než jakákoli, opakuji jakákoli vakcína, kterou kdy kdokoli dostal) proti nemoci, která není nijak výrazně nebezpečnější než veliká řada jiných viróz nedávno přinesla video, které se brzy stalo hitem na internetu.

Zdravotní sestřička z Tennessee byla očkována vakcínou firmy Pfizer proti Covidu. To je ta vakcína, kterou objednala EU a kterou teď propaguje náš establišment v čele s Babišem, Zemanem, Kubkem, Flégrem, Hořejším, Hamáčkem, Blatným, Prymulou a spol.

Pozn.: Když to tak po sobě čtu – jako by sakra nestačilo, že tu vakcínu objednala EU – už to samo o sobě je zcela jasný varovný signál „vyhni se tomu obloukem!“

Dotyčná zdravotní sestřička, velká a nadšená propagátorka očkování po chvíli nejprve přestává mluvit, pak se chytí za čelo a následně omdlí.

Pokud by se snad videa nějakou záhadnou náhodičkou ztratila (nějak jich na youtube ubylo), pak ještě tady:

nebo

O pár dní později natočila rozhovor, že je úplně ok, že jen těch 17 minut po očkování ji náhle něco rozbolelo a že sebou úplně normálně sekne, když ji něco bolí.

Což je tedy u sestřičky z jednotky pečující o covid pacienty zvláštní, že sebou každou chvíli praští o zem. (Je z „covid jednotky“, jak uvádí v prvním videu).

Ve videu po incidentu, kde vypráví, že je jí úplně skvěle, dokonce řekne, že sebou sekne každou chvíli, že je to u ní úplně běžné, že sebou praštila o zem tak asi 6x za posledních 6 týdnů. Tak snad tam na té „covid jednotce“ nezavádí plicní ventilátor – to by docela zvýšila úmrtnost „s covid“, když se bou každou chvíli praští o zem.

Video rozhovoru se sestřičkou z covid jipky, která sebou každou chvíli sekne o zem:

Pro jistotu:

Později se objevily „zcela nepodložené lži a konspirační teorie“, podle kterých doty4ná sestřička následně zemřela.

Nemocnice, ve které pracovala, aby vyvrátila tyto lži ruské proti-vakcinační štvavé ideodiverze, zveřejnila video dotyčné zdravotní sestřičky.

Pro jistotu:

No, zveřejnila video dotyčné zdravotní sestřičky – nevím. Na tom videu je zvláštních několik věcí.

Údajná živá a zdravá Tiffany Dover má zcela jiný účes:

Versus původní Tiffany (vysvětlující, že sebou práskne o zem každou chvíli):

a zcela původní Tiffany, která sebou praští o zem samým nadšením z bezva očkování:

Video „Tiffany je zcela v pořádku, živa a zdráva“ – ve srovnání s oběma předchozími Tiffany (které jsou na první pohled stejné osoby) je nová Tiffany dosti nepodobná předchozím.

Má výrazně tmavší vlasy – až uhlově černé, zatímco předchozí dvě Tiffany (obě stejné, říkejme jim Tiffany-1) mají vlasy tmavé ale nikoli uhlově černé a v pěšince na pravé straně hlavy (vlevo z vašeho pohledu) má očividně světle hnědá místa.

Zároveň Tiffany-2 (Tiffany „neumřela, je to lež“) má vlasy zvlněné a zdají se být hustší – zejména při porovnání vlasů na levé straně (vpravo z vašeho pohledu – původní Tiffany, Tiffany-1 má vlasy sčesány všechny na levou stranu hlavy (vpravo z vašeho pohledu) a je zřetelně vidět, že nejsou nijak husté ani pevné, spíše budou jemné, hladké. Tiffany-jsem-na-živu-je-to-hoax (Tiffany-2) má vlasy sčesané na levou stranu jen z poloviny, protože má pěšinku uprostřed. Přesto se vlasy Tiffany-2 zdají výrazně objemnější, jsou mírně zvlnění a působí silným, pevným dojmem.

Zajímavé je, že skutečná Tiffany se nikdy, NIKDY nečesala na pěšinku uprostřed podle nezávislých zdrojů, které prošly její instagram a facebooku. Neověřoval jsem sám. Jednak prý její FACEBOOK I Instagram nějak záhadně zmizely, poté co se navíc začala šířit jistě zcela nepravdivá zpráva, že po očkování na sociálních sítích několik dní nic nenapsala, přestože dříve patřila k pravidelným a častým přispivatelkám do drbárny facebooku a instagramu. A druhý důvod, proč jsem to neověřil je, že na facebooku ani instagramu nejsem a ani jsem nikdy nebyl a ani nemíním být.

Pravda ale je, že obě dvě videa původní, ověřené Tiffany podle mého názoru ukazují, že se Tiffany stále a dlouhodobě česala na pěšinku na pravé straně hlavy – vlasy jsou na první pohled „navyklé“ na účes s pěšinkou na straně hlavy.

A na fotce https://www.rajce.idnes.cz/f1473890002 z videa to navíc vypadá, že má tak trochu „kraví líz“, že jí olízla kráva, jak se říká vlasům otočeným kořínky směrem dozadu. Tiffany-2 ale nic takového nemá.

Ano není to důkaz. Ale je to zvláštní.

Na druhou stranu oceňuji to, že na všech třech videích mají obě Tiffany stejný přívěšek na krku a na videu 1 a 3 také stejné nebo velice podobné hodinky.

Některé nezávislé weby se zabývají navíc rozborem pih na čele oboru Tiffany, tvarem obočí, rozdíly v tloušťce krku apod. Hodně detailní, diskutabilní – není pro mne „důkaz s velkým D“.

Ale to nejzajímavější na celém videu „Tiffany je naživu, je to hoax“ je skutečnost, že Tiffany není v detailu – ani jednou ! Ani jednou! nepromluví.

Proč?

V obou předchozích videích byla Tiffany ve velkém detailu – záběr od prsou nahoru, velké přiblížení. Na obou předchozích videích Tiffany mluví. Na videu „je naživu, vy lháři“ neřekne „Tiffany-2“ ani slovo a je v záběru z velké dálky ve špatném osvětlení.

Proč z dálky? Proč tu dálku musí navíc maskovat „kolektivem“ – pozn.: udělat záběr na samotnou Tiffany z dálky by bylo do očí bijící. Ale záběr na Tiffany v kolektivu pracujících může být z dálky, „aby se tam vešlo všech 15 pracovnic a pracovníků“.

Záběry z tohoto třetího videa jsou navíc jako když nepoužili jiné světlo než osvětlení nemocničního schodiště – video je velice tmavé. Např. oči Tiffany-2 nejsou vůbec vidět, ztrácí se ve tmě očních důlků tváře v prachmizerném osvětlení.

Pokud toto mělo být video, které vyvrací „hoax“, že po očkování proti covidu zemřela mladá, silná a zdravá zdravotní sestřička, tak pro mne toto video posílilo podezření, že Tiffany opravdu zemřela.

Video je krajně podezřelé, zcela očividně natočené tak, aby „Tiffany“ byla co nejméně vidět a přitom vzbuzovala dojem, že vidět je – pološero videa, Tiffany-2 daleko, žádný, ani jeden jediný detail na obličej, úmyslné podvodné natočení videa z dálky je stejně podvodně zamaskováno kolektivem pracujících.

Podívejte se, jak trapně by vypadalo video samotné Tiffany-2 natočené z podobné vzdálenosti v podobně mizerném světle:

Každý by hned viděl, že úmyslem autora video bylo NEUKÁZAT osobu.

Takže to musí podvodník zamaskovat.

Jak? No, přidá dav:

A najednou ten podvodný záběr vypadá přirozeně a budí dojem férového ukázání Tiffany, aniž by Tiffany ukázal. Podvod. Finta využívající/zneužívající toho, jak funguje lidské vnímání.

Zajímavá skutečnost navíc? Na stránkách https://www.searchquarry.com/ najdete všechny možné veřejné záznamy o jakékoli osobě v USA. Některé nezávislé weby zadaly jméno Tiffany Dover do vyhledávání a nalezly Tiffany v seznamu mrtvých v daném státě USA s příbuznými, jejichž jména se shodují s příbuznými zdravotní sestřičky Tiffany očkované proti Covidu.

A co je na tom celém nejzajímavější – uvedený web jsem si našel. A zkusil vyhledávání. Které perfektně funguje. Pro jakékoli jméno. Například klidně pro jméno Paul White (jedno z mnoha, které jsem vyzkoušel) – https://www.rajce.idnes.cz/f1473889993

Perfektně fungující vyhledávání všech veřejných záznamů pro jakékoli jméno. Tedy právě jen kromě jména „Tiffany Dover“, při jehož vyhledávání se nějak zahltí server nebo co:

Skoro bych si tipnul, že to „zahlcení serveru“ při vyhledávání jména Tiffany Dover se objevilo hned poté, co byrokracie stačila zareagovat na informaci šířící se po internetu o úmrtním listu Tiffany Dover z uvedeného státu, s příbuznými stejných jmen jako příbuzní očkované sestřičky.

Ale to jistě nic neznamená, Přeci není nic složitějšího, než aby Tiffany natočila video, kde bude Tiffany, živá, zdravá, nasvětlená reflektory, v detailních záběrech zblízka – jako v těch prvních dvou videích, že?

Nebo že by tomu něco bránilo?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 397 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)