zemanovci
31.3.2018
Kategorie: Společnost

Zemanovci, bolševník a hymna

Sdílejte článek:

RED HOOK

Strana práv občanů – SPO – měla ve středu mimořádný sjezd. Loni na podzim to totiž ve volbách projela tak znamenitě, že soudruzi ve vedení usoudili, že je potřeba zvolit nové vedení z těch soudruhů, co to ještě nestihli posrat.

Proslýchá se, že až tito noví soudruzi dokončí co jejich spolubojovníci nestihli, chopí se vedení pan Jaroslav Tvrdík, který se rozhlédne, vymete tlející zbytky činovníků, povzdechne si, zatlačí slzu a zhasne.

Na sjezdu byl i náš pan prezident. Poděkoval delegátům, jinak svým vrstevníkům, za poctivou drobnou mravenčí práci, která byla bohužel tak drobná, že si jí debilní volič nevšim.

Mimo jiné jim také řekl, aby se ve svém úsilí nenechali otrávit, i kdyby se Novičok našel, jako že se najde.
Delegáti mu připravili ovace, ve dvou případech ve stoje.

SPO bude mít v názvu opět „Zemanovci“, protože pan prezident usoudil, že už mu to nemá jak ublížit. My od Hooka si myslíme, že hezčí by bylo, kdyby se ta strana pamětníků jmenovala „Miloš“, ale nechceme se vnucovat.

Tak.

Primátorka Prahy paní Krnáčová, která patří mezi slovenské poradce, co se nám v republice rozplevelili jako bolševník, chce být opět primátorkou.

Četl jsem s ní rozhovor. V kostce si myslí, že i když to kolem ní všichni totálně posrali, tak díky tomu, že je primátorka, Praha ještě stojí.

Jeden týpek mi včera u Hooka vykládal, že Praha stojí díky tomu, že to hlavní se vybudovalo v době, kdy ještě žádnej Slovák neexistoval, ale si myslím, že se plete.

Paní primátorka také řekla, že ví, že nejsou byty a nic. A že pokud jde o ni, ona by stavěla, až by brečela.

K tomuhle se nechci vyjadřovat, neb mi tyto dvojsmyslné větičky vhánějí ruměnec všude možně. Snad jen – chtěl bych paní primátorku ujistit, že není sama, kdo by brečel. Co vím, tak řve každej, kdo se v Praze ráno probudí a dojde mu, že musí ven.

Jo.

Prý budem mít jinou hymnu. Delší. Zasazují se o to sportovci. Chtějí ještě druhou sloku. Jeden sportovní činovník to obhajuje tím, že špičkoví vrcholoví sportovci jsou především lidé zdravého, nezdevastovaného těla. 

Dokážou například skvěle vrhnout. Mnohem dál, než vrhá většina populace. Tato schopnost je ale logicky kompenzována, takže spousta z nich, když je na stupních vítězů, vůbec nepobere, že se něco hraje.
Kdyby byly sloky dvě, většině by to mohlo dojít. Což chápu.

Také jsem zaznamenal názor, že první sloka hymny klade otázku, adresnou, na kterou chybí odpověď. 
Pokud tedy bude druhá sloka, měla by být podle mne o tom, že náš domov leží v Nuslích. Zhruba mezi Synkáčem a Kloboučnickou.

Rozvedl bych to, ale už je toho pro dnešek moc.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky brečim, když se vzbudim. Jsem jim řekl, že ne. Nebrečím ale pouze díky tomu, že můj příbytek nemá okna, tedy se nemám čím kouknout. Kamkoliv.
Dnes je pod mrakem. Jaru se moc nechce, ale bude muset. Aspoň já ho potřebuju jako sůl.
To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 16 447,00 Kč
Vybráno 46.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...