zemanksc

Zeman v sobě bolševika prostě nezapře

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Dlouho jsem se snažil presidenta Zemana omlouvat. Říkal jsem si, že je to pořád lepší než “Nevím, stahovač králíků”. Jenže ono je to čím dál horší, děsivé, neúnosné.

Že je Miloš Zeman tělem i duší komunista je jasné. Vyplývá to z jeho slov, ale hlavně činů. Celoživotních. Snaží se to sice maskovat jakýmsi sociálně demokratickým závojem, ale na to mu mohou naskočit jen lidé velmi mdlého rozumu. Principiálně vyznává komunistické náboženství řízení společnosti a to v oblasti politické i ekonomické.

Naposledy se odkopal, když prohlásil do médií, že v souvislosti s koronavirem zkrachují jen neschopní.  Tento výrok o něm prozrazuje téměř vše. A myslím, že je na čase, abychom na něj přestali hledět jako na svatý presidentský obrázek a dali mu pocítit jeho vlastní medicínu. Nic jiného si tento zapšklý, nesoudný, zlý a sebestředný stařec nezaslouží.

Jeho slova znamenají, že stejně jako Babiš a všichni další komunisté nenávidí živnostníky. Tedy svobodomyslné lidi, kteří se snaží žít bez parazitování na státu, kteří byli bolševikům vždy největším trnem v oku. Zeman se v životě živil vždy jen plácáním hubou za erární peníze, živnostníky nechápe a ve skrytu duše se jich vlastně bojí. Bojí se tak všech svobodně myslících lidí, kteří by mohli poukázat na to, že on je vlastně je státní parazit. Proto vyplodil i tento výrok o krachování neschopných.

Restauratéři, hoteliéři a další tisíce živnostníků v této době totiž nekrachují kvůli vlastní neschopnosti, ale díky zmatenosti Babišovy vlády, která působí zdáním, že naprosto neví co dělat a tak jim podnikání svými “opatřeními” již podruhé v tomto roce likviduje. Bolševik Zeman to nechápe, protože pro něj je “podnikání” především korupční obchod s erárem, a kdo to neumí a nemá na to žaludek, je pro soudruha presidenta asi ten neschopný. Ano, to je ten dnešní neomarxistický eurosocialismus v kostce.

Zeman tak nevybočuje z řady bruselských eurobolševiků, kteří nám takto diktují již několik let. Komunistů mysli, kteří bohužel ovládají naši současnou společnost. Je tragédií naší generace, že většina lidí to nedokáže prohlédnout. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 082 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (59 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...
117 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)