zemanksc

Zeman v sobě bolševika prostě nezapře

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Dlouho jsem se snažil presidenta Zemana omlouvat. Říkal jsem si, že je to pořád lepší než “Nevím, stahovač králíků”. Jenže ono je to čím dál horší, děsivé, neúnosné.

Že je Miloš Zeman tělem i duší komunista je jasné. Vyplývá to z jeho slov, ale hlavně činů. Celoživotních. Snaží se to sice maskovat jakýmsi sociálně demokratickým závojem, ale na to mu mohou naskočit jen lidé velmi mdlého rozumu. Principiálně vyznává komunistické náboženství řízení společnosti a to v oblasti politické i ekonomické.

Naposledy se odkopal, když prohlásil do médií, že v souvislosti s koronavirem zkrachují jen neschopní.  Tento výrok o něm prozrazuje téměř vše. A myslím, že je na čase, abychom na něj přestali hledět jako na svatý presidentský obrázek a dali mu pocítit jeho vlastní medicínu. Nic jiného si tento zapšklý, nesoudný, zlý a sebestředný stařec nezaslouží.

Jeho slova znamenají, že stejně jako Babiš a všichni další komunisté nenávidí živnostníky. Tedy svobodomyslné lidi, kteří se snaží žít bez parazitování na státu, kteří byli bolševikům vždy největším trnem v oku. Zeman se v životě živil vždy jen plácáním hubou za erární peníze, živnostníky nechápe a ve skrytu duše se jich vlastně bojí. Bojí se tak všech svobodně myslících lidí, kteří by mohli poukázat na to, že on je vlastně je státní parazit. Proto vyplodil i tento výrok o krachování neschopných.

Restauratéři, hoteliéři a další tisíce živnostníků v této době totiž nekrachují kvůli vlastní neschopnosti, ale díky zmatenosti Babišovy vlády, která působí zdáním, že naprosto neví co dělat a tak jim podnikání svými “opatřeními” již podruhé v tomto roce likviduje. Bolševik Zeman to nechápe, protože pro něj je “podnikání” především korupční obchod s erárem, a kdo to neumí a nemá na to žaludek, je pro soudruha presidenta asi ten neschopný. Ano, to je ten dnešní neomarxistický eurosocialismus v kostce.

Zeman tak nevybočuje z řady bruselských eurobolševiků, kteří nám takto diktují již několik let. Komunistů mysli, kteří bohužel ovládají naši současnou společnost. Je tragédií naší generace, že většina lidí to nedokáže prohlédnout. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 830 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (59 votes, average: 4,05 out of 5)
Loading...
politicon.cz
116 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.