zemanksc
30.11.2020
Kategorie: Politika

Zeman není českým prezidentem, ale Putinovým poskokem

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Jinak to není možné. V slušné zemi není normální, aby prezident sbíral kompromitující materiály na šéfa tajné služby a ještě od člověka podezřelého s donášením ruským vyzvědačům.

Současné úkolování Bezpečnostní informační služby (BIS) od Miloše Zemana jsou už silně za hranou a ohrožují samotnou její existenci. Chtít po naši kontrarozvědce jména ruských špionů, detailní popsání aktivit ruských tajných služeb v ČR a jména jejich českých spolupracovníků není nic jiného než pastí na ředitele BIS Michala Koudelku. Když to tato instituce odmítne, tak zesílí tlak Hradu na jeho výměnu, když to splní, tak ohrozí živé operace a rovněž své vlastní lidi, nehledě k tomu, že pro spolupracující tajné služby z ostatních zemí se BIS stane nedůvěryhodnou a bude odstřižena od důležitých informací.

Rozhodně nejlepším řešením bude dotyčné údaje Hradu nedávat, protože v Zemanově okolí působí pochybné existence bez bezpečnostní prověrky, viz údajný poradce Martin Nejedlý a kancléř Vratislav Mynář. Přitom Nejedlý je známý svými pochybnými kontakty v Rusku a tak by takové vyžádané údaje mohly skončit u nesprávných lidí. A také není stanoveno, dokdy musí BIS odpovědi poslat. Na jejím místem bych vůbec nespěchal.

Nikde na světě tajné služby nezveřejňují tak citlivé informace z živých kauz, jaké chce znát Zeman. Tento člověk nehájí zájmy České republiky, ale otevřeně jí škodí. Jsem rád, že už i mnozí politici a občané to správně pochopili, a tak je Zeman častován na webech a sociálních sítích výroky jako vlastizrádce, kolaborant, ruský šváb, agent Moskvy atd. Pobavil mě rovněž jeden příspěvek v diskusi pod článkem na iDNES.cz, kde nějaký diskutující napsal, že zveřejnění jmen ruských agentů v Česku není žádným problémem a každý je zná. Na prvních čtyřech místech jsou Miloš Zeman, Martin Nejedlý, Vratislav Mynář a Jiří Ovčáček,

A pokud jde o hodnocení BIS, tak izraelský Mossad, který ve své branži patří k nejlepším na světě, o ní uvedl, že se řadí mezi špičkové tajné služby. Pro mě jsou rozhodující názory mistrů z příslušných oborů a nikoliv bláboly senilních důchodců z Vysočiny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 303 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
125 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.