novichokzeman
4.5.2018
Kategorie: Společnost

Zeman a novičok

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK SCHILDBERGER

Mezi hlavami evropských států nemá Česká republika většího, odhodlanějšího a úspěšnějšího nepřítele, než je prezident České republiky. Ve snaze převést pozornost na jiné pole obvinila Ruská federace, jak známo, naši zemi, že jed novičok, nasazený na britském území proti zběhlému ruskému agentovi a jeho dceři, mohl pocházet z Česka. Všechny relevantní zdroje to rázně odmítly.

Co bych tak mohl v takovéhle situaci udělat pro Rusko a proti Česku? zamyslel se na Hradě Miloš Zeman. A přišel na to, je velmi inteligentní a vždycky vymyslí cosi, čím by co nejvíce uškodil své zemi.

Miloš Zeman zaúkoloval civilní rozvědku, aby zjistila, jak to s tím novičokem vlastně je: co když mu to dá příležitost zveřejnit, že Rusové mluví pravdu a Češi lžou? To by bylo něco!

Zeman zaúkoloval civilní rozvědku, ale nikomu neřekl, že stejný úkol zadal i rozvědce armádní – a vyšlo mu to! Civilní špióni zjistili, že ne, zatímco vojenští dospěli k závěru, že ano, že novičok se v Česku vyráběl, sice jen v malém množství a posléze byl zničen – ale cíle bylo dosaženo: věrohodnost České republiky utrpěla přinejmenším trhlinu.

K čemu jsou tajné služby, když nejvyšší velitel vykecává jejich zjištění v bulvární televizi, včetně toho, že se neshodnou, že tedy přinejmenším jedna je jaksi neschopná?

Česká republika nemá většího škůdce svého dobrého jména, než je Miloš Zeman.

A ta radost, když ho všichni vidí, jak z výšin své vojenské, chemické a rozvědčické znalosti naše hlava státu rozsuzuje, a to v bulvární televizi, která česká tajná služba je lepší! (Určitě tomu všemu dobře rozumí – vždyť byl zvolen v přímé volbě, tak ví všechno!) Ministryně obrany jen podotkla, že z ohledem na utajované skutečnosti nemůže prezidentovy výroky komentovat. To prezidentův kancléř by to komentovat mohl, možná to brzy udělá – nemá totiž potřebnou prověrku na tajné skutečnosti, tak na rozdíl od ministryně může mluvit, o čem chce.

Ale o nás ve skutečnosti nejde, jde o Rusko. Moskevské Ministerstvo zahraničí už také pohotově Miloše Zemana pochválilo a prohlásilo, že britskou premiérku Theresu Mayovou usvědčil ze lži! Že (údajná, neprokázaná!) výroba malého množství jedu před lety ani zdaleka není důkaz, že letos použitý jed na druhém konci Evropy pocházel z Česka? To jedno. Důkaz je to, co za důkaz uznají orgány Sovětského svazu. Chci říci Ruské federace.

Co říci na závěr? Dovede si někdo představit prezidenta kterékoli jiné evropské – asijské, africké, latinskoamerické země, jak se chová podobně jako Miloš Zeman? Ne, nedovede. Nikde na světě nemají takového prezidenta, jako máme my.

Autor: František Schildberger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 19 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 2,57 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
232 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.