piratlod
3.6.2019
Kategorie: Politika

Zelení Piráti útočí na Brusel

Sdílejte článek:

J3K

Po dlouhé a strastiplné zimě a poměrně dost deštivém jaru se nám konečně vrací Gretou tak nenáviděné teplo. Přestože švédská autistická dívka zbožtělá svou umělecky laděnou matku nastoupila dráhu momentálně podobnou animované postavičce Mickey Mouse, za chvíli totiž bude i na hrníčcích, vidí CO2 na sto honů a naučeně se domnívá, že se naše planeta řítí směrem k sebezničení, zdá se, že dosavadní ráz počasí ji ukazoval spíše ve světle komediálně-teatrálním. Nakonec se však ukázalo, že ochranná značka Greta se stala součástí rozsáhlého útoku Zelených na bruselský palác. A nutno konstatovat, že snižující se průměrné IQ Evropanů, čemuž pomáhá i jeho redukce přimícháváním arabské a africké krve, se projevilo a Zelení zaznamenali úspěch. Ne tak u nás, tam byli nahrazeni Piráty, a zdá se, že tento záměr byl předem připraven.

Po neúspěších Bursíka a později Stropnického mladšího bylo jasné, že naši Zelení jsou předurčeni k neúspěchu a nová strana tak musela přijít s něčím novým, třeba s názvem. Takže si do znaku dali pirátský symbol, k Zeleným je přiblížilo proklamované zaujetí pro některé bylinky poukazující na lásku k přírodě, zbytek programu pak zůstal stejný. Takže kladný vztah k migraci, buzerace obyvatelstva při používání smyšlených vizí a teorií o neodvratném konci planety, necháme li v provozu řiditelná motorová vozidla se spalovacím motorem, jaderné a uhelné elektrárny, a pár dalších vyložených nesmyslů.

Dá li se to tak říct, i u nás Zelení převlečení za Piráty uspěli, což je varujícím mementem pro všechny ty, kterým mozek ještě trochu pracuje. Navíc je třeba si uvědomit, že tlak ze strany Bartoše a spol. na pád vlády sílí. Udavačský dopis směřující do Bruselu a obrazně podepsaný pirátskou elitou poukazuje na neschopnost hledat vnitropolitické řešení situace, kterou je vláda Andreje Babiše.

Spojenectví s dalšími stranami vzhlížejícími k EU jako k božstvu, tedy s Topkou, STAN a ODS se jeví, jako nedostačující. Křiklouni profesionálně organizovaní Milionem chvilek pro demokracii nestačí putovat s celým ansáblem napříč Českou republikou, takže i přes výraznou podporu médií vedených Českou televizí a jejími elitními moderátory a uměleckou frontou v čele s takovými parazity, jako je Jan Hrušínský či Klus, jsou sice hlučnou, ale jinak směšnou partou podléhající manipulaci. To vše i přes zjevně problematickou vládu se svým kontroverzním a společensky těžko přijatelným předsedou Babišem. Bohužel demokracie dokáže být krutá a Babiš volby vyhrál. To vše při téměř vymazání Topky, STAN a ČSSD ze seznamu parlamentních stran.

Přestože existuje několik vědeckých studií, které oteplování planety přiřazují k běžným změnám souvisejícím s určitými cykly, případně aktivitě Slunce, demagogové spojení s klimatickým byznysem pokračují ve své ,,vizionářské” práci. Stupňuje se tlak na přechod k ekologicky nepřínosným elektromobilům, bije se na poplach kvůli africké chudobě údajně způsobené suchem, zavírají se některé druhy elektráren, obchoduje se s ekoodpustkami. Jaká je však realita z pozadí? Elektomobilita je pouze pokusem o najití dalších zdrojů příjmů, ve skutečnosti to bude svým způsobem návrat o mnoho let zpět ve směru pohodlnosti a plynulosti dopravy. Elektřina musí nějak vznikat a tisíce větrných a solárních elektráren nenahradí moderní atomovou a modernizovanou uhelnou. Elektřina se musí ukládat, nelze li zajistit plynulou výrobu, takže je třeba mít baterie, obsahující řadu látek a prvků, které se musí vytěžit, zpracovat, recyklovat, skladovat. Jejich největším producentem je dosud chudá Afrika. Není to zvláštní, že na momentálně tak populárním a potřebném zboží právě Afričané nebohatnou? Naopak při těžbě těžce dřou malí Afričané vzešlí z populační exploze, za níž stojí jejich rodiče. Vytváří zisky nadnárodním západním koncernům, aby samotní žili v bídě.

Na místě tedy zůstává otázka. Neměli by se Zelení a jim podobné strany vrátit k přírodě? Opustit politické vody plné migrantů, ekonomiky a sociálních programů, místo toho se snažit čistit přírodu od odpadu, sázet stromy a přemýšlet, jakým způsobem vrátit do přírody vláhu? To se však neděje. Zeleným i Pirátům je příroda ukradená. Pouze našli téma, které dostatečně zároveň dotvořili tak, aby jím mohli oblbovat obyvatele Evropy. Jejich práce nese první ovoce. Studenti místo učení za jejich chiméru stávkují, z Grety se stala celebrita a maskot zároveň. Z migrace vytvořili zástupný problém, přestože jediné, k čemu Afričany v Evropě potřebují, jsou jejich hlasy důležité při obsazování dalších rozhodujících postů. Jinak by to postrádalo logiku, protože právě Afričané a Arabové patří k národům nejméně dbajícím na pořádek a ekologii. Jde pouze o moc a peníze. Teď je to tedy zelená vlna s pirátským člunem na ní u nás plovoucím. Vstup Pirátů do frakce Evropského parlamentu spojené se Zelenými to jen potvrdil. Opravdu jsou Evropané tak hloupí a ovlivnitelní?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 047 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.