piratlod
3.6.2019
Kategorie: Politika

Zelení Piráti útočí na Brusel

Sdílejte článek:

J3K

Po dlouhé a strastiplné zimě a poměrně dost deštivém jaru se nám konečně vrací Gretou tak nenáviděné teplo. Přestože švédská autistická dívka zbožtělá svou umělecky laděnou matku nastoupila dráhu momentálně podobnou animované postavičce Mickey Mouse, za chvíli totiž bude i na hrníčcích, vidí CO2 na sto honů a naučeně se domnívá, že se naše planeta řítí směrem k sebezničení, zdá se, že dosavadní ráz počasí ji ukazoval spíše ve světle komediálně-teatrálním. Nakonec se však ukázalo, že ochranná značka Greta se stala součástí rozsáhlého útoku Zelených na bruselský palác. A nutno konstatovat, že snižující se průměrné IQ Evropanů, čemuž pomáhá i jeho redukce přimícháváním arabské a africké krve, se projevilo a Zelení zaznamenali úspěch. Ne tak u nás, tam byli nahrazeni Piráty, a zdá se, že tento záměr byl předem připraven.

Po neúspěších Bursíka a později Stropnického mladšího bylo jasné, že naši Zelení jsou předurčeni k neúspěchu a nová strana tak musela přijít s něčím novým, třeba s názvem. Takže si do znaku dali pirátský symbol, k Zeleným je přiblížilo proklamované zaujetí pro některé bylinky poukazující na lásku k přírodě, zbytek programu pak zůstal stejný. Takže kladný vztah k migraci, buzerace obyvatelstva při používání smyšlených vizí a teorií o neodvratném konci planety, necháme li v provozu řiditelná motorová vozidla se spalovacím motorem, jaderné a uhelné elektrárny, a pár dalších vyložených nesmyslů.

Dá li se to tak říct, i u nás Zelení převlečení za Piráty uspěli, což je varujícím mementem pro všechny ty, kterým mozek ještě trochu pracuje. Navíc je třeba si uvědomit, že tlak ze strany Bartoše a spol. na pád vlády sílí. Udavačský dopis směřující do Bruselu a obrazně podepsaný pirátskou elitou poukazuje na neschopnost hledat vnitropolitické řešení situace, kterou je vláda Andreje Babiše.

Spojenectví s dalšími stranami vzhlížejícími k EU jako k božstvu, tedy s Topkou, STAN a ODS se jeví, jako nedostačující. Křiklouni profesionálně organizovaní Milionem chvilek pro demokracii nestačí putovat s celým ansáblem napříč Českou republikou, takže i přes výraznou podporu médií vedených Českou televizí a jejími elitními moderátory a uměleckou frontou v čele s takovými parazity, jako je Jan Hrušínský či Klus, jsou sice hlučnou, ale jinak směšnou partou podléhající manipulaci. To vše i přes zjevně problematickou vládu se svým kontroverzním a společensky těžko přijatelným předsedou Babišem. Bohužel demokracie dokáže být krutá a Babiš volby vyhrál. To vše při téměř vymazání Topky, STAN a ČSSD ze seznamu parlamentních stran.

Přestože existuje několik vědeckých studií, které oteplování planety přiřazují k běžným změnám souvisejícím s určitými cykly, případně aktivitě Slunce, demagogové spojení s klimatickým byznysem pokračují ve své ,,vizionářské” práci. Stupňuje se tlak na přechod k ekologicky nepřínosným elektromobilům, bije se na poplach kvůli africké chudobě údajně způsobené suchem, zavírají se některé druhy elektráren, obchoduje se s ekoodpustkami. Jaká je však realita z pozadí? Elektomobilita je pouze pokusem o najití dalších zdrojů příjmů, ve skutečnosti to bude svým způsobem návrat o mnoho let zpět ve směru pohodlnosti a plynulosti dopravy. Elektřina musí nějak vznikat a tisíce větrných a solárních elektráren nenahradí moderní atomovou a modernizovanou uhelnou. Elektřina se musí ukládat, nelze li zajistit plynulou výrobu, takže je třeba mít baterie, obsahující řadu látek a prvků, které se musí vytěžit, zpracovat, recyklovat, skladovat. Jejich největším producentem je dosud chudá Afrika. Není to zvláštní, že na momentálně tak populárním a potřebném zboží právě Afričané nebohatnou? Naopak při těžbě těžce dřou malí Afričané vzešlí z populační exploze, za níž stojí jejich rodiče. Vytváří zisky nadnárodním západním koncernům, aby samotní žili v bídě.

Na místě tedy zůstává otázka. Neměli by se Zelení a jim podobné strany vrátit k přírodě? Opustit politické vody plné migrantů, ekonomiky a sociálních programů, místo toho se snažit čistit přírodu od odpadu, sázet stromy a přemýšlet, jakým způsobem vrátit do přírody vláhu? To se však neděje. Zeleným i Pirátům je příroda ukradená. Pouze našli téma, které dostatečně zároveň dotvořili tak, aby jím mohli oblbovat obyvatele Evropy. Jejich práce nese první ovoce. Studenti místo učení za jejich chiméru stávkují, z Grety se stala celebrita a maskot zároveň. Z migrace vytvořili zástupný problém, přestože jediné, k čemu Afričany v Evropě potřebují, jsou jejich hlasy důležité při obsazování dalších rozhodujících postů. Jinak by to postrádalo logiku, protože právě Afričané a Arabové patří k národům nejméně dbajícím na pořádek a ekologii. Jde pouze o moc a peníze. Teď je to tedy zelená vlna s pirátským člunem na ní u nás plovoucím. Vstup Pirátů do frakce Evropského parlamentu spojené se Zelenými to jen potvrdil. Opravdu jsou Evropané tak hloupí a ovlivnitelní?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 142 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.