zelenigreen
30.5.2019
Kategorie: Politika

Zelení: Hrozba budoucnosti

Sdílejte článek:

J3K

Úspěšné tažení Zelených evropskými volbami bude mít v budoucnosti daleko vážnější dopady, než si dosud můžeme a chceme představit. Představitelům těchto stran nejde zdaleka o ochranu životního prostředí, ale jejich program je daleko barevnější, než naznačuje název politických subjektů.

Zelení původně vznikli z nadšených ochránců přírody, kteří si velmi brzy uvědomili, že k prosazování svých představ a požadavků musí vstoupit na politické kolbiště. Prvotní snaha zachránit přírodu pro další generace vzala velmi rychle za své a Zelení se z aktivistů přetavili v levicově vystupující politickou sílu. Je poměrně známé, že levice velmi obratně a dlouhodobě využívá lidské sociální cítění a samozřejmě hry na city používá i v jiných případech, než jen při avizované péči o naše životní prostředí. Zelení tak postupně rozšířili okruh témat, ke kterým se začali vyjadřovat, až se z nich stala plnohodnotná a všeobjímající celoevropská partaj. Svůj agresivní levicový přístup k evropské problematice začala používat i v ostatních směrech a stojí tak za velkou částí nynějších problémů. Jsou výraznými podporovateli migrace, spolutvůrci multikulturní společnosti vedoucí k postupnému nahrazení bělochů a křesťanů v Evropě, jejich aktivity poškozují ekonomiku některých států, stojí za rozkladem švédského zázraku.

V době, kdy o Zelené začal zájem opadat, přišli s hysterií kolem změny klimatu. Obětí jejich tažení nejsou jen výrobci automobilů a jejich uživatelé, ale zlo vyplývající z existence těchto aktivit se pomalu rozlézá do všech stran. Hra na ekologii je pouhou zástěrkou skutečné touhy po moci. Lží a demagogií postupně přebírají vládu nad určitými sférami světového dění. Jestliže v energetice samotné pomalu připravují evropský black out, protože výroba elektřiny pro celý kontinent z obnovitelných zdrojů je momentálně naprosto nedostatečná, pak změnami v automobilovém průmyslu tento stav navíc uspíší. Technologicky složitá výměna spalovacích motorů za elektrické, přičemž není dostatečně vyřešeno plno problémů, tedy dojezdy vozidel, rychlonabíjení, bezpečnost, recyklace a rentabilita výroby baterií při nulovém ekologickém zatížení, síť dobíjecích stanic a dostatečná kapacita elektráren, to vše navíc v době, kdy se do hry dostává vodík a jeho využití k pohonu vozidel, je tak pouhým plácnutím do vody, které nás bude stát hodně miliard, nervů a leckoho i zdraví. Nicméně neočekávejme, že by Zelení uznali svůj omyl a řekli cosi o kroku zpět a hledání nové cesty. O tom, jak astronomické budou vzápětí ceny elektřiny, není snad ani třeba hovořit. To už se dotkne všech, tedy i těch, kteří jinak chodí pěšky. Udržovat domácnosti v chodu při dodržení dnešních standardů bude náročné. Solární elektrárna na každou střechu nebude řešením, kdo se tím totiž trochu zabývá, zjistí, že její kapacita výroby není nijak slavná a pořizovací cena s dlouhou návratností velmi vysoká.

Opojná chuť moci a možnost ovládat lidi má své důsledky i v dalších směrech. Zelení patří dlouhodobě k příznivcům migrace. I díky jejich přičinění je především Západní Evropa místem, kde dochází ke změně složení obyvatelstva. Sociální politika levice je přímo semeništěm, z něhož vychází nová generace evropských muslimů. Nejde pouze o nově příchozí, ale i o ty, jejichž předci jsou na našem kontinentu již o něco déle. Je známo, že 2. A 3.generace muslimů jsou podstatně radikálnější, nicméně ochota pracovat jim zůstává často stejně mizivá, jako u rodičů. Řada z nich je tak buď na podpoře, nebo se věnují činnosti, ze které do státní pokladny moc peněz nedorazí. Důkazem jsou ,,živnosti´´, které spadají do zóny zájmu přistěhovalců. Namátkou jmenujme prostituci, autobazary a servisy, orientální gastronomii, obchod se vším včetně drog, tabákových výrobků, zbraní, směnárenská a finanční činnost. Nad tím vším musí někdo důrazně přivírat oči a Zelení patří mezi ty, kterým se to daří. Zároveň podporují politicky zaměřený neziskový sektor a jejich represe je často zaměřena proti produktivní části obyvatelstva. Bohatým brát, chudým dávat. Možná to zní romanticky, ve skutečnosti to však tak krásné není. Oni ne všichni pracující jsou totiž bohatí.

Tažení Zelených je překvapivé. Po období stagnace se tentokráte opět nadechnuli k ofenzívě. Jako by byli polití živou vodou. Generální útok na city, objevení živého talismanu v podobě autistické Švédky Grety, která pravděpodobně část svého duševního stavu zdědila po svých rodičích, jinak totiž nelze chování její matky vnímat, hra na blížící se klimatickou katastrofu a v rámci solidarity s Afričany a Araby absolutní ignorace důvodů a důsledků africké populační politiky se staly základním stavebním kamenem Zelených při letošních eurovolbách. K dalšímu zvýšení svého vlivu využívají manipulaci s mládeží, její naivity a ochoty bojovat za ideály, byť značně zkreslené. Přesto se dá očekávat, že preference těchto ideologů a demagogů zároveň nadále porostou a zastaví je až totální kolaps v energetice, sociální politice a násilí způsobené migranty a jejich nepřizpůsobivost. Dokud budou malovat působivé obrázky krásné přírody, roztomilých černoušků lezoucích z lůna bílých matek a zároveň vybarvovat auta jako ekologické stvůry, budou mít řadu fanoušků. Mladých, naivních a nezkušených, nicméně dostatečně ovladatelných ochotných částečně se i obětovat. A o to přeci jde. Takže až bude další studentská stávka, kterou navíc budou podporovat pedagogové, aspoň už víte, o co jde. Nejde o lesy napadené kůrovce, riziko odtěžení koudku Krušných hor a ani o plasty v moři přitékající z Afriky a Asie, ale o moc a peníze jiných.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 881 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.