skakeller
20.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Zelená německá europoslankyně by chtěla do východní Evropy přesídlit celé vesnice “uprchlíků”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC

Německá europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerová navrhuje přesídlit do východních zemí Evropské unie celé syrské vesnice. Uvedla to v rozhovoru pro list Neue Osnabrücker Zeitung. Spolupředsedkyně frakce zelených stran v Evropském parlamentu zároveň kritizovala Česko, Polsko a Maďarsko za jejich odmítání kvót na uprchlíky.

Kellerová navrhla, aby se například do Lotyšska neposílali jednotliví uprchlíci, ale vždy celé vesnice. „Ten nápad se syrskou vesnicí je jednou z možností, která by se dala využít. Například v případě, když uprchlíci nechtějí jít do některé země, protože v ní nejsou žádní jiní uprchlíci,“ uvedla Kellerová. „Lidé chodí rádi tam, kde už jsou jejich krajané, to činí integraci a přijetí jednodušší,“ dodala.

„Neochota Česka a dalších států přijímat migranty je porušením zákona EU. To je důvod, proč Evropská komise zahájila proces proti těmto zemím pro porušení smlouvy EU,” uvedla politička v rozsáhlém rozhovoru pro list Neue Osnabrücker Zeitung, aniž by jmenovala další země, jichž se to týká.

Tolik agenturní zpávy. A jak na “geniální nápad” zelené soudružky reagovaly české sociální sítě? Vybral jsem pro vás pár trefných komentářů:

  • Soudruzi, nemůžete troškařit! Takhle ten multikulturní socialismus nevybudujete! Syrská vesnice je málo! Já navrhuju do Česka přestěhovat rovnou celou Sýrii. A na Slovensko Afghánistán, do Maďarska Pákistán a k Polákům Irák. No a do zbytku Evropy zase přestěhujeme celou Afriku – každý, kdo někdy byť jen letmo zahlédl mapu světa ví, že to se přece musí v pohodě vejít. A kdyby se to náhodou nevešlo, vždycky jsou tu ještě kvóty a následné sankce. To by bylo, aby to nebylo!
  • Celé syrské vesnice by chtěla do zemí ve východní části Evropské unie přesídlit německá europoslankyně za stranu Zelených Ska Kellerová. Mohlo by to usnadnit integraci uprchlíků, uvedla v rozhovoru poskytnutém listu Neue Osnabrücker Zeitung. Nějak jsem žil v dojmu, že integrace znamená sžití nových obyvatel s původním prostředím a kulturou. To co tahle blbka navrhuje nemá s integrací nic společného. To je pouze obsazení dobytého území. Z toho je přesně vidět, co si v Bruselu myslí o státech bývalého východního bloku. Jsme pro ně dobyté území o kterém si myslí, že ho mohou obsadit kým chtějí a kdy chtějí. Odejít z EU, dokud to ještě jde.
  • Za války chtěli Němci vyhubit či přesídlit celé národy na Sibiř, teď zase chtějí přesídlovat celé syrské vesnice do východoevropských zemí. Aspoň to tedy navrhuje europoslankyně za Zelené Kellerová. První pravidlo úspěšné integrace (aspoň teoreticky) přitom zní, že nově příchozí nesmí žít pohromadě a úplně odděleně od majoritní společnosti. Jinak vzniknou ghetta a no-go zóny. Můj děda měl pravdu, když mi někdy před více než 20 lety říkal, že s Němci budou vždycky problémy a ještě si s nimi užijeme. Jo, dědo, měl jsi recht…s Němci si ještě skutečně “užijeme”..

No, za mě … nejlepší by bylo vzít všechny tyto zelené “myslitele” a přestěhovat je šupem do Afriky. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 3 150,00 Kč
Vybráno 9.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
100 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.