green2020
27.9.2021
Kategorie: Politika

Zelená destrukce

Sdílejte článek:

PERGILL

Zelení se vyznačují tím, že pořád něco zakazují, něčemu překážejí, případně se snaží skandalizovat lidi (viz Ropák a Zelená perla), kteří něco pozitivního dělají. Nikdy jsme se nesetkali s tím, že by něco pozitivního vytvořili. Nepočítám za něco pozitivního ani trapné zelené agitky v “Ekofilmu” a podobných pochybných soutěžích či přehlídkách, ani jimi vytvořenou velelíheň kůrovce na Šumavě.

Historie

Československý svaz ochránců přírody, případně i Brontosauři, cosi pozitivního, byť šíleně neefektivně, ale přece, dělali. Jakmile sem pronikli zelení podle západního vzoru, začali jen rozbíjet a ničit. Kvůli nim máme nedostavěnou síť dálnic. Kvůli nim chybí napojení naší dálniční sítě na Rakousko a do nedávna blokovali i propojení s Německem. Kvůli nim umírali obyvatelé Plzně na všechny možné rizikové faktory indukované zelenými vynucenou transitní dopravou skrze město, kvůli nim totéž zažívají i obyvatelé Přerova a řady dalších menších lokalit. A lidé budou umírat ještě i v té Plzni, přestože tam je už obchvat navzdory zeleným několik let hotový, tak řádově do poloviny tohoto století, protože ne všechny rakoviny a další choroby touto vynucenou zdravotní zátěží ještě proběhly do konce a některé dokonce ještě ani nezačaly.

Zelení se angažovali také v zákazu kožešinových farem, bojovali proti klecovým chovům slepic, jejichž zákaz má teprve být uveden v platnost, pokud se nenajde nějaký legislativec, který by tu prasečinu zrušil. Už jsem tu zmiňoval, že mimo klecové chovy trpí slepice daleko větším stresem a mají z něj mj. i horší kvalitu vajec v mnoha parametrech. Takže budeme platit, pokud toto prasáctvo bude zavedeno, výrazně vyšší cenu za výrazně nižší kvalitu.

Zelení stojí i za zákazem drezury jiných než domácích zvířat v cirkusech, opět jedna prasečina, postihující celou populaci.

Zelení v EUroparlamentu připravují zákaz domácích zabijaček, naposled jsme to měli zakázané za německé okupace, alespoň vidíme, co jsou zelení (a v podstatě i EU) zač.

Nutnost

V případě, že chceme či potřebujeme cokoli pozitivního, je naprostou nutností nějakým způsobem eliminovat zelené. Zčásti byl podniknut alespoň jeden krok ve správném směru oslabením možností nevládních organizací zasahovat do projektování staveb, územních plánů a podobných procesů. Bohužel to nestačí, bude třeba jít dál a zelené od jakéhokoli vlivu v těchto oblastech zcela distancovat. I ono oslabení znamenalo nástup hord ječících gaunerů všech 666 genderů na různých demonstracích a protestech, kterým naštěstí byla věnována jen taková pozornost, jakou si zasloužili, tj. mimo pár extrémistů z řad novinářů žádná.

Za zelené je třeba dosadit i piráty, protože ti jsou jen jejich expoziturou a na úrovni EU s nimi v podstatě splývají.

Je třeba také poznamenat, že zelení (v souzvuku s piráty) pindají i do sociálních věcí, poskytují maximální podporu asociálním či antisociálním skupinám obyvatel, vítají ilegální imigranty a jsou vstřícní prakticky ke všem negativním sociálním jevům, které se k nám dostávají z EU.

Můžeme litovat, že nemáme žádnou “antizelenou” stranu, která by kromě boje proti zeleným šílenostem bojovala i za nápravu toho, co jimi bylo pokaženo. Do jisté míry se tomuto kritériu kdysi, za Václava Klause, blížila ODS, ale ta současná spíš dělá zeleným trapnou stafáž. Pokud chceme, aby naše děti a vnuci žili v jakžtakž normálním světě, bude nutné takovou stranu vytvořit a poskytnout jí maximální voličskou podporu.

Zelení, a s nimi velmi úzce spojení piráti, jsou prostě asi největší zlo na současné politické scéně, a to jak na úrovni našeho státu a jeho samosprávných celků, tak i na úrovni EU. Na jejich zastavení bychom se měli co nejvíce soustředit a blížící se volby jsou příležitostí k něčemu takovému.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 260 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)