prague-1119791_1280
17.6.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Že je ve velkých městech draho? S Kimbinem ušetříte kdekoliv!

Sdílejte článek:

Pokud se alespoň trošku zajímáte o ekonomickou situaci v naší republice, tak už se k vám jistě dostaly zprávy o tom, jak je v Praze a dalších větších městech draho. Co se týče fitness center, kulturních akci, školní družiny nebo parkování, které je už samo o sobě dost problematické, Praha se skutečně pohybuje ve vyšších cenových hladinách, v porovnání s českým průměrem. Stále však můžete šetřit na jiných výdajích, jejichž výše se od menších měst až tak neliší, nebo alespoň nemusí.

Typickým příkladem takových výdajů jsou nákupy potravin, elektroniky či nábytku, se kterými vám může značně pomoci portál Kimbino.cz. S ním budete mít všechny aktuální slevy jako na dlani, jelikož sdružuje akční letáky všech českých obchodů. S Kimbinem si je však budete moci prohlédnout kdekoliv a kdykoliv, a to ještě dříve, než vám dorazí do schránky. Díky tomu si budete moci udělat přehled o tom, kde můžete nakoupit nejvýhodněji, a tak ušetřit stovky korun.

Vyvažte pražské ceny výhodnými nákupy

Je jasné, že hlavní město přináší plno pracovních příležitostí, což do jeho ulic láká spoustu lidí. Od velkého zájmu o bydlení v Praze se tedy pochopitelně odvíjí i ceny bydlení a energií, které jsou tu, jak je známo, vyšší než v ostatních koutech Česka. Samotná hypotéka či nájem se pak může vyšplhat třeba i na dvacet tisíc korun, což se ve spoustě případů rovná, nebo dokonce převyšuje měsíční výplatu jednoho člena domácnosti.

Poptávku a nabídku pochopitelně jen tak neovlivníte, ale jak už jsme zmínili, můžete se alespoň pokusit snížit jiné náklady, a to například za jídlo, drogerii nebo elektroniku. Oproti jiným městům má Praha obrovskou výhodu v tom, že nabízí plno možností, kam si pro tyto položky můžete dojít. Když si přes Kimbino porovnáte letáky Praha, hned budete vědět, kde to, co potřebujete, seženete nejlevněji, a pak už jen stačí vyrazit do vybraného obchodu.

Také v Brně se nabízí plno možností

Podobné možnosti nabízí i letáky Brno, kde se taktéž nachází pobočky všech zajímavých obchodních řetězců, a tak mají jeho obyvatelé skutečně z čeho vybírat. Ceny bydlení tu jsou ale výrazně nižší než v Praze, což do tohoto města láká řadu studentů nejen z Čech, ale také z okolních zemí, jelikož se jim jejich živobytí mimo studentskou kolej často daří ukočírovat i s pomocí větší brigády.

Brno a Praha však nejsou jedinými městy, kde se dá s Kimbinem úspěšně šetřit. Plno zajímavých akcí se dá najít i v menších městech, jako je například Ostrava, Plzeň, Liberec či Olomouc. Stačí otevřít váš webový prohlížeč nebo si stáhnout bezplatnou mobilní aplikaci Kimbino a můžete se pustit do plánování vašich nákupů.

(PR)

basic-company-logo_full-colored-version_960x181

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 300 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.