migranti
21.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Že je hanba nefackuje

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN HINK

V době, kdy byl svět ještě v pořádku, pokud se přistěhovalci chtěli v českých zemích usadit, museli slíbit panovníkovi, že z nich budou věrní poddaní. Že budou řádně platit daně a budou zemi při ohrožení i bránit.

A jak je to dnes? Že by se dnešní vládci o budoucnost nestarali? Ale starají, přesně jako tehdejší panovníci. Ale jen o tu svou budoucnost, kterou ovšem nespojují s budoucností této země. Mohou ji plundrovat totiž jen 4 roky, pak už to nemají jisté. V tom je ten podstatný rozdíl mezi tehdejšími panovníky a dnešní elitou. Když bude elita sekat dobrotu, dostane dobře placené místo v EP. Třeba jen na pár let, ale vyslouží si za každý jeden rok takový důchod, jako běžný důchodce za celý život.

Stejně se chovají i přistěhovalci. Taky se jen starají o svou budoucnost. Chtějí se uživit (nebo nechat živit) s co nejmenším úsilím. Kdo z nás by nechtěl? Odhazují i své dobré mravy. Za dobrý muslimský mrav považuji, že si muž vezme jen tolik manželek, kolik je jich schopen uživit. V Evropě to však funguje jinak. Když mu peníze z dávek nestačí, nechá si přivézt z rodné země tolik manželek a dětí, aby měl dost. V Německu nebo Švédsku je žádat o dávky radost. Viz zde.

Ne jak u nás, kdy nezaměstnaní a nezaměstnatelní musí prokázat řadu skutečností, aby dostali nějakou podporu. Taky se těšíte, až budou sociální dávky konečně sjednoceny? Že dostane náš důchodce stejnou apanáž jako nepracující azylant z Německa? A jak se zvedne HDP! Všichni si polepší. Mladé aktivistky budou nabízet služby osobního charakteru (volná živnost číslo 78), ale možnost starat se o “uprchlíky” přinese spoustu pracovních příležitostí i pro naše důchodce. Přece si nebudou sami uklízet a vynášet odpadky. To by byl opravdu necitlivý přístup s ohledem na jejich pohnutý osud.

Autor: Jan Hink
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.