COVIDVIRSEMAFOR
15.9.2020
Kategorie: Společnost

Zdravotní pandemie, nebo pandemie strachu a start k totalitě? – 3. část

Sdílejte článek:

DES

Vlády, povzneseny občanskou nepozorností a ochotou tolerovat její zneužívání, vvytváří jednu národní krizi za druhou, aby rozšířily své pravomoci.

Válka proti terorismu, válka s drogami, válka proti nelegálnímu přistěhovalectví, systémy zabavování majetku, systémy bezpečnosti silničního provozu, systémy bezpečnosti škol, všechny tyto programy začínaly jako legitimní reakce na naléhavé obavy a od té doby se staly zbraněmi pro dodržování předpisů a kontrolu v rukou policejního státu.

Nezáleží ani na tom, jaká by mohla být krize – občanské nepokoje, národní mimořádné události, nepředvídaný ekonomický kolaps, ztráta fungujícího politického a právního řádu, úmyslný domácí odpor, nebo vzpoura, všudypřítomné mimořádné události v oblasti veřejného zdraví a katastrofické přírodní a lidské katastrofy – pokud to vládě umožňuje ospravedlnit všechny druhy vládní tyranie z důvodu takzvané národní, nebo jak je to v současnosti, zdravotní bezpečnosti.

Pandemie s Covin-19 tomu umetla cestu k postupnému zavedení v celém světě. Většina států v rámci boje s virem, vyhlásila „Nouzový stav„. Co nám zatím přinesl tento nouzový stav? Sociální distancování, samo-karanténu, pravidlo dvou metrů, zůstávání na místě, dobrovolné sledování a špehování.

Každá země má své metody a tyto metody a čísla neověřuje žádný nezávislý orgán. Někdy občas,  lékaři nebo virologičtí vědci vystoupí ze svého uzamčení a prozradí své pochybnosti a zkušenosti. Většinou ti, kteří nejsou závislí na udržení své práce, ale jsou spravedliví, také někteří, jejichž svědomí je spíše nakloněno lidstvu než zkorumpovanému systému

Aktivaci sledovacích sítí, mobilní provideři jenž již sdílejí informace v reálném čase, vládní masivní biometrické databáze, které dovedou identifikovat jednotlivce na základě genetických a biologických markerů, militarizovaná policie ve spolupráci s armádou, připravená a schopná koordinace s vládou, když přijde doba zamířit na cílené jedince, soudy, které budou potvrzovat vládní metody, bez ohledu na to, jak jsou nezákonné. Ano, zavedlo se to vše jen pro dobu trvání pandemie. Ale z historie víme, že jakmile může kterákoli vláda rozšířit své pravomoci, je takřka na 100% jisté, že je nestáhne zpět.

Po krátkém uvolnění v měsíci červnu a červenci, na základě nárůstu „nakažených“, které nikdo nekontroluje, vláda opět přistoupila k restriktívním opatřením omezujícím osobní svobody občanů. A to přesto, že podle nejnovějších veřejně přístupných informací, bylo prokázáno, že až z 90% jsou pozitivní testování falešná.

Samozřejmě, je začátek září, přichází podzim a s ním každoročně se opakující epidemie chřipky. Vsadím poslední korunu, že letos nebude u nikoho diagnostikována chřipka, ale všichni budou nemocní na Covid-19. Takže, aby to nebylo moc najednou, díky falešným testům dochází k „obrovským nárůstům infikovaných“ a což dává volné ruce vládě pro další a další postupné zpřísňování restrikcí.

Plán, jak byl naplánován, bude i nadále používat média pro těžkou propagandu, den co den. Covid je číslo jedna. Neexistuje jediný zpravodaj, který v titulku nemá Covida. A to vždy děsivě – tolik nových infekcí od předchozího dne – nový rekord pro tento měsíc. Nikdy nemluví o tom, kolik lidí se vzpamatovalo, natož o tom, jak se tyto statistiky vytvářejí a na jakých kritériích je osoba považována za infikovanou či neinfikovanou.

Vytvořili jsme všechny podmínky k tomu, aby nás vlády mohly sledovat. Vytvořili jsme technologie jež jsou dnes používány a jsou vítány pro jejich možnosti zachraňovat životy, jsou časově úsporné a přináší nám výhody, nebude to však dlouho trvat a přijde doba, že budeme mít vládu vybavenou technologií, která jí umožní vše. Být vševědoucí a všemocná což daleko převýší stávající výhody.

Vládní oči vidí každý váš pohyb. Co čtete, kolik utratíte, kam jdete, s kým komunikujete, kdy se ráno probudíte, co sledujete v televizi a čtete na internetu.

Každý krok, který uděláte, je monitorován, vytěžován z dat, rozdrcen a uspořádán do tabulek, aby se vytvořil obrázek o tom, kdo jste, co vás zajímá a jak nejlépe vás ovládat, kdy a zda je nutné vás usměrnit.

A nemyslete si, že se před sledováním schováte v davu na nějaké manifestaci. Klikněte na tuto fotku a poté několikráte klikněte na libovolnou osobu schovanou v davu. Budete zajisté překvapeni, jak z desetitisícového davu dokážete identifikovat koho chcete.

Vlády odposlechem vašich telefonních linek a mobilních telefonů vědí, co říkáte. Nahráním všech vašich e-mailů, otevíráním pošty, čtením vašich příspěvků na Facebooku a textových zpráv se dozví, co píšete. Sledováním vašich pohybů pomocí čteček poznávacích značek, sledovacích kamer a dalších sledovacích zařízení, vědí kam jedete. Sloučením všech takto nasbíraných dat, vlády dokonce dokáže předpovědět, co uděláte.

Mapováním synapsí ve vašem mozku vědci – a zase vlády – brzy zjistí, co si pamatujete. Mapováním vaší biometrie, vašeho „obličejového otisku“ a ukládáním informací do rozsáhlé sdílené vládní databáze, která je k dispozici byrokratickým agenturám a policii, je cílem vlády pomocí softwaru pro rozpoznávání obličeje identifikovat vás (a každou další osobu v zemi) a sledovat vaše pohyby, ať jste kdekoli. A díky přístupu k vaší DNA budou vlády brzy vědět o vás všechno, co ještě neví: váš rodinný stav, váš rodový původ, jak vypadáte, vaši zdravotní historií, váš sklon řídit se rozkazy nebo mapovat svůj vlastní kurz, atd., další si může každý doplnit sám.

Vakcína údajně navržená k boji proti COVID-19 se stane povinnou a ti, kteří odolají, budou zařazeni na černou listinu jako zločinci v oblasti veřejného zdraví. Budou vyřazeni ze společnosti, podobně jako čínští občané, kteří trpí čínským totalitním systémem sociálních úvěrů.

Povinné očkování, v souladu s plánem Agendy ID2020, je jen dalším schůdkem k totalitními státu. Lze ho lehce zavést uzákoněním. Plánem je digitální certifikát, který ověří, zda jste byli očkováni. Nemáš razítko, že jsi byl očkován? V první fázi se nedostaneš nikam do zahraničí, v druhé fázi tě nepustí do letadla ani v tuzemsku, nesvezeš se MHD, nepustí tě do kina, divadla atd. Stejně jako po New Yourk 9/11 přišla opatření na letištích rentgenem před vstupem do letadla, nyní v další fází to bude implatace digitálních značek, podobně jak je to u psů a koček.

Rozhovor Bill Gatese s s Chrisem Andersonem v rámci platformy TED odhalil, že pro obnovu globálního cestování po světě budou lidé muset mít Průkaz Digitální Imunity, který ponese informace o tom, jestli je člověk očkovaný proti COVID-19, anebo jestli v minulosti nemoc prodělal a má tudíž protilátky! Nikdo bez digitálního průkazu se už nikam v blízké době nedostane, informace se zřejmě stane součástí biometrických záznamů v pasech, informace o očkování a o prodělání nemoci se stane klíčovou i pro učitele, prodavače, pokladní, úředníky a pro miliony zaměstnanců ve službách, kde tito přichází do kontaktu s větším počtem lidí.

Že to není fikce dokazuje skutečnost, že Britská společnost zabývající se kybernetickou bezpečností, ve spolupráci s několika technologickými firmami zavádí COVI-PASS – „digitální zdravotní pas“, který bude obsahovat vaši historii testů COVID-19 a další relevantní zdravotní informace již v 15 zemích po celém světě. Podle internetových stránek společnosti je cílem pasu „bezpečně se vrátit do práce“ a obnovit „sociální interakce“ tím, že orgánům poskytne „aktuální a ověřené zdravotní informace“. Porobnosti

COVID-19 je dokonalý trojský kůň pro zajištění kontroly lidí šíleným státem, aby nejen mikromanagoval životy obyčejných občanů, ale také vyhnal kritiky a potenciální protivníky a potrestal je jako nepřátele státu. To je primárním cílem. Historie je plná příkladů – od Stalina a Maa po Hitlera a Mussoliniho, podél cesty byla řada dalších menších autokratů a diktátorů.

Toto je skutečně globální pandemie, pandemie šílenství. Ze zla a nejmasivnější operace vymývání mozků v historii, kdy jen nepatrný zlomek lidstva si klade otázky, zatímco jackpot všech jackpotů rozdrtí naši společnost. Poslušný kolektivismus, vojensky vynucený i dobrovolně přijatý. Ve skutečnosti sledujeme selhání naši společnosti a to shora dolů i zdola nahoru.

Co si v budoucnosti přečtou naši potomci o našem chování v tomto jednom, z možná nejhorších okamžiků v lidské historií?

Planeta plná slabých, poddajných, zbabělých ovcí, třesoucích se ve strachu, prosících, aby jim byly odebrány jejich svobody, prosících o kontrolu a o trvalé zotročení. Lidská společnost, technologicky vyspělejší než kdykoli předtím, ale hloupější a slabší než kdykoli předtím.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 810 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.