kellner
1.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zděšení v přímém přenosu

Loading...
Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRNejprve jsme si vyslechli „zaručené experty“ tzv. politology, kteří nám sdělili, co podle jejich názoru hodlá podnikatel Petr Kellner činit s televizí Nova a vůbec s celou televizní evropskou skupinou, kterou předběžně zakoupil. Takže všichni hádači z rukou to vědí předem, jenom Kellner sám k tomu nic nedodává. A není to z jeho strany překvapení. Poprvé obchod je připraven, ale nikoliv schválen a podruhé Kellner na zajíce s bubnem nechodí. Proč by to dělal.

Bacil kellnerus mediacus, jak jej vidí jeho nepřátelé, ale nesměřuje k tomu, aby někoho nakazil, omráčil, či jinam zdecimoval. Kellner je podnikatel a chce vydělávat. Zatím byl více než úspěšný. Televize mu mohou přinést další profity, tak proč je nekoupit. Navíc u televize Nova stačí jen dělat férové a objektivní zpravodajství a sledovanost se dostaví i bez reklamy.

Že by Novu a další televize používal Kellner k vymývání mozků? Tak takovou chybu od něj moc nečekejme. Ale že nezůstanou jeho televize politicky sterilní se očekávat dá. Novodobí marxisté a revolucionáři halící se do ekologických a multikulturních hávů jsou pro Kellnerovo podnikání stejně tak nebezpeční, jako byli vůči podnikatelům zuřiví Leninovi bolševici a nebo pochopové Klementa Gottwalda.
Je zřejmé, že lži a až fanatické výlevy, které čteme z řady „progresivních liberálních“ stránek dostanou konkurenci v podobě léku nazvaného zdravý rozum a fakta. A platí to i pro některé televizní pořady. To nepochybně lze od Kellnera očekávat, protože to je na českém trhu nedostatkové zboží a tak bude o něj zájem. Tedy alespoň se to dá trochu předpokládat. Co vše tvůrčí tým Kellnera dále vytvoří a přinese se necháme už jenom překvapit.

Evropská unie je v nemalé části zjevně nemocná. Naše národní ochrana je žádoucí a to vyžaduje prostředky a jejich užití. S návratem objektivního televizního zpravodajství by se mohlo stát, že malé Česko bude daleko větší, než by počet obyvatel a síla jeho ekonomiky reálně představovala. Protože pokud cílem Kellnera nebude jenom ten zisk, ale i něco více, pak by se Česko mohlo stát politickým hráčem, který byl ještě včera v říši naivních snů. Jako se to povedlo Maďarsku a Polsku. Proto pomyslný bacil kellnerus mediacus vyvolává u jedněch takové zděšení a u druhých naopak nadšení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 809,60 Kč
Vybráno 33.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 540 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.