kellner
1.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zděšení v přímém přenosu

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRNejprve jsme si vyslechli „zaručené experty“ tzv. politology, kteří nám sdělili, co podle jejich názoru hodlá podnikatel Petr Kellner činit s televizí Nova a vůbec s celou televizní evropskou skupinou, kterou předběžně zakoupil. Takže všichni hádači z rukou to vědí předem, jenom Kellner sám k tomu nic nedodává. A není to z jeho strany překvapení. Poprvé obchod je připraven, ale nikoliv schválen a podruhé Kellner na zajíce s bubnem nechodí. Proč by to dělal.

Bacil kellnerus mediacus, jak jej vidí jeho nepřátelé, ale nesměřuje k tomu, aby někoho nakazil, omráčil, či jinam zdecimoval. Kellner je podnikatel a chce vydělávat. Zatím byl více než úspěšný. Televize mu mohou přinést další profity, tak proč je nekoupit. Navíc u televize Nova stačí jen dělat férové a objektivní zpravodajství a sledovanost se dostaví i bez reklamy.

Že by Novu a další televize používal Kellner k vymývání mozků? Tak takovou chybu od něj moc nečekejme. Ale že nezůstanou jeho televize politicky sterilní se očekávat dá. Novodobí marxisté a revolucionáři halící se do ekologických a multikulturních hávů jsou pro Kellnerovo podnikání stejně tak nebezpeční, jako byli vůči podnikatelům zuřiví Leninovi bolševici a nebo pochopové Klementa Gottwalda.
Je zřejmé, že lži a až fanatické výlevy, které čteme z řady „progresivních liberálních“ stránek dostanou konkurenci v podobě léku nazvaného zdravý rozum a fakta. A platí to i pro některé televizní pořady. To nepochybně lze od Kellnera očekávat, protože to je na českém trhu nedostatkové zboží a tak bude o něj zájem. Tedy alespoň se to dá trochu předpokládat. Co vše tvůrčí tým Kellnera dále vytvoří a přinese se necháme už jenom překvapit.

Evropská unie je v nemalé části zjevně nemocná. Naše národní ochrana je žádoucí a to vyžaduje prostředky a jejich užití. S návratem objektivního televizního zpravodajství by se mohlo stát, že malé Česko bude daleko větší, než by počet obyvatel a síla jeho ekonomiky reálně představovala. Protože pokud cílem Kellnera nebude jenom ten zisk, ale i něco více, pak by se Česko mohlo stát politickým hráčem, který byl ještě včera v říši naivních snů. Jako se to povedlo Maďarsku a Polsku. Proto pomyslný bacil kellnerus mediacus vyvolává u jedněch takové zděšení a u druhých naopak nadšení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vladtimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 17 821,00 Kč
Vybráno 50.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 640 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.