virglobalsvet
24.7.2021
Kategorie: Společnost

Zdá se, že je to pořád dokola

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOlympiáda se ještě pořádně nerozjela, ale propagandisticky už svůj účel splnila. V podstatě se stalo to, co se dalo očekávat. Nedochází jen ke sportovním kláním, ale na řadě je soupeření v úplně jiném oboru než sportu.

Do Japonska je třeba se nějak dopravit, a tak je vcelku logické, že se do letadla směřujícího do Tokia posadilo více lidí. A protože je doba covidová, došlo k tomu, že v jednom stroji sedělo pohromadě více očkovaných a neočkovaných lidí. Ti nepodléhající skoro až fašistické propagandě museli stoprocentně na PCR test, který sice o ničem nevypovídá, ale byl vzat za důkaz nemocnosti či jejímu opaku. Nemá už cenu do nekonečna opakovat technologický postup odebírání vzorků sekretu a jeho další zpracovávání, která má najít zbytky mrtvého viru. Je také zbytečné říkat, že pozitivita neznamená žádnou nemoc, protože ta prostě vůbec propuknout nemusí. Očkovaní na test nemuseli a řada z nich toho využila. A jak dobře víme, vakcinace není zárukou vůbec ničeho. Takže takový jedinec může být jak pozitivní, tak i nemocný, zároveň je přenašečem. To znamená, že je celý proces vakcinace v podstatě k ….,, kulantně řečeno zbytečný. Navíc několikanásobné testování u plážové volejbalistky Nausch-Slukové ukázalo, jak jsou výsledky testů reálné, protože bezpříznakové sportovkyni několik testů ukázalo naprosto protichůdné výsledky. Pokud toto není důkaz probíhající komedie, pak už co tedy?

Po příletu čekalo testování na všechny členy výpravy. Výsledkem toho je, že 6 lidí z naší výpravy skončilo v izolacích. Jeden lékař, který byl při odletu negativní, takže se musel, pokud je tedy skutečně náhle pozitivní, nakazit v letadle. To se při dlouhém letu mohlo stát, pokud narazil na někoho, kdo sice očkovaný byl, ale zároveň byl pozitivní, což díky nepodstoupení testu před odletem neprověřil. Viníkem tak mohl být některý z dalších členů výpravy, například někdo ze sportovců, kteří poté skončili na samotkách. Pokud tedy někdo nemohl být v zásadě přenašečem, pak to byl dotyčný lékař výpravy. Přesto je na něj pořádán hon. Nikdo také dosud neřekl, byl li nenaočkovaný v letadle jediný a kolik dalších ,,účastníků zájezdu“ bylo ohroženo případným očkovaným a pozitivním přenašečem, který neprošel před odletem testováním. Pokud bychom tedy měli zvolit správný postup, museli by těsně před nastoupením do letadla projít všichni včetně obsluhy letadla testy a poté rovnou nastoupit do kabiny. Jak víme, chtít po leteckém personálu vakcinaci znamená riskovat, že letadlo zůstane bez pilotů a letušek, protože je známo více případů, kdy po vpichu došlo k úmrtím právě mezi těmito příslušníky obsluhy letadel. Zlatým hřebem byla lež z úst ministra Vojtěcha, který řekl, že jedna ze sportovkyň je na kyslíku. Nic takového se nestalo a jde o jeho zbožné přání.

Samotné hry v Japonsku tak mohou být výkladní skříní covidové propagandy. V podstatě by mohlo jít o galerii sportovců ochotných podstoupit vakcinaci. Nebo budou za jménem sportovce a národností údaje o aplikaci očkovací látky? Či budou k závodům připuštěni pouze ,,zodpovědní“? Odbočíme. Včera francouzská rugbyová federace rozeslala dopis klubům, ve kterém je uvedeno, že na sportoviště včetně hracích ploch budou vpuštěni pouze sportovci a diváci, kteří prošli vakcinací. U hráčů, kteří odmítnou, je stanoveno 3x v týdnu se nechat testovat a jeden test stojí 90 euro (Toulon), přesto nebudou vpuštěni do zápasu. U amatérů je to 1x týdně za cca 50 euro, aby mohli aspoň trénovat. Takto vypadá dobrovolné očkování ve Francii. Přestože jde o experimentální látky, jejichž vlastnosti po uplynutí delší doby mohou negativně ovlivnit zdraví sportovců (nejen jejich), mohou změnit jejich fyziologii a následně podávané výkony, pokračuje systémově připravená genocida. Je třeba připomenout problémy se srážlivostí krve a následky cytokinové bouře vzniklé po druhé dávce mRNA vakcíny, jejímž následkům podlehlo již mnoho lidí, ač se o tom nehovoří. K podobnému kroku, jako francouzští rugbisté, dokonce i amatérští, budou tlačeni postupně všichni sportovci, ostatně své o tom ví i pražská fotbalová Slavie a její hráči či zaměstnanci. Možná by bylo do budoucnosti zajímavé utvořit dvě oddělené soutěže očkovaných a neočkovaných a časem vypozorovat, ve které z nich se bude déle pokračovat.

Za této situace nás média informují o tom, že v Singapuru, kde před třemi týdny ukončili covidovou hysterii, se k ní opět vrací, protože stoupnuly počty nakažených. Takže se snížili k určité formě lockdownu. Skoro nikde se však nepíše, že v Izraeli, kde je proočkovanost značná, je stav podobný. Pfizer už prohlásil, že účinnost jejich mixu se snižuje. Moderna připravila preparát ,,vhodný“ pro děti od 12ti let. Jsme v začarovaném kruhu, ze kterého není cesty ven. A to tu máme informace, že covid-19 je starý koronavir, jen trochu přeleštěný a vytáhnutý na světlo boží, aby splnil předepsané úkoly. Dožili jsme se doby, kdy diktatura dosahuje nezměřitelných rozměrů. A to je odpovědí na všechny naše otázky. To nemá nikdy skončit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 857 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)