gungirl
13.12.2017
Kategorie: Společnost

Zbraně se budou odebírat i v ČR. Pravda láska to zařídila velkolepým divadlem

Sdílejte článek:

MARTIN FINGERLAND

Když před rokem zástupci pravdoláskařského establishmentu v reakci na masivní odpor veřejnosti připravili ústavního novelu zaručující zachování současného stavu v oblasti legálního držení zbraní, tušil jsem, že se z jejich strany jedná o úskok. Přirozeně nikdy nemysleli odpor proti EU směrnici, která má zajistit postupné úplné odzbrojení původního obyvatelstva, aby se nemohlo bránit agresi muslimských a afrických imigrantů.

Bohužel moje obavy se zcela naplnily. Spojenými silami Senát ovládaný tradiční pravdoláskou novelu podle očekávání neschválil. Představení skončilo, opona se zatáhla a nyní je jasné, že hlavní zástupci pravdolásky mohou hlásit do Bruselu a Washingtonu. Úkol splněn! Čechy Vašim imigrantům vydáme jako ovce na porážku.

Jaký byl od začátku pravdoláskařský plán?

Předložit na oko novelu (ujal se toho ministr vnitra Chovanec). Sněmovna sice na oko novelu schválila, ale to bylo takové předvolební divadlo pro veřejnost. Přece jenom volby může pravdoláska falšovat jen do určité míry a tak bylo potřeba obalamutit veřejné mínění, které je velmi nepřátelsky nakloněné plánované imigrantské invazi a navíc u nás máme 300tisíc legálních držitelů zbraní a to je přece jen nějaká síla.  Nyní je již po volbách a tak bylo možné v druhém kole novelu „neschválit“ v Senátu. Byl to takový šach mat ve dvou tazích. Přesně podle hesla „poskytni druhé straně iluzi vítězství a pak to na konci zařízni“.

Načasování také jistě nebylo náhodné, nejenom, že je již po volbách, ale ona směrnice EU, která zásadním způsobem omezí možnost vlastnění obranných zbraní pro veřejnost začne totiž platit již od zaří 2018. Tj. i kdyby se současný parlament na hlavu postavil, tak na opakované schválení ústavní novely nebude již dost času!!!! Novela tedy začne platit a bude automaticky znamenat velmi významné odzbrojení české veřejnosti a tedy odebrání možnosti případně se účinně bránit imigrantské agresi. To je prostý fakt a nebyla to tedy žádná náhoda.

Aby byl „umělecký“ dojem dokonalý, tak to bylo vlastně „těsné“ hlasování. Pro schválení novely bylo 28 senátorů a potřeba bylo jen 36 hlasů. Chybělo tedy pouhých 8 hlasů!!!

Hlavní úlohu odporu zde plnila neomarxisty ovládaná ČSSD pod taktovkou havlistického výsadku Dienstbiera a Bublana (oba bývalí „disidenti“). Z 24 senátorů ČSSD bylo 8 proti, 4 pro novelu a celkem 12 nehlasovalo, nebo se zdrželo a to znamená, že byli rovněž de facto proti. Druhým hlavním pilířem pravdolásky v Senátu byla KDU-ČSL. Ze 14 senátorů bylo 7 proti, 1 pro a 6 se zdrželo, nebo nehlasovalo a bylo tedy také de facto proti. Pokud si snad někdo myslíte, že v KDU existují nějaké zdravé síly kolem J. Čunka, tak vězte, že tento vykuk hlasoval rovněž proti novele!!! Z klubu STAN bylo 2 proti, 2 pro a 7 se zdrželo a bylo tady také proti. Další potřebné hlasy proti dodala ODS, kde 3 senátoří nebyli přítomni (jmenovitě Kubera, Grulich, Aschenbrenner). Babišovo ANO překvapivě 100 procent pro novelu. Zbytek již nehrál roli.

Co by měli nyní majitelé zbraní dělat?

Pro Boha vykašlete se na nějaké petice!!! Jednu vám Senát schválil, aby vám pak hned zbraně odebral!!! To je k ničemu. Nyní je potřeba se zaměřit na síly, které mohou EU směrnici deklaratorně odmítnout. Jistě můžete se pokusit oslovit jednotlivce v ODS jako V. Klaus ml., ale zcela zapomeňte na zbytek a je jedno, co vám nějací „herci“ typu Chovanec budou vykládat. Nevěřte jim ani slovo! Současně se začněte připravovat na variantu odevzdání zbraní. Například v Německu se po podobné novele záhadně „ztratilo“ několik set tisíc legálně vlastněných zbraní. Tu „loupež“, tu „ztráta“… a majitelé je tedy nemohli úřadům „odevzdat“…. Zbraně prostě zmizely z legálního oběhu a jejich němečtí majitelé je mají někde dobře schované. Chápou, že až vypukne občanská válka s imigranty a pravdou a láskou, tak se budou muset spoléhat jen sami na sebe a zbraně se jim budou hodit…. Třeba nás Němci  v tomto mohou inspirovat…

Minochodem, jen to ukazuje, že Senát je nejenom zbytečná, ale i nebezpečná instituce a je potřeba jí zrušit!!!

Zde je výsledek onoho hlasování.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 542 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
1 komentář