pekarová
12.8.2021
Kategorie: Politika

Zbláznili se pravdoláskaři?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Dnes začnu příznačnou situací… přijdu si takhle k počítači, pustím si Seznam a na první místě mě uhodí očí titulek, že Pekarová Adamová by část migrantů přijala. Rozhovor jsem si přečetl…  paní Adamová má ambice býti ministryní sociálních věcí, mluvila tam o důchodech a Babišovi, jak je to špatný člověk  který nás vede do katastrofy… a také se netajila tím, že by přijala nějaké ty migranty z “nárazníkových zón”. 

 

Opět… nejde o to, co tím myslela, ale jak se to bude jevit navenek  – mně osobně hned naskočil ten Afghanistán, kde jsme tak slavně demokraticky vyhráli, že se počítá s obrovskou migrační tsunami, kam Američani poslali bombardéry a o to rychleji Tálibán zabírá území…

Máte to jinak? Představujete si nějakou klidnou migraci, kdy chudáci tlumočníčci budou podávat svoje žádosti na českém velvyslanectví v Afghhánistánu nebo v Tripolisu nebo v Damašku, žádost bude posouzena a podle výsledku se to udělá… nebo si zase dovedete představit ty zástupy na hranicích, Carolu Rackette, jak převáží chudáky přes moře, jak se staví ploty, jak se hystericky nadává každému do xenofobie? 

A víte co bylo nejlepší? Hned pod tímto “palcovým” titulkem byl druhý článek: Zabili ji, nacpali do kufru a zakopali. Jde o případ dvou Afghánců, kteří ze cti zavraždili svojí sestru, která nechtěla žít svůj život pomuslimsku tradičně. 

Neříkejte mi, že je to náhoda. Člověk se neubrání dojmu, že Seznam už nějaký ten týden patří Babišovi, jen se o tom ještě neví…. 

Všimněte si – v posledním týdnu naše nejvýznamější pravdomluvné internetové médium chrlí jeden článek za druhým o tom, jak se Piráti propadají, jak se upínají na nového marketéra, jak chtějí víc upřednostnit v kampani Starosty. Dávají rozhovory o tom, jak Bartoš přiznává chyby, jak roní slzy nad strašlivými babišovými útoky. Dají odkaz na video, kde Bartoš takřka závistivě mluví o Baišově zmrzlině a snaží se národu vysvětlit, že někteří nesnášejí laktózu a ještě na tom videu vypadá, jako by si právě šňupnul kokain…. a možná si ho i šňupnul, protože soudný člověk přece nevypustí před volbami takový blábol… Včera zase rozmazávali informaci o tom, že Ferjenčíka chce odvolat jakýsi pirát Jaroš, protože se jako šéf marketingu moc neosvědčil… 

A dneska ta Pekarová Adamová. Řekni novinářům deset vět, spolehlivě vyberou tu nejblbější. V době, kdy nám Lukašenko posílá migranty přes litevskou hranici, kdy se nikdo netají tím, že tu za chvíli budeme mít další migrační tsunami, tak tahle kravka dá rozhovor, jak by migranty přijímala. Puštěno do světa v hlavním čase a na titulní stránce. A hned pod tím nějaký ten příběh, jak nás ti migranti pak obohatí nějakou tou vraždou ze cti. To má jako šéfredaktor dovolenou? Nebo už tam všem ruplo v bedně? Nebo Luákačevičovi došly peníze a začal zaměstnávat ten nejhorší novinářský odpad? 

Už jsem tu psal o průhonickém vajíčkáři, ze kterého byl okamžitě a promtně udělán Volného příznivec, pustila se o něm spousta podrobností a  Babiš se při odcházení do cukrárny culil jak měsíček na hnoji. 

Stejně tak nemohu uvěřit, že si protřelí politici sednou s Babišem mladším a nechají se natočit u toho, jaké jsou lidské hyeny. 

Vít Rakušan zase napsal sám dobrovolně na svůj fejsbůk, že je zájem o jeho sledování. Samozřejmě od STBáka Babiše, koho jiného. A už si vůbec nepamatuje, že to byl on, kdo vždycky použil jakékoliv kompro proti Babišovi.  Přetiskla to zase všechna média a přidala opět podrobnosti… že Rakušan dostává informace “z  prostředí bývalých policajtů, že nepožádal o policejní ochranu… ” Opravdu může být někdo tak blbej?  

Vyjmenoval jsem jen několik případů, ale v posledním týdnu jako by se všichni pravdoláskaři úplně zbláznili a práskají na sebe svou neschopnost a hloupost a ještě se tím netají a vypadají, že to snad i přímo plánovali. Vypadají, že jim to někdo poradil a oni jdou a za své volební peníze si vyrábějí volební neúspěch. Přitom ještě při minulých volbách si na tohle dávali setsakramenský pozor. Všechna média, která Piráty i TOPáky před půl rokem milovala láskou nehynoucí, všechno jim odpustila, ve všem je podpořila, tak ta stejná média teď přímo přetékají informacemi o pravdoláskařské neschopnosti. 

Člověk už se tomu ani nemůže smát… protože takhle kazit svoje vlastní dílo,  to snad ani nejde. Tohle prostě někdo musí zajišťovat zezadu. Vidím to jenom já a nebo máte také ten dojem, že se všichni přímo zoufale snaží, aby byl Babiš při všech svých nectnostech jediná alternativa? 

Jedno vysvětlení bych měl… je trochu přitažené za vlasy, ale já fakt nechci urážet svůj rozum a myslet si, že se tu celá opozice rozhodla spáchat kolektivní politickou sebevraždu a média jim u toho navíc ještě asistují. Skoro se za tuto úvahu stydím, ale říct vám ji musím:

Nejsou v tom ty Vrbětice? 

Nesledujeme v přímém přenosu americkou splátku Babišovi za příspěvek v hybridní válce proti Rusku? Pokud by to tak bylo, tak by se tím vysvětlovala nejen ta epidemie debility u Bartoše, Fialy i Pekarové, ale vysvětlovalo by to, proč se Babiš ani nezarděl, když národu předkládal tu nebetyčnou kravinu ohledně Čuka a Geka ve skladu munice. Amíci prostě potřebovali skandál, potřebovali na Putina trochu zatlačit, třeba doufali, že díky tomu Němci odpískají Nordstrým… A výměnou za tohle zapíchnutí do americké řiti pak přijdou v pravou chvíli notičky pro všechny dobře proškolené novináře, kteří udělají svojí práci přesně podle objednávky.   

Nedává to smysl? Babiš jaksi zjistil, že do evropské řiti cesta nevede. Že je pro Bruselské  parvenu, že ho nikdy nepřijmou a naopak se ho budou snažit zlikvidovat… Tak si pokecal s Orbánem a ten mu poradil… vykašlat se na EU a opřít se o Amerikány. Ti jsou přece jenom daleko a mají čím dál víc svých starostí, ale ještě pořád si US prezident dupne a v Bruseli se podělají. Poláci to tak dělají, Maďaři to tak dělají… tak to tak bude dělat i Andrej… Jak se vyjádřil bývalý polský ministr zahraničí Sikorski? Když se američanům “vykouří péro” tak za to pak jsou nějaké odměny… 

Samozřejmě… opření o vlastní voliče žádné… ale o důvodech jsem tu už psal… přišel covid a najednou jako by Andrej žádné voliče neměl. Najednou dělal všechno špatně a dokonce i ti, kteří chtějí odejít z EU, ti mu házeli klacky pod nohy vlastně nejvíc. Dodnes ještě nepochopili, že tím zničili nejvíc sebe, že kdyby s Andrejem drželi basu alespoň dodržováním opatření, tak měl Andrej alespoň na výběr, že by se o USA opírat nemusel.  Za současných okolností a za českého pojetí osobní svobody dělat si co chci i když řádí pandemie, měl mocenský rébus  jen jedno řešení – americké zájmy… 

A tak mám pocit že sledujeme transatlantický deal… americké vztahové sítě zajistí dehonestaci všech politických protivníků, když tak se dá ještě i přitvrdit a ze všech těch koalic média udělají dementy. Najatí američtí marketéři také pomohou… Nebo vlastně nemusejí dělat nic, stačí nechat svoje politické chráněnce na holičkách. Přestanou korigovat jejich vlastní hovadské nápady. Nechají Bartoše, Ferjenčíka, Fialu i Pekarovou, ať si kampaň dělají sami a jen jim přikyvují. 

Jestli ještě  k tomu dojde na mnou očekávané sejmutí okovů ohledně protiepidemických opatření, tak mám skoro chuť Andrejovi pogratulovat ke znovuzvolení už teď…

Samozřejmě v tom vidím i překážky…  Andrejko by si měl uvědomit, že je nebezpečné být americkým nepřítelem, ale být americkým přítelem je smrtící. Měl by si pečlivě nastudovat osud, který zakrátko dopadne na americké kamarády v Afghanistánu… a výměna evropské řiti za americkou není tak úplně řešení. Na druhou stranu… jak se chcete postavit největší vojenské velmoci, když nesmíte po lidech chtít ani to, aby nosili roušku?  Jak chcete bojovat proti velmocem, když tu nikdo není schopen osobní disciplíny, není schopen osobních obětí a není ochoten se ani trochu omezit? Putin mohl Američanům říct ne, protože když přišly sankce a poloprázdné obchody, tak se Rusové semkli a Putinova popularita šla nahoru. U nás řekl Andrej, že chce, aby se nosily roušky a za chvíli to vypadalo na občanskou válku. 

Podle mě sledujeme výsledek mocenských třenic a tlačenic. Sledujeme americkou splátku za Vrbětice pro Babiše. Sledujeme, jak je snadné udělat z politika debila. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 16 033,00 Kč
Vybráno 45.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 759 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 3,58 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)