babiskoblihyano
3.11.2017
Kategorie: Společnost

Závidím ANO jeho voliče

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Ani ne tak jejich množství. Jako jejich věrnost. Někdo s nimi pěkně zametá, ale jim to vůbec nevadí. Tomu se říká oddanost.

Začal to nově zvolený poslanec Jiří Hlavatý, který se zděsil, že byl vlastně zvolen a že s tím vůbec nepočítal. Psal jsem o tom již zde. Pan poslanec proti své vůli díky zvolení musí opustit senátorský post a cítil se podveden. Podveden tím, že byl zvolen, dodávám. A v úterý se nechal slyšet že na ten svůj bývalý senátorský post zvažuje opětovnou kandidaturu. A kruh se uzavře. Sem tam, tam sem. Zvolen do Poslanecké sněmovny byl díky kroužkování, tedy díky preferenčním hlasům. Pokud ten senátorský post opět vyhraje tak to jen potvrzuje má slova o naprosto úžasných voličích hnutí ANO.

Druhá v pořadí je středočeská hejtmanka Jermanová. Ta byla dokonce místopředsedkyní Poslanecké sněmovny od roku 2013. V lednu 2017 se této funkce i funkce poslankyně vzdala, aby se mohla stát hejtmankou. Již o necelý rok později, na podzim 2017, do poslanecké sněmovny opět kandiduje. Tam se dostala díky 14.553 preferenčním hlasům.

A pak to přišlo: “Během pár dní poslankyní nebudu, rozhodla jsem se mandát nepřijmout, přestože jsem dostala obrovskou podporu. Důvodem je to, že kraj je pro mě priorita.”

Vědí tito dva lidé co vlastně chtějí? Jsou ve svých rozhodnutích vůbec svéprávní?

A paní Jermanová k tomu naivně dodala že reflektovala názor vedení hnutí ANO.

V hnutí ANO to prostě chodí tak, že kdo byl nahoře na kandidátce, tak taky musí být v parlamentu. Nějaká vůle voličů, aby tam byl někdo jiný, vyjádřená kroužkováním, se nepočítá. Jinak by oba jmenovaní poděkovali za projevenou důvěru a slíbili že se jí budou snažit nezklamat. Místo toho radši odstoupí. Tak proč tedy do té Poslanecké sněmovny vůbec kandidovali?

Asi bych se měl ptát co na to voliči ANO, hlavně ti, co tyto dva kroužkovali. Ale myslím, že odpověď je jasná. Voličům ANO to nevadí. Voliči ANO jsou úžasní, přesvědčení, pevní, ale především záviděníhodní.

FLASKA
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.