HAMACEKSVETR
6.2.2021
Kategorie: Politika

Zavede Vláda metody StB a založí registry?

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyJan Hamáček odložil vyčpělý červený svetr a vyhrožuje registrem „závadových osob“. Babiš se připravuje na volby, a tak slibuje, že vše otevře, když budeme poslušní. Cukr a bič, nástup fašismu je tady.

Již dnes soused udává souseda. Dokonce i za to, že vyjde na balkon, nebo na zahradu bez roušky. Společnost je zastrašována proto, aby byla snáze ovladatelná. Tak to dělal Hitler, tak to dělal Stalin, tak to dělal Gottwald a ti, co přišli po nich. Tak to dělají ti, co jsou u moci dnes po celém světě. Nastoupila atmosféra strachu, lidé se bojí nejen Covidu, ale jeden druhého.

Lež se stává pravdou a pravda je likvidována jako údajná lež. Před celým světem se veřejně zfalšují volby prezidenta USA, Biden je korespondenčně dosazen a hned se spustí čistky, pořizují se seznamy Republikánů, podporovatelé Trumpa jsou vyhazováni z práce. Stejné čistky, jako u nás v padesátých letech. Kdy to začne u nás? Nebo to už začalo?

Kdy se zprovozní “politické kriminály” pro ty, co nejdou po proudu? Zavedou se zase registry? Řádný občan = poslušný, iniciativní občan = udavač, spolupracovník, a poslušný volič, zájmová osoba = ten, který je na ekonomickém a sociálním dně a tedy zlomitelný, nepřítel státu = ten, kterému už došla trpělivost, protože je v koncích?

Ti nahoře se hystericky za každou cenu snaží udržet u vesel. Rádoby pravicová opozice, která ale nemá ani jednu skutečně pravicovou stranu, se zoufale snaží dostat zpět k penězovodům, a proto potřebuje za každou cenu odstavit Babiše. Nejsem jeho fanda, ale až nastoupí Piráti, s tichou podporou „koaliční opozice“, pak budeme říkat „zlatej Babiš“, jako dnes u Hřiba říkáme „zlatá Krnáčová“. 

Chaotický ministr zahraničí Tomáš Petříček volá hloupě po sankcích vůči Rusku, namísto toho, aby do Ruska odletěl prvním letadlem a na kolenou prosil o dodávky vakcíny Sputnik. Pak by udělal něco pro lidi, pro záchranu jejich života, pro záchranu ekonomiky, kterou likvidují nejen opatření vlády, ale i ty hloupé sankce vůči Rusku.

Všimli jste si, jak všem narostl hřebínek po účelovém rozhodnutí Ústavního soudu? Je zle lidi, ale vězte, že bude ještě mnohem hůř. Založme napříč politickým spektrem kolalici naštvaných lidí, jinak je nezastavíme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 771 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)