vanoce-foto2
25.12.2016
Kategorie: Ekonomika

Zatracenej den, zatracený socialisti, zatracený fašisti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

IRENA VÁLOVÁ

V domnění, že vláda a parlament zakázaly nakupovat po 14,00 hodině jsem se vydala do nákupního střediska Eden pro oběd. Bylo za 10 minut dvanáct, rolety stažený, před pokladnami ochranka a vedení obchodu, které pitomcům jako já vykládá, že se zavírá a nařídil to zákonem babiš. Nakupování je zakázaný už od 12 hodin.

Pod nápisem velkým jak Václavák, že kouření způsobuje rakovinu, jsem si tedy v trafice koupila tři krabky cigaret. Byl to jediný otevřený obchod a za mnou už nikoho nepouštěli. Přestala jsem se posmívat Čechům, kteří už tři dny křečkují zásoby. Vyklizení centra se poté odehrálo za asistence policie.

Tak jsem zašla do masny naproti. V jindy skvělém obchodě dnes nabízeli staré maso No jistě! Když jim zákonem odbourali konkurenci a musí být 3 dny zavřeno, tak proč by dělali nabídku?

Tak jsem se vrátila k nám do ulice, kde jsou tři vietnamské obchody a jedno čínské bistro. Čínské bistro rovněž zavřelo na celé tři dny. Vietnamský obchod na rohu má plochu větší než 200 m, takže je zavřený ze zákona. Malý vietnamský obchod je ovšem taky zavřený. No jistě – když ze zákona nesmí prodávat konkurence, tak mu nikdo nepůsobí ztrátu, když taky neprodává! Kdo by se na to nevysral přesně jako za bolševizmu?

Sešla se nás skupina u nejmenšího Vietnamce v ulici. Pán s batohem přede mnou bral lahev tuzemského. Koupila jsem si v té sušenkárně housku a salám Kmotr, původce Kmotr, Masna Kroměříž, Agrofert, a.s. Je to jediný svinstvo, co si lze u nás nyní koupit. Další moje štace by byla asi už jen benzínová pumpa.

Ptám se, komu zákaz prodeje a nakupování, co prosadili socialisti s fašistama, slouží? Kde jsou ty davy zklidněných rozjímajících lidí? Kam šly ty rodiny s dětmi na procházku v tom slejváku, co se strhnul? Po cestě jsem viděla jen neuvěřitelně agresivní kolonu Pražáků, prchajících někam auty a potkala jen neuvěřitelně nasrané lidi. Všichni zírají tupě před sebe, pak se ulice vyprázdnily.

Jsem rozezlena na bandu, která volí socializmus a korporativismus a zakazuje lidem dokonce i tak běžnou věc, jako je nakoupit si žrádlo nebo prostě jen vystrčit rypák ven mezi lidi.

Těm, kteří mají chuť mě poučit, že je Štědrý den a lidi mají být doma s rodinou bla bla bla atd., říkám, že jsou profese, pro které to neplatí. U nás je tomu tak už druhým rokem, protože parťák technicky zajišťuje vysílání největšího vysílacího podniku 24/7 pro blbé a ty, co volí proti nám, a přijde domů v noci.

Jsem vytočená tak strašně, že se mi nechce začít dělat ani stromek ani ryby. Kdybych mohla, odjedu na letiště, koupím letenky a za dvě hodiny budeme v Barceloně u moře. Zatracenej den, zatracený socialisti, zatracený fašisti. Pro vaše zničení udělám cokoli.

ZDROJ: Fcb Irena Válová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.