mass-1355493_960_720
12.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Zatímco by v EU rádi zrušili pohlaví a rodinu, tak se podepsala zrada … vymění lid?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

V Marakéši se podepsala horší zrada než ta mnichovská. Nebude stačit svrhnout Vůdce a změnit režim. Tohle je výměna lidu, a to cílená, ne jako v tom vtipu. Zatímco polehoučku učí děti že si mohou vybrat jedno z mnoha pohlaví, a měnit to jak fusekle, že nejsou na 100% kluci nebo holky, že muži bývají trochu ostřejší, ale jde to už prý léčit, prostě předělejme přírodu, už nestačí poručit jen větru dešti.

Porodnost stále klesá, tak když už tak už a časem se zkrátka necháme vyměnit, a už se na tom pracuje. Podepsala se v Marakéši deklarace, z ilegálních migrantů se udělají legální, a tím prý vypálí rybník pašerákům lidí. Už to nebudou ilegálové, tak kušte. A jelikož to podepsalo spousta zemí včetně Česka, tak je to větší pozvánka než to nedávné – přijďte všichni.

Zajímavé jak si elity dělají z nás srandu. Ví, že část lidí nic než kobliha, chlast nebo fotbal nezajímá, část zase sežere vše i s navijákem, a ti ostatní, no, budeme kafrat. I když nám kafralům zatnou tipec, už se to rýsuje. Tak už miganti neutíkají kulivá válce, když už ty co zajímá co se děje nesežrali báchorky o chemickém útoku, a nějak už moc válka není k mání aby se okecali afričtí migranti ze Sýrie, tak to budou uprchlíci před klimatickou změnou a před chudobou.

Spočtěme si to, chudé rodiny v Africe makají za cca dolar denně, pravda, koupi za něj více, ale podle údajů pašeráci berou asi pět tisíc dolarů za kus, někdy 2x více. Ale dejme tomu že za 5 000, tak když sebou hodí i v neděli a budou žít za půlčik, tak za méně než 30 let našetří chlapci na cestu. Blbost, co? Hlavně když chlapec ještě má iphon. Tak teda útěk před suchem, málo vody…

Evropa je přelidněná, a ve většině zemí je vody málo. Pro 500 milionů lidí to zatím jde, ale počítá se s tak asi 100 miliony samců kteří přijedou tu neplodnou Evropu zachránit, abych citoval papeže Františka. Jiní si plodné manželky, klidně i několik manželek, pozvou do ráje dávek, a budou se utěšeně množit, zatímco evropské děti se budou učit že muž – žena jsou stereotypy které je nutno vyměnit za něco modernějšího. Pokud rodina, tak jen otec – otec, matka – matka. A děti adoptované, nejlépe opálenější. Evropané budou bezpohlavní, zato ti noví Evropané samci a Evropanky samice na oplodnění.

Nevěřím na spiklenecké teorie, ale nedá mi to. Všichni bezdětní vládci v EU jsou pro aby byli Evropané vyměněni za Araby nebo černochy. Že by nějaký satanský spolek? Jsem ateista, v čerta nevěřím, ale je spousta šílenců co ano, a hodně jich je ve vysoké politice. Jak jinak se dá vysvětlit že by si snad neuvědomovali, že za:

  • A.- tito lidé nepřichází pracovat, jdou za životem zadara a jak dlouho se budou moct vyplácet podpory a dávky než přijde i bohaté Německo zugrund?
  • B.- tito lidé se nebudou integrovat, to už i elitám musí být jasné, očekávají co? Občanskou válku nebo to že se lidé nechají zotročit?
  • C. – příští generace uvidí spoustu muslimů ve vládách, v Británii už mají nejen primátora Londýna ale i ministra vnitra muslima, i jinde už to začíná, v Británii navrhli zákon který bude trestat urážky islámu, a to rovnou vězením. Ještě jedno varování – křesťanský Libanon – křesťansky se slitovali a vzali muslimské uprchlíky, dnes tam vyhrál volby Hezbollah, muslimská strana umírněných teroristů. 

Takže – bezdětným to je fuk. Ale proč chtějí zničit civilizaci a kulturu svoji vlastní?
Kdo nevěří ať tam běží a přečte si to zde, tato smlouva znamená smrt evropské kultury, tradice i Evropanů. V tichosti podepsáno, nic se neděje …

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.