africanexodus
12.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Zasypte Afriku kondomy

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Na světě není snad žádný další tvor který by se množil tak rychle, že mu nestačí k životu celá planeta. V letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě a za dalších 90 let pak na sedm miliard. To sebou nese jen problémy. Nejsou to věci které by se vyřešily jen tak ledabyle a zase by se jelo dál. Přečerpáváme přírodní zdroje a z přírody zůstal jen střep. V mořích si děláme plastové ostrovy a z lesů, pralesů a tropických lesů děláme holiny. Dokonce i majestátní hory zanášíme odpadky.

Co je na tom podivné? Vše se hází na hlavu bílým, ale nejsou ti, oni co rodí dítě za dítětem. Jsou to právě ti, co včera, dnes i zítra mají za úkol genocidu bílého člověka. Vybrané sorta s nízkým IQ aby později byla snadno ovládané elitami. Ovšem, myslím, že tady velmi chybují. Lépe se manipuluje s těmi, co jsou inteligentnější, protože tím jsou i slabší vůči hrubé síle. Inteligentní člověk chápe potřeby naší planety a není mu lhostejné jak naše planeta trpí. Blbec hází tuny odpadu volně do vod a moří. Že se tak děje hlavně rozvojových zemích je naprosto jasné a dohledatelné.

Podíváme se kde se nám tak množí:

  • Evropa v roce 1970 680 milionů obyvatel, nyní 718 milionů lidí.
  • Turecko v roce 1927 13.6 milionů obyvatel, nyní 75 milionů obyvatel.
  • Afghánistán v roce 1979 15.5 milionů obyvatel, nyní 32.5 milionů obyvatel.
  • Niger v roce 1960 1.7 milionů obyvatel, nyní 16 milionů obyvatel.
  • Nigérie v roce 1950 33 milionů obyvatel, nyní 177 milionů obyvatel.
  • Egypt v roce 1945 –18.5 milionů obyvatel, nyní 85 milionů obyvatel.

Kdybychom se my doma v Česku rozmnožovali stejným způsobem, bude nás kolem 40 miliónů a tohle by se týkalo všech evropských států. Kampak bychom šli? Kdo by se nás ujal a platil nám dávky a dával nám svoje domy a ještě nám nakonec políbil boty za to, že jsme ochotni jim zabrat zemi.

A jak je to s tou Afrikou která si teď uzurpuje právo na naše země, domy a všechno co zde máme včetně našich žen a dcer. V roce 2004 již téměř miliarda a podle odhadu v roce 2050 to bude dvojnásobek. Celá Afrika má přírůstek 50 milionů lidí za rok. No to jsou fofry, že vlastně přemýšlím, že na nic jiného než na sex, jídlo a plavbu do jejich výkrmny Evropy není čas.

Pořád je živíme, léčíme a tím zvyšujeme jejich populaci. Nemám nic proti léčbě, ale co by měli udělat? Naučit je používat kondom a ženy jakoukoliv ochranu. To jediné má nějaké smysl. K čemu to, že Evropané se budou pokoušet vše měnit, chovat se ekologicky, třídit odpad, omezovat porodnost a v poslední době se pokoušet napravit škody na půdě kterou nadělali. K čemu to je, když se o to bude starat jen inteligentní běloch a Afrika se nám rozmnoží a rozleze do všech koutů a nezmění svoje chování. Pak je prostě neuživíme a oni nás sežerou a zničí i zbytek planety.

Tak si dál zelení hlupáci hrajte na ekology, řešte klima, nechte po nás ječet šílenou Grétu a zatím nás vámi chránění černí spolknout jako malinu. Tímto žádám všechny láskaře, milovníky migrantů a sirotků všeho druhu, běžte jim pomoci tak, že je naučíte žít ekologicky a a regulovat jejich porodnost. Třeba pochopíte, že jejich populační exploze má vliv na všechno. Rostou nároky na zdroje a množství odpadů na jednotlivce.

To my bílí jsme jim ukázali naši vynalézavost pracovitost a touhu po pohodlí. Tahle etnika přebírají náš neskromný způsob života, chtějí to, co máme my, ale zdarma a bez práce. Jenže oni to chtějí hned a bez práce a myslí si, že my jim to dlužíme. To bílí lidé z nich nadělali kolonie a otroky. Bílí lidé rabovali jejich přírodní bohatství. Jejich inteligence není dost velká aby dokázali rozdělit minulost od přítomnosti a nedokážou pochopit, že bez nás nebude nic. Bez nás se neuživí. Tak mysleme na to, že teď je to vzájemný boj o přežití a přestaňte brát ohledy na to, že kdysi byli vykořisťovanými otroky, protože naše generace za to vážně nemůže a už vůbec ne Slované, kteří nikdy žádné kolonii v Africe nevlastnili. Takže jde o boj o životní prostředí. Jsme uprostřed boje a jen hlupák nevidí že bílí prohrávají.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 413 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...
politicon.cz
94 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.