terrorists-and-gun-control
14.6.2016
Kategorie: Společnost

Zastaví vraždící teroristy zákazy zbraní nebo ozbrojení slušní občané?

Sdílejte článek:

SMK 14|06|2016

Útočník z gay baru byl registrovaný Demokrat. Využil „gun free“ zóny. Omar Mateen, devětadvacetiletý terorista, který zavraždil minimálně padesát lidí v gay klubu, zřejmě z velké části vděčí svému „úspěchu“ zákazu zbraní v areálu klubu. Orlando je hlavně známo svým velmi přísným legislativním přístupem ke zbraním v porovnání s ostatními oblastmi USA. Lidé, kteří dodržují pravidla, se tak opět dostali do nerovné konfrontace s člověkem, který nedodržuje zákony a je mu tak jedno, kde se smí a nesmí nosit zbraně. Nyní přijdou na řadu opět silná slova o odzbrojení občanů. A to hlavně z řad tzv. Demokratů. Útočník z gay klubu byl navíc jeden z nich.

Syn Afghánce se netajil svým odporem k homosexuálům, jenže zatímco se v USA řeší téměř jakékoliv tvrdší slovo jako nenávistný projev, ze strachu z obvinění z islamofobie úřady jeho přístup neřešily. Otec Omara, jak se prokázalo, je navíc dlouhodobým podporovatelem teroristické organizace Taliban. K útoku se přihlásil Islámský stát. Multikulturalisté tak mají před sebou těžké dilema. Otázka tedy zní: Obhajovat gaye nebo muslimy? Většina zůstane u muslimů.

Zásadní je tedy otázka: Co zamezí takovým masakrům? Co dokáže zabránit desítkám obětí způsobeným jediným muslimem, kterého média mylně označují za vyšinutého blázna? Odpověď najdeme v týden starém případu z Tel Avivu. Tam střelci vtrhli do restaurace a než je zneškodnila policie, postříleli 4 lidi. Svědci však popisují občany, kteří se zbraní v ruce před zákrokem policie pronásledují jednoho ze střelců.

Můžete si být jistí, že palestinští útočníci by stříleli, dokud by jim nedošly náboje, nebo dokud by je nezastřelila policie. Kdyby byli Izraelci odzbrojeni tak, jak tomu bylo například včera v gay klubu, pouze by utíkali a obětí by tak bylo mnohonásobně více, třeba i stejně jako právě v případu z Orlanda. Spoustu životů občanů tak zachránili samotní občané. V Izraeli je to navíc tradice, je tedy pochopitelné, že útočící Palestinec většinou zemře dříve, než stačí někomu ublížit.

Logika je jasná, zlého člověka se zbraní zastaví jen dobrý člověk se zbraní. Omezováním zbraní pro lidi, kteří se pohybují v mezích zákona, jen podporuje ty lidi, kteří se pohybují mimo zákon. Ilegální trh bude jen kvést a občané, neschopní se bránit útočníkovi s pistolí v ruce, budou dále umírat po desítkách. Kroky, které nyní například chystá Evropská komise, jsou též opačné. Drtivá většina teroristických útoků je páchána nelegálně drženými zbraněmi.

Nerozumná byrokracie multikulturních politiků a institucí dělá z občanů neozbrojené ovečky, stádo, které je, stejně jako v přírodě, ohroženo každým jediným predátorem. Přitom by se z ovcí mohli stát samostatné jednotky, které by pomáhaly policii a bezpečnostním složkám, a také svým sousedům, kolemjdoucím, přátelům a rodinným příslušníkům. Tuto možnost nám všem berou právě úředníci, které jsme ani neměli možnost si zvolit. Mezi tygrem, který pořvává „alahu akhbar“ a jeho oběťmi tak stojí úředník, který hecuje a podporuje tyto tygry a jejich oběti jim podává doslova na talíři…

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 139 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.