iphone-410324_1280(1)
26.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Zasoutěžte si o Impulsovic tarify levného internetu

Sdílejte článek:

Nejposlouchanější rádiová stanice v českém éteru, Rádio Impuls, se spojilo s předním poskytovatelem internetu, společností AIM, a Českou telekomunikační infrastrukturou (CETIN). Společně se snaží šířit po Česku rychlé internetové připojení. A v odpoledním rádiovém vysílání lze dokonce vyhrát internet na rok zdarma.

O společnosti AIM jste možná už slyšeli. V posledních letech se u nás hodně rozrůstá, snaží se totiž přinést rychlý internet na doma i do menších obcí a vesnic při zachování přijatelných cen. Ukazuje, že se ani obyvatelé malých vesniček nemusí spoléhat na nestabilní wi-fi připojení závislé na počasí, a ve spolupráci s organizací CETIN se jí to velmi dobře daří. Nyní jí v tom pomáhá i Rádio Impuls.

Impulsovic tarify od půlky srpna pro celou ČR

Už od 15. srpna 2019 jsou po celé ČR dostupné Impulsovic tarify. Informace o nich a také cenovou nabídku najdete přímo na webových stránkách www.impulsovictarify.cz nebo www.impulsovictarif.cz. Dozvíte se o nich ovšem rovněž z rádiového vysílání. Pokud máte o výhodný internet na doma zájem, rozhodně byste měli začít poslouchat odpolední vysílání. V něm je pro vás totiž připravena dlouhodobá soutěž o internetové služby.

Rok internetu zdarma s Rádiem Impuls

Od září bude každý všední den mezi 15. a 18. hodinou v odpoledním vysílání Fanda a jeho česká banda probíhat soutěž o Impulsovic tarif. Vyhrát se v ní dá internetové připojení či televizní služba na rok zdarma. Zájemcům stačí pouze poslouchat Rádio Impuls, vyřešit zadání pro daný den a napsat se do studia.

Pokrytí 98 % republiky

Do soutěže se můžete zapojit, ať už bydlíte v Praze, nebo v malé vesničce na Moravě. Společnost AIM nabízí internet Bohumín, internet Plzeň a zaměřuje se také na malá města. V současné době má pokrytí po 98 % republiky, a jestli nabízí své služby i na vaší adrese, si snadno ověříte třeba přímo na webu Impulsovic tarifů. Stačí zadat vaši adresu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 274 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...