kocab
10.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Zarputilost sluníčkářů je děsivá

Sdílejte článek:

IN

V době, kdy se zcela zřetelně projevuje neblahý vliv migrace na soužití Evropanů s cizinci, kdy se ukazují první dopady na vyspělé ekonomiky a na sociální i zdravotnickou sféru, prohlásí Michael Kocáb, že je hrdým sluníčkářem a bojovníkem za multikulturní Evropu. Tvář polistopadové éry angažující se při odsunu vojsk Sovětské armády (otázkou zůstává, o kolik dnů později by i tak odešla), později se kompromitující v romské otázce a nakonec jednoznačný zástupce posthavlistické generace je hrdý na to, že může vystupovat v zájmu migrantů a idealistů. Zařadil se tak k mnoha dalším, jejichž historie je tak trochu podobná. Za komunistů byli více vidět na druhé rebelující straně, byť řada z nich spolupracovala s STB a možná bychom se divili, kdybychom mohli vrátit čas a zachránit složky této organizace.

Po revoluci stáli po boku Václava Havla a účastnili se nejen viditelných událostí, které na oko připomínaly dění po převratu, nikoliv po smírném a dohodnutém převzetí moci a jejímu částečnému předání zahraničním subjektům (opět je tu jméno Sörös, ten škodil snad všude), aby se později na čas stáhnuli a vrátili se v době, kdy už o ně nikdo nestojí. Zatímco Havlova nesmrtelnost patří k doktríně a jeho zásluhy začaly mít mnoho trhlin, jeho obhájci a fanouškové se mohou přetrhnout a zbláznit, pokud se objeví některá z dalších špatností spojených právě s Havlem.

Nová generace sluníčkářů vzniká díky pokřivenému školství. Pravda o tzv. Sametové revoluci se ohýbá k prasknutí, přestože řada v té době aktivních účastníků jednání na nejvyšší úrovni už dávno odhalila veřejnosti skryté skutečnosti. O tom, že nešlo pouze o spontánní chování davu vedoucí k mohutným demonstracím, se mlčí. Dlouhodobější proces a příprava některých kádrů schopných dodržet určité domluvy, jejichž výsledkem byla faktická bezúhonnost bývalých komunistických pohlavárů, postavení disidenta Havla do pozice vůdčí osobnosti, jehož hlavním úkolem bylo nezabránit likvidaci svazků STB a zároveň udržet na uzdě národ při případném sklouznutí k lynčování funkcionářů KSČ, se nynější mládeži samozřejmě nevysvětluje. Vzniká historie na zadání, ostatně euforie po listopadu 1989 ani neumožňovala pochybovat o čistotě myšlenek Havla, Kocába, Horáčka a mnoha dalších, jejichž nynější návrat na scénu není nyní náhodný. Vzhledem k vývoji situace Evropy jsou toto lidé skutečně cenní především pro ty, kteří se jimi zaštiťují.

Proimigrantské nálady spojené s podporou likvidační činnosti Bruselu mají tak své hrdiny spojované s až téměř svatořečeným Václavem Havlem. Obě tyto etapy od sebe vzdálené tak spojují stejné tváře. Václav Havel je i po svém skonu nesmrtelným, staví se mu pomníky, vydělávají na něm jak jeho bývalí parťáci, tak i ti, kteří jej vzývají, aniž by jej znali. Havel se stal ideálním nástrojem výchovy novodobé generace idealistů se schopnostmi likvidovat oponenty a vydělávat na lidské naivitě. Ze staré gardy můžeme jmenovat mimo výše uvedených rodiny Šabatů, Dienstbierů a Uhlů, tedy aktivisty v neziskovém sektoru, ombudsmanku a mediálně aktivní členy této mafie, Rumla, Schwarzenberka, řadu herců ovlivněných uměleckým prostředím, ve kterém se Havel a jeho druhá manželka Dagmar Veškrnová pohybovali, našlo by se plno dalších ,,umělců´´ napojených kdysi i nyní na státní peníze. Nakonec k nim patří i hochštapleři typu Kalousek a Drahoš.

Novodobí sluníčkáři většinou žijí s jakéhosi odkazu Václava Havla. Odkaz se dá vyrobit na zakázku, zvláště tehdy, máte li po ruce přítele Havla v podobě mediálního magnáta Bakaly. Glorifikace exprezidenta dosahovala vysoké úrovně už za jeho života, po jeho smrti nadále pokračuje. Všimněte si, že uznání získával především u levicově smýšlejících politiků či u takových, pro které nyní jen těžko hledáme vlídné slovo. Jsou to ti, kteří stáli za nastartování migračních přesunů způsobených Arabským jarem, likvidací Iráku, rozpadem Jugoslávie a následným konfliktem v Kosově. Nejvýraznější tváří byla krvavá Madla Albrightová a Clintonovi. Jak se slučuje tolik mrtvých se sluníčkářstvím? V tom je právě ta genialita. Podívejte se na Antifu. Na jedné straně vítají migranty a odsuzují nacionalismus, na té druhé násilí je jejich nástrojem přesvědčování a jsou v něm stejně dobří, jako byla kdysi nacistická mládež. Ani ideály se úplně neliší. Fašisté začali genocidou Židů, Romů, později dalších národů. Antifa a jejich přívrženci z řad sluníčkářů a vítačů se zaměřili na likvidaci vlastní rasy. Protože čím jiným může být snaha dovézt do Evropy a USA více příslušníků národů a náboženství, o nichž je z historických pramenů známé, že jsou v rozšiřování vlastního etnika na úkor hostitelů naprosto nekompromisní?

Žijeme v době, kdy jsou běloši v menšině a mají se více semknout a využít své inteligenční převahy k vlastní záchraně. Jsme však svědky opačného vývoje. Vzniká další generace sluníčkářů, k jejichž procitnutí povede až občanská válka, která musí jednou přijít. Ti původní obhájci pseudoodkazu Havla jsou dávno ,,za vodou” a je to pro ně hra, zároveň si užívají jistého vlivu, který mají na mladou generaci. V meziprostoru je poté plno těch, kteří dosud nepochopili hru zvanou Sametová revoluce, a v Havlovi dosud vidí skutečného tvůrce počátku demokracie u nás. Je pro ně nepochopitelné, že byl ve velké míře pouze loutkou v rukách loutkovodičů. A i my musíme stoicky uznat, že svou roli zahrál dostatečně. Tak dobře, že pokud se náhodou někdo nyní ozve proti němu, je pranýřován. Nebude to lepší, školní osnovy nastavují ti, kteří v Havla nějak věří. Kdyby tu Havel ještě byl, plácal by se s Merkelovou po zádech, s Junckerem by vypil nejednu láhev ostrého moku a Sörös by měl na Hradě k dispozici celé křídlo pro případ, že by se tu stavil. Už chápete souvislosti s tím, že je Kocáb pyšný sluníčkář?

Autor: inadhled

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 288 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.