fotbalklek
16.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Zaprodanci …

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Těšil jsem se na včerejší zápas ve Skotsku jako jsem se doposud vždy těšil na každý zápas naší reprezentace, ale hned v úvodu jsem sotva lapal po dechu….

  • Reprezentant – představitel, osoba, která někoho zastupuje.

Nedokážu to nikdy pochopit. Co se to před výkopem vlastně stalo. Kdo vás o to požádal? Na čí přání jste ze sebe a z nás udělali jelita?

Kolik z vás šašků, co jste tam včera klečeli, vůbec ví k čemu se zaprodalo? Tušíte, alespoň co všechno jste způsobili v hlavách drtivé části občanů naší země?

Co má naše milovaná země společného s nepokoji v USA? Proč jste ze sebe a pak především z nás udělali hlupáky?

Vy nejste žádní reprezentanti, vy jste obyčejní nádeníci, kteří kvůli penězům zradí nejen své fanoušky, ale i převážnou část občanů země, za kterou jste byli vysláni odehrát zápas proti Skotům.

Pokud jste si chtěli pokleknout sami za sebe, měli jste nad svou hlavou rozprostřít transparent a upozornit svět, že tak nečiní reprezentant naší země, ale parta zoufalců a zaprodaných lokajů.

Vy všichni co jste tam ztrapnili náš národ, nemáte právo oblékat ani ten zprzněný dres do kterého vás někdo omylem navlékl…

Dokud bude v naší reprezentaci byť jen jediný kašpar z těch co včera zesměšnili nejen náš fotbal, ale i občany, nejen, že na stadión nepáchnu, ale štítil bych se podívat i na obrazovku, a to i v případě, kdyby se tihle probojovali třeba do finále Mistrovství světa..

Zaprodanci, ostuda naší země…

Myslíte si, že to je jen můj pohled? Pak si projděte internet a především sociální sítě a hravě zjistíte, že můj názor je i názorem drtivé většiny všech, kteří dnes k té včerejší frašce nějakým komentářem přispěli…

Zničili jste to, co generace fotbalistů před vámi budovali.

Můžete být na sebe skutečně hrdí.

A komentář Bosáka, že to je už pravidlem před každým zápasem, byla zase lež jako věž. Kdysi jsem se ho zastával a hájil ho, ale ten člověk je úplně stejný zaprodanec jako ti ubožáci co včera zostudili celou zemi…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 392 times, 6 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (60 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.