lighter-1363095_1280
17.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Zapalovače mám vždy po ruce

Sdílejte článek:

Když jsem ve své ruce před několika lety poprvé držel své dva zapalovače, které jsem si pořídil, nečekal jsem, že se stanou doslova a do písmene mou závislostí a že o pár let později budu mít ve své sbírce hned několik dalších kousků, včetně těch, které jsou opravdu sběratelským skvostem. A i přesto, že má přítelkyně mé vášni příliš nerozumí, jelikož nepatřím mezi kuřáky, se kterými má přítelkyně zapalovače spjaty především, mou vášeň takzvaně snáší a letos mi dokonce věnovala velmi vkusný a zároveň vtipný zapalovač z této řady, který opatřila velmi milým obrázkem celé naší rodiny.

Zapalovač nechybí na žádném z našich výletů

Naše rodina je velmi akční a miluje výlety. Tudíž téměř každé léto vyrážíme pod stan, či pokud počasí nedovolí tak do kempu a užíváme si tak rodinnou pohodu. A jelikož je na našich výletech velmi často třeba si něco ukuchtit k jídlu, je důležité mít u sebe alespoň dva zapalovače. Již několikrát bylo třeba samozřejmě rozdělat oheň či zapálit plynový hořák anebo zapálit svíčku, když nastal problém s proudem a to nejen mimo domov. A právě z tohoto důvodu mám alespoň dva zapalovače vždy u sebe.

Miluji spolehlivé společníky

Moderní a velmi funkční zapalovače jsou nabitě různými funkcemi a rovněž jsou i praktické. Na rozdíl od zapalovačů, které jsou běžně dostupné na trhu, jsou tyto zapalovače výjimečné v tom, že se na ně dá spolehnout. Díky skvělé ochraně proti větru, respektive krytu, který je velmi účinný, tímto zapalovačem zapálíte vše, co je třeba a to za každého počasí. To samé platí o velmi důkladném knotu, který je rovněž k nezaplacení. Jelikož si potrpím na kvalitní produkty, rozhodně si v budoucnosti nepořídím již jiný zapalovač než ten od značky Zippo, která patří mezi legendární.  Tudíž počítám s tím, že se má sbírka těchto zapalovačů bude v budoucnosti velmi zdárně rozšiřovat.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 402 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.