hell
29.9.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Západní Evropa se už proměnila v peklo

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BPI

Hodně jednoduchých lidí si toho ještě nevšimlo, ale Západ se změnil. Před 27 lety jsme svrhávali Jakešův socialistický režim a toužili být na tom jako lidé na Západě. Socialisté se však přestěhovali z Moskvy do Brusele a Washingtonu a prostřednictvím EU nám vládnou dál. Jsou mnohem horší než ten Jakeš s Husákem – tihle noví, totiž chtějí změnit lidské životy, chování a přirozenost. Islamizace jim náramně vyhovuje – likvidace nás, původních obyvatel, je jedním z jejich cílů. Muslimové de Evropy nepřicházejí sami, EU je přímo dováží ( FRONTEX ).

Na západě Evropy mají lidé již natolik vymyté mozky, že věří, že MUSÍ muslimy dovážet, živit a šatit. Ještě nedávno jedny z nejrozvinutějších zemí na světě, se mění v peklo.

Francie

O víkendu popsal Martin Kohout jak vypadá Paříž těchto dní: špína, muslimové a černoši. Ženy znásilňují přímo pod Eifelovkou gangy imigrantů. Středoevropan si připadá jak někde v Africe – Francouze skoro nepotkáte, ženy jsou napadány za to, že nejsou zahalené.

Z islamizované Francie utíkají Židé, před islámskou nenávistí po tisících – mají kam, mají svůj Izrael.

Velká Británie

Čech žijící a pracující v Británii Ondra Mašitů popsal proč se vrací domů, po vraždě jiného mladého Čecha v Londýně:

„Jediný důvod, proč utíkám z Londýna je regulérní strach. V Londýně totiž přistěhovalci loví Evropany ve smečkách a nakonec je ubijí k smrti železným řetězem. Sebeobrana je nesluníčková, takže je zákonem zakázaná a pokud by se Zdenda nějak zázračně ubránil, hned by ho zavřeli. Za svých 24 let života jsem se pokud vím, nikdy nepral, nikdy jsem konflikt nemusel řešit fyzicky, natož se zbraní v ruce. V Londýně, za poslední rok, jsem byl napaden 3x, z toho 2x v metru. V okolí mého domu byl nespecifikovaný počet napadení, z toho myslím 3 mrtví zastřelením, z toho jeden byl člověk, který stál za bílého dne na zastávce na autobus, byl střelen do obličeje ze vzdálenosti asi 10 centimetrů hodinu a půl po tom, co jsem šel do práce stejnou cestou. V zemi, kde jsou zbraně zakázané a pro civila neexistuje legální možnost, jak si obyčejnou pistoli vůbec podržet, natož vlastnit. Už jste někdy slyšeli, že by v Čechách někoho honila smečka a nakonec ho ubila řetězem? Že by v Čechách dvacet chlapů znásilnilo najednou jednu ženskou a dalších třicet stálo okolo a honilo si nad tím vším? Že by v Čechách za bílého dne docházelo k vyřizování účtů mezi dealerskými gangy a tyto se stříleli do hlavy za bílého dne? Neslyšeli, u nás se totiž tohle neděje. U nás jsou lidé ozbrojeni a smečka magorů s řetězem by dostala dvě do hrudi a jednu do hlavy. U nás je problém odsunut na úroveň, kdy se napadený musí bránit zlovůli komunistických soudců, ale samotné napadení přežili a třeba i ochránili životy svých blízkých.

Hollande, Stropnický, Dienstbier, Schwarzenberg a další sluníčkoví potentáti, dobře si ta jména zapamatujte. Tihle lidé chtějí to stejné u nás. Když Schulz mluví o nedostatečném multikulturalismu v postsovětských zemích, mluví o tomhle. Česká Republika není hodna evropských hodnot, protože u nás se lidi neubíjí k smrti řetězem. Až na vás bude Jakub Janda vystrkovat šulína se svými Evropskými Hodnotami, tak tohle přesně má na mysli a nejšťastnější bude, až na Silvestra budou policajti zakrejvat statistiky o znásilněních i u nás. Je neuvěřitelné, že českému národu je stále dovoleno se ozbrojovat a to i v době, kdy bělošská populace západní Evropy houfně utíká na východ a skupuje pozemky ve východní Evropě a na Balkáně.“

Do Británie se ročně přistěhuje více než 600.000 lidí. Zároveň se více než 300.000 Britů vystěhuje. Takhle vypadá výměna obyvatelstva v praxi. V Londýně žije už jenom 44,9% původních Angličanů!!! Důsledkem je, mimo jiné volba muslimského starosty, který tvrdě prosazuje islám – po Londýně jezdí autobusy, vzývající Allaha, Angličané jsou trestáni když napíší na Facebook:“nezacházejte s touto zemí jako by Vám patřila“ (za to dostal Stephen Bennett 180 hodin veřejně prospěšných prací). Parlament přijal zákon „o zlomyslných sděleních“, který trestá „zločiny nenávisti“. Londýnská radnice, vedená islamistou Sadiqem Khanem, platí ročně 61.000.000 Kč na policejní jednotku, která vyhledává a trestá internetové komentátory.

Švédsko

Naprosto ukázkový příběh, je příběh mladého Somálce, který přisel do Švédska jako šestileté dítě, nyní prchá po dvaceti letech do Somálska, protože je tam prý bezpečněji. Policie ztratila kontrolu nad zvyšujícím počtem „No Go – Zones“. Pracoval jako civilní zaměstnanec policie. V rozhovoru uvádí:“ Je to jako válečná zóna. Nevíte, kdo bude zastřelen. Výstřel vás může potkat kdekoliv. Nyní je tu více zbrani než dříve. Více drog než dříve. Více nebezpečí. Každý se bojí. Já se odvažuji říct pravdu, a není mnoho těch, co by se odvážili.“ říká Dame. I jiní hromadně prchají, pokud mají kam…

My Češi, nemáme svůj Izrael, Austrálii ani Nový Zéland, my jinou zem nemáme – my nemáme kam utéct, nenechme si sebrat tu naší!

ZDROJ: BPI

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
114 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.