apocalypse-411928_960_720
7.11.2018
Kategorie: Společnost

Západní civilizace a bílá rasa čelí genocidě

Sdílejte článek:

JP

Příroda je v těchto ohledech neúprosná, žena jako samice si instinktivně vybírá nejsilnějšího samce, a když vidíme, jak si Arabové podmaňují Evropu, bílé evropské ženy jsou potom Araby přitahovány. Kdybych to neviděl tady v Německu, kolik na ulici vidím smíšených párů, arabský migrant a bílá Němka, také bych tomu nevěřil.

Nejhorší je, že toto nemá nic společného s národním uvědoměním, to jsou geny, hormony a volání přírody, kterou moderní člověk ignoruje a přestává si uvědomovat, že i člověk je stále biologická entita, která je ovládána na 5. prioritě chemickými procesy, ať už jsou to hormony vyplavované do krevního řečiště endokrinními orgány, anebo jsou to chemické látky přijímané do těla orálně skrze stravu, nápoje a zejména tzv. generická léčiva.

Vzniklý mix chemických změn potom způsobuje v západní civilizaci apatii a pokles produkce adrenalinu, který je nezbytný k obraně člověka. Ze západní civilizace se stávají ovce, začíná mnohým lidem připadat, když se dívají na to, jak většinové části národů v Evropě nic nedělají s osudem svých národů a pouze přihlíží destrukci svých zemí. Obrovské znečištění potravinového řetězce v západní civilizaci způsobuje nezvratné degenerativní procesy.

Jedním z největších problémů je kontaminace pitné vody ftaláty, PCB bifenyly a zejména estrogenem, ženským pohlavním hormonem. Zdrojem estrogenu jsou v přírodě dokonce i potraviny, které pro západní civilizaci byly donedávna jen příležitostnou potravinou a organismus bílého muže a ženy není na vysoký příjem estrogenu z potravy připraven, protože globalizace přinesla na stůl bílého muže spoustu potravin, na které genetická mapa bílého muže a ženy není vybavena. Hormon estrogen je přítomen v produktech, jako je sója, tofu, bílé a černé fazole, lískové ořechy ve vyšších koncentracích, typicky potom tyčinky atd. Estrogen je přítomen i v antikoncepcích pro ženy, takže z odpadní vody a kanalizace se úpravou vody dostává estrogen zpátky do potravního řetězce, kde opět bílý člověk konzumuje přírodní zdroje estrogenu navíc k tomu.

Bílý muž? Tato dvě slova se brzy mohou stát oxymoronem. Muži budou ženami a bílé ženy budou neplodné. Příroda se nedá obelhat!

Estrogen v potravním řetězci v dlouhodobém časovém spektru má fatální dopady na genom bílého člověka. Nejprve je to patrné u dětských plodů mužských potomků. Chlapci v západních zemích mají jemnější rysy, méně ochlupení, vzniká vyšší procento vrozené homosexuality u mužů, klesá počet spermií u mužů. Pokud vliv estrogenu v potravinovém řetězce pokračuje, narozené děti mužského pohlaví začínají mít problém s vlastní sexuální identitou, mají sice penis, ale vnitřní chemické procesy a mozek v těle odpovídají více ženě. Naprosto mizí ochlupení z hrudníku, chlapci jsou čím dál tím hůř rozpoznatelní od dívek. Pokud se k tomu připočte zrušení základní vojenské služby v zemích západní a střední Evropy, potom dostaneme obraz národů, ve kterých muži nejsou schopni bránit svoji zemi, protože necítí potřebu ji chránit. Mužský faktor obránce a ochránce je z genetické mapy bílého muže na biologické 5. prioritě řízení zcela vymazán.

U žen způsobuje vysoký obsah estrogenu v potravinovém řetězci paradoxně neplodnost, protože v ženském organismu funguje estrogen jako reprodukční balancer, podobně jako u mužů testosteron, který ve vysokých koncentracích způsobuje namísto žádoucí potence mužům vypadávání vlasů, řídnutí kostí, změny v játrech atd. Neplodnost u bílých žen potom pouze umocňuje propad porodnosti v bílé populaci západní civilizace. Proto si všimněte, že procesy chazariátu s cílem likvidace bílé rasy běží na všech úrovních řízení, ale nejviditelnější změny dopadu můžete vidět na 1. a 5. prioritě všude okolo nás. Podpora homoagendy, LGBT, migrantů, uprchlíků, ztráta schopnosti bránit vlastní zemi, krize pohlavních identit, prosazování práva pro děti, aby si samy určovaly svoji pohlavní identitu (tzv. pro-choice agenda, velké téma hlavně v USA a v Kanadě), odzbrojování obyvatelstva,
protože chazariát má obavy, že chemicky a hormonálně zdegenerovaný a přeprogramovaný bílý muž by si mohl chtít kompenzovat fyzickou nedostatečnost střelnou zbraní namířenou proti manažerům chazariátu, ale také proti útočníkům arabského etnika atd.

Rozbíjení Evropy migrací je cestou, jak vrhnout tisíc let evropské kultury zpátky do středověku do období feudalismu, přičemž šlechtu dnes nahradí chazariát a jejich bankovní systém založený na úvěrech a nízké pracovní mzdě, která odsoudí člověka k doživotní práci a splácení dluhů, bez nároku na důchod.

Všechno, co vidíme této době v Evropě, je plánovanou a promyšlenou genocidou bílé rasy se všemi důsledky, které to bude na Evropu mít. Celý kontinent bude vržen o stovky let zpátky, pokud jde o vývoj technologií a občanských práv. Ze svobody a demokracie se pomalu znovu reverzním procesem stane nevolnictví, feudalismus s předponou “neo”, postupně dojde ke zrušení svobod tisku a vyjadřování, soukromé vlastnictví bude pomalu odstraněno vysokým a enormním zdaněním a bude v rámci neomarxismu prosazováno sdílení, vrcholem cestovního zážitku bude hromadná doprava rychlostními tubusy, soukromá a privátní doprava se pomalu stane privilegiem jen pro elity.

Zmenšování spalovacích motorů, downsizing, vede postupně k tomu, až v autě nezůstane žádný spalovací motor a místo toho tam výrobce strčí baterky a elektromotor. Skutečnost, že baterky mají zoufale krátkou životnost v automobilu (po 2 letech klesá kapacita baterií v průměru na 60% původní kapacity) a výměna dnes stojí v přepočtu téměř 150 tisíc korun v průměru v Německu, tak postupně povede k tomu, že spousta lidí nedosáhne na údržbové náklady elektromobilů. Nabíjení sice bude relativně levné, ale po dvou letech přijde potřeba vyměnit bateriový kompartment, který ale stojí tolik, co slušné ojeté auto v dieselu. Tohle dnes nikdo z laiků a široké veřejnosti neví a netuší!

Norsko, které je nejdále v zavádění elektromobilů, čelí obrovským problémů s výpadky dodávek elektrické energie v odpoledních a večerních hodinách, když lidé přijedou z práce a na parkovištích zapojí své elektromobily do nabíječek. Nové regulace v norských městech nařizuji od listopadu loňského roku, že auta s lichým číslem SPZ na konci mohou nabíjet od 16:00 do 22:00 a auta se sudým číslem až od 22:00 do 04:00 ráno. Druhý den se toto pořadí obrací. Norsko nemá dostatek elektráren pro nabíjení elektromobilů a jaderné elektrárny stavět nechce, stejně ani tak vodní, protože přehrady logicky zaplavují krajinu pro potřeby přehrad a proti tomu protestují ekologové.

Dodnes není jasné, jak se budou nabíjet elektro auta ve chvíli, kdy jejich počty na cestách dosáhnou počtů dnešních auta se spalovacími motory. Tato rovnice dnes nemá řešení, a to ani v bohatém Norsku. A právě přesně o to chazariátu jde. Auto se stane privilegiem, v rámci nevolnictví nebude žádoucí, aby se lidé pohybovali svobodně a volně v autech jako dnes. Hlavní roli převezme hromadná doprava a meziměstské vlaky. Stát získá kontrolu nad občany, kam jedou, kdy, čím jedou. To dnes není možné u aut, protože s ním můžete jezdit všude, vlak ne.

V ČR neziskovky posílají do českých škol cizince, multikulti emisary, kteří mají české bílé děti naučit akceptaci invaze z arabských a afrických zemí. Necháte-li státní moc, aby vám vychovala vaše děti za vás, tak až vyrostou, vůbec je nepoznáte. Budou se chovat jako dnešní Němci, pasivně budou hledět na zánik vlastní kultury, národa a civilizace, nebo budou dokonce vítat migranty a zánik vlastní historie. Šiřte prosím tento článek úplně všude, kde můžete, na sociálních sítích, v emailech, v diskusích. Je potřeba převzít iniciativu z občanské úrovně, protože jak sami vidíte, rozvrat společnosti došel už dokonce i do školství.

Prostě se jim daří nadměrnou měrou řídit heslem „Chceš-li ovládnout národ, ovládni až v první řadě jeho děti“! A dělají to čím dál důsledněji se stále většími úspěchy!

ZDROJ: fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 19 254,00 Kč
Vybráno 55.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 89 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.