NOHAVICA
28.8.2016
Kategorie: Společnost

Zaklady občanske poslušnosti: Jak se robi Samizdat

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Kura, oni si ti šašci, kere volime, si mysli, že nas zase oblbnu. Je chvilu před volbama, a už se zas natřasaju jak pštrosi na tych televiznich obrazovkach.

Někteři su politycky neproziravi, třeba ty marxistycko multykulturni živly z ČSSD. Tuž řekněte mi, može chytry polityk pozvat chvilu před volbama maskota imigrantskeho pruseru, staru Mrkalovu z NDR s charyzmatem smutečni vrby? To može zrobit enem ten naš kudrnač. Koho by tež napadlo, že ne cizinec se musi naučit česky, ale naopak my se mame přizpusobit mlokum. Jestli se myslite, že to je nesmysl, vaše multykulturni vlada si to nemysli a už na tom robi. A enem politycky nezraleho polityka by napadlo před volbama přijit s tym, že cizinec bude mět u nas volebni pravo jak našinec.

Takych šaškaren se na nas vali každy den take množstvi, že už si člověk řika, že větši hovadinu už nemožu vymyslet. Ale to se člověk plete. Multykulturni marxista je totiž placeny z vašich peněz, a zrobi cokoliv, aby je z vas dostal v jakemkoliv množstvi, a vy abyste pokud možno drželi hubu a krok.

A protože obřizka všeho svobodneho pokračuje neuvěřitelnym tempem, je na čase se naučit stare dobre metody boje s totalitnim statem. Brzy se to bude hodit, jak se tak na normalizačni media divam.

Bolševik byl kdysik taky idyjot, že nepovoloval vydavani knižek, kere mu nebyly po chuti. Tym robil veliku chybu, ale vykladejte to mamlasum. A tak se rozmohla mezi lidma metoda, zvana samizdat. Lidi, keři se dostali k zajimavemu materialu, zebrali papiry, pruklepaky a na psacich strojach opisovali texty jak najati. Mladi už nevi, že neegzystovaly kopirky, počitače, tiskarny a že dluhu dobu byly dokonce aji psaci stroje registrovane u policajtu. Ale dnešni mladi su hlupi, oni už ani nevědi, co to byl psaci stroj.

No a tymto zpusobem se rozšiřovaly knižky zakazanych autoru. Dneska je situace podstatně jednodušši, cenzura je furt, ale spiš ve formě ekonomickeho omezeni. Když dneska chcete vydat knižku, tak pokud s tym budu dnešni nakladatelstvi laskavě suhlasit, řeknu vam, že do edyčniho planu se dostanete někdy v unoru přištiho roku. To je kapitalizmus, co? Ale nedivte se, dneska vychazi každy den knižek po cypa. Takže když cosik chcete vydat, budete čekat měsice, než se kdosik urači vam to zrobit. Druha komplikace je, že vam, jako autorovi, nabidnu tak 8%. Slovy osm procent podilu na zisku. Tak vy se kura dřete s jakusik knižku cely rok, a oni vam daju 8 korun z každe stokoruny. 92% zežere cely ten potravni řetězec od tiskaŕni přes grafika, velkoobchod, nakladatela, dystrybutora až po kram s knižkama. Takže z pětisetkusoveho vydani knižky za 200,-Kč dostanete 8.000,-Kč hrubeho.

Z teho zaplatite Endymu daň a za zbytek se možete kupit leda tak ošupane klavesnice do počitača.

A tak vam zbyva jedina možnost. Samizdat. Dneska se zatim naštěsti nemusi nic opisovat ručně na stroju. Su tiskarně, kere su dobre, rychle a nesu drahe. Za deset dňu mate svoju knižku v ruce a nemusite se nikoho doprošovat. Tak sem zrobil svoju posledni knižku. Až budete potřebovat cosik takeho zrobit tež, napište mi na mail. Bo mam duvodne podezřeni, že se vam tato cesta bude brzo hodit.

Na jedne straně se kašpaři z mnichovskych mocnosti schazaju na letadlovych loďach a vykřikuju cosik o potlačovani narodnich statu, na druhe straně jejich domaci pata multykulturně marxistycka kolona kviči a je schopna vidět rasismus v neškodne, mile, ostravske řikance.

Neda se robit, ti naši multykulturni marxisti neumi ani tu propagandu zrobit dobře. A tak se stane, že pod nenavistnym textem s nazvem “Nohavica zautočil na Araby a hrozí i smrtí” se objevi anketa, kde 92% s autorem textu nesouhlasi. A tak tento borak musel tytulek předělat. Puvodně totiž zněl: http://tn.nova.cz/clanek/video-utoci-nohavica-na-araby-jeho-song-budi-rozpaky-a-zlost.html

Jestli cosik ten song budi, tak usměv a radost z fajne řikanky na fajnu muziku.
532365_article_photo_xws53qh_600x

Jenže až se to ti multykulturni šašci nauči, tak už taku anketu nepoužiju. A až nebudu blogy a socialni sitě budu prolezle praskačama, tak se nedozvite, že 92% lidi ma stejny nazor tajak vy… A bude to tajak za normalizace.

Takže… učte se samizdatu, možete ho brzo potřebovat.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

…a abych nezapomněl – občansky poslušny občan može byt všim možnym, ale rozhodně ne poslušnym…

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...