NOHAVICA
28.8.2016
Kategorie: Společnost

Zaklady občanske poslušnosti: Jak se robi Samizdat

Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Kura, oni si ti šašci, kere volime, si mysli, že nas zase oblbnu. Je chvilu před volbama, a už se zas natřasaju jak pštrosi na tych televiznich obrazovkach.

Někteři su politycky neproziravi, třeba ty marxistycko multykulturni živly z ČSSD. Tuž řekněte mi, može chytry polityk pozvat chvilu před volbama maskota imigrantskeho pruseru, staru Mrkalovu z NDR s charyzmatem smutečni vrby? To može zrobit enem ten naš kudrnač. Koho by tež napadlo, že ne cizinec se musi naučit česky, ale naopak my se mame přizpusobit mlokum. Jestli se myslite, že to je nesmysl, vaše multykulturni vlada si to nemysli a už na tom robi. A enem politycky nezraleho polityka by napadlo před volbama přijit s tym, že cizinec bude mět u nas volebni pravo jak našinec.

Takych šaškaren se na nas vali každy den take množstvi, že už si člověk řika, že větši hovadinu už nemožu vymyslet. Ale to se člověk plete. Multykulturni marxista je totiž placeny z vašich peněz, a zrobi cokoliv, aby je z vas dostal v jakemkoliv množstvi, a vy abyste pokud možno drželi hubu a krok.

A protože obřizka všeho svobodneho pokračuje neuvěřitelnym tempem, je na čase se naučit stare dobre metody boje s totalitnim statem. Brzy se to bude hodit, jak se tak na normalizačni media divam.

Bolševik byl kdysik taky idyjot, že nepovoloval vydavani knižek, kere mu nebyly po chuti. Tym robil veliku chybu, ale vykladejte to mamlasum. A tak se rozmohla mezi lidma metoda, zvana samizdat. Lidi, keři se dostali k zajimavemu materialu, zebrali papiry, pruklepaky a na psacich strojach opisovali texty jak najati. Mladi už nevi, že neegzystovaly kopirky, počitače, tiskarny a že dluhu dobu byly dokonce aji psaci stroje registrovane u policajtu. Ale dnešni mladi su hlupi, oni už ani nevědi, co to byl psaci stroj.

No a tymto zpusobem se rozšiřovaly knižky zakazanych autoru. Dneska je situace podstatně jednodušši, cenzura je furt, ale spiš ve formě ekonomickeho omezeni. Když dneska chcete vydat knižku, tak pokud s tym budu dnešni nakladatelstvi laskavě suhlasit, řeknu vam, že do edyčniho planu se dostanete někdy v unoru přištiho roku. To je kapitalizmus, co? Ale nedivte se, dneska vychazi každy den knižek po cypa. Takže když cosik chcete vydat, budete čekat měsice, než se kdosik urači vam to zrobit. Druha komplikace je, že vam, jako autorovi, nabidnu tak 8%. Slovy osm procent podilu na zisku. Tak vy se kura dřete s jakusik knižku cely rok, a oni vam daju 8 korun z každe stokoruny. 92% zežere cely ten potravni řetězec od tiskaŕni přes grafika, velkoobchod, nakladatela, dystrybutora až po kram s knižkama. Takže z pětisetkusoveho vydani knižky za 200,-Kč dostanete 8.000,-Kč hrubeho.

Z teho zaplatite Endymu daň a za zbytek se možete kupit leda tak ošupane klavesnice do počitača.

A tak vam zbyva jedina možnost. Samizdat. Dneska se zatim naštěsti nemusi nic opisovat ručně na stroju. Su tiskarně, kere su dobre, rychle a nesu drahe. Za deset dňu mate svoju knižku v ruce a nemusite se nikoho doprošovat. Tak sem zrobil svoju posledni knižku. Až budete potřebovat cosik takeho zrobit tež, napište mi na mail. Bo mam duvodne podezřeni, že se vam tato cesta bude brzo hodit.

Na jedne straně se kašpaři z mnichovskych mocnosti schazaju na letadlovych loďach a vykřikuju cosik o potlačovani narodnich statu, na druhe straně jejich domaci pata multykulturně marxistycka kolona kviči a je schopna vidět rasismus v neškodne, mile, ostravske řikance.

Neda se robit, ti naši multykulturni marxisti neumi ani tu propagandu zrobit dobře. A tak se stane, že pod nenavistnym textem s nazvem “Nohavica zautočil na Araby a hrozí i smrtí” se objevi anketa, kde 92% s autorem textu nesouhlasi. A tak tento borak musel tytulek předělat. Puvodně totiž zněl: http://tn.nova.cz/clanek/video-utoci-nohavica-na-araby-jeho-song-budi-rozpaky-a-zlost.html

Jestli cosik ten song budi, tak usměv a radost z fajne řikanky na fajnu muziku.
532365_article_photo_xws53qh_600x

Jenže až se to ti multykulturni šašci nauči, tak už taku anketu nepoužiju. A až nebudu blogy a socialni sitě budu prolezle praskačama, tak se nedozvite, že 92% lidi ma stejny nazor tajak vy… A bude to tajak za normalizace.

Takže… učte se samizdatu, možete ho brzo potřebovat.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

…a abych nezapomněl – občansky poslušny občan može byt všim možnym, ale rozhodně ne poslušnym…

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 20 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.