529869_article_photo_2fosujm_900x
27.8.2016
Kategorie: Ekonomika

Zaklady občanske poslušnosti: EET je totalitni svinstvo

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

Občanska poslušnost neznamena, že je člověk poslušny jak ovca. Pravě naopak. Občanska poslušnost znamena, že když člověk vidi svinstvo, tak se temu pokusi zabranit.

Enem aby věděli, že my nezapominame:

Předvolební program ANO (rok 2013):
„Maximálně snížíme administrativní zátěž pro podnikatele. Budeme se přitom inspirovat zkušeností lídrů v této oblasti, například Nizozemskem.

Prohlášení vlády (únor 2014):
„Vláda podpoří rozvoj malého a středního podnikání, které stále představuje nevyužitou rezervu růstu a zaměstnanosti. Za důležité považujeme také maximální snižování administrativní zátěže pro podnikatele.“

Bla, bla bla… Marxistycke kecy multykulturni vlady, kera v době rustu zadlužuje zem o dalši stovky miliard a v naprostem rozporu s předvolebnimi sliby likviduje živnostniky.

Nic jineho za tim neni, než totalitni kontrola totalitniho statu. Nejsou za tim ani uspory, ani lepši vyběr dani, ani ferove podminky pro všecky.Soudce Nejvyššího správního soudu Karel Šimek prohlasil: společnost a ekonomika nemohou být postaveny na kasárenské logice strachu. Přesně toto se ale chysta. Kdo se totiž živi sam, ten je potencijalně nebezpečny.

Z pruzkumu provedeneho v tomto měsicu vyplyva, že 16% hospod ke konci roku skonči, pokud bude EET zavedeno, dalšich 60% zvedne ceny. Rušit se budu hlavně knajpy v malych vesnicach. Hlupak si řekne: jen ať skonči, stejně se tam kradlo. Kdo je poctivy, nema s tym problem.

Hlupak řikal to same, když se připravovaly zakony o egzekutorach: To je dobře, to je bič na ty podnikatelske svině, co se schovavaju před placenim dluhu. Dneska je to pravě ten hlupak, obyčejny človiček, keremu se beru baraky anebo plati statisice za zanedbatelne dluhy.

Hlupak řikal to same, když Minystr rozbitych silnic navyšoval pokuty za přestupky na desetitisicove častky: To je dobře, konečně budu postihovat ty hovada, co mě předjižďaju na dalnicach stopadesatku. Hovno. Dneska je to pravě ten obyčejny človiček, kereho system odira na kožu pomoci likvidačnich pokut.

A fčil hlupak řika: Konečně budu mět všeci stejne podminky! Jenže hlupak nevidi za roh. Stejne podminky maju všeci už fčil. Uplyne rok, a hlupak se bude divit: Jak je to možne, že v moji vesnici neni hospoda? Kam mam fčil chodit na pivo? Kam zmizela ta babka, kera na rohu prodavala zeleninu ze zahradky? Proč už se nerobi farmařske trhy? A čemu v moji knajpě Na rožku stoji desitka třicet korun a meničko sto? Čemu? Protože muj mily hlupaku voliš idyjoty, keři připravuju zakony, kere v konečnem dusledku zaplatiš pravě ty.

Je v tvojem zajmu EET? Neni.

Zvedne se vyběr daně? Zvedne, v prvnich měsicach a v prvnim roce, jak to ukazuje přiklad z Chorvatska. Pak klesne. Klesne, bo zmizi hospody, kere daně platily. Klesne, bo lidi, keři tam robili, pudu na pracak.

Je v tvojem zajmu, aby zmizely hospody, kramky, mali prodejci a živnostnici? Neni.

Je v tvojem zajmu živit tyto lidi z tvojich dani na pracaku? Neni.

Je v tvojem zajmu platit v hospodach vic peněz? Neni.

Tak kura proč to všecko ti marxistyčti multykulturni šašci ve vladě robi? Chcete vědět proč? Bo to su marxistyčti multykulturni šašci a vy ste je zvolili. Tak se nedivte.

Je z teho cesta ven? Je.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Poruba

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 92 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.