blmzakladatelka
11.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Zakladatelka BLM si koupila luxusní vilu v bělošské čtvrti

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak známo, tak rasisté z BLM na hlásání protibělošského rasismu a organizování demonstrací, které se zvrhávaly v rabování a ničení, měli k dispozici velmi slušné finanční prostředky. Byli velmi štědře podporováni nejen neziskovkami, ale také ze strany různých bohatých mecenášů, včetně Sorose či různých globálních korporací. Globální firma, která nepodpořila slušnou finanční injekcí rasisty z BLM, jako kdyby nebyla…

Patrisse Cullors Los Angeles House

Nicméně – jak se ukazuje – pro zakladatele této násilné bojůvky jde v zásadě hlavně právě o kšeft.

Zakladatelka Black Lives Matter Patrisse Cullorsová koupila farmu o rozloze asi 1000 m2 v luxusní a bílé oblasti kaňonu Topanga u Los Angeles. Cena se podle zpráv dostala na ekvivalent zhruba 30 milionů Kč.

V roce 2020 obdržela společnost Black Lives Matter dary ve výši v přepočtu téměř 2,5 miliardy Kč, zejména od různých nadnárodních velkých společností. Mnozí se divili, kam ty peníze vlastně šly.

Sedmatřicetiletá zakladatelka Patrisse Cullorsová založila BLM v roce 2013 poté, co George Zimmerman zastřelil Trayvona Martina. Cullorsová se identifikuje jako komunistka a chce zrušit kapitalismus. Je vdaná za Janayu Khana, který spoluzaložil BLM Toronto.

Patrisse Cullors Los Angeles House

Nyní pár získal nový pozemek v luxusní oblasti Topanga Canyon, která se nachází mimo Los Angeles. Pozemek o celkové výměře asi 1000 metrů čtverečních zahrnuje několik budov, včetně penzionu s vlastní koupelnou a kuchyní.

Černoši tvoří něco přes 1 procento populace kaňonu Topanga, píše The Good Society. Oblast je popisována jako jedna z nejbělejších oblastí v celé Kalifornii.  Přitom v Kalifornii samotné jsou dnes již celkově běloši menšinou, takže zakladatelka BLM měla spoustu jiných možností, kam jít bydlet mezi své soukmenovce. Najednou bydlení mezi nenáviděnými “rasisty” nevadí??

Patrisse Cullors Los Angeles House

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 598 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)