2016_09_28_blok_06
1.10.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Zakladatel English Defence League Tommy Robinson: Je naším lidským právem nesouhlasit s názorem a ten nesouhlas vyjádřit!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BPI

Založení EDL jako vzoru pro antiislamisty z celé Evropy

Tommy Robinson založil EDL v roce 2009. Je příjemné, že ve stejném roce vznikla i facebookovská stránka Islám v ČR nechceme. Velká Británie je postižená islámskou invazí mnohem víc než ČR. Vždyť v Londýně žije už pouhých 44% původních obyvatel, zbytek tvoří cizinci, převážně muslimové. V květnu 2016 si zvolili si dokonce vlastního starostu pakistánského, sunnitského muslima Sadiq Khana. Ten začal ihned zavádět muslimské pořádky, reklamy na plavky z ulic musely zmizet a londýnské městské autobusy olepily reklamou na Alláha.

Parta kolem Tommyho pořádá desítky demonstrací, nechávají se zatýkat britským režimem, odsuzují je za smyšlené kauzy, dehonestují je v médiíích jako „náckyrasityaxenofoby“, napadají je muslimové či levicoví extrémisté. Pravda byla taková, že členy EDL byli i černoši, sikhové či židé. Tahle skupina ukázala mnoha evropským vlastencům cestu, podle nich vznikly Defence League snad ve včech evropských zemích.

Projev Tommyho na demonstraci Úsvitu s Blokem proti islamizaci na Náměstí Míru v Praze 28.9.2016

Ahoj Praho! Hezký den České státnosti! Zdravím z Anglie!

Jedna z vašich sociálních skupin se jmenovala Islám v ČR nechceme, no víte, my v Anglii, nechceme islám taky!

Je naším lidským právem nesouhlasit s názorem a ten nesouhlas vyjádřit! A nebude nám v tom nikdo bránit! Od dob Mohameda, měl Islám Evropu ve svém hledáčku! Nedávno započatá , takzvaná „uprchlická krize“ (opravdu v uvozovkách), se snaží pro islám znovu dobýt to, co sám není schopen vytvořit!

Ale Evropa není perfektní, a je potřeba toho hodně změnit, protože kdysi Evropě záviděl celý svět! Tleskám Vaší straně a Vašemu hnutí, že chcete bránit svou zemi! Jsem si jist, že Úsvit bude dál hrát klíčovou roli! A že to způsobí dominový efekt po celé Evropě! V jistém smyslu slova jste VY! V té frontové linii) v této krizi a my k Vám vzhlížíme jako ke vzoru a inspiraci!

Odpor roste! Milovat svou zemi je chvályhodné a hodné úcty! Asi už jste slyšeli, že má země se v Červnu rozhodla opustit EU! Ale ujišťuji Vás, že ve svých srdcích jsme stále s Vámi a že Evropu ani Evropany neopustíme! Naopak jsme tím zachovali to nejlepší z Evropy! Náš hlas o vystoupení z EU, byl hlas proti islámu a naopak hlas pro získání kontroly nad našimi hranicemi, ekonomikou a zákony! A jako každý vyspělý národ, bychom měli převzít odpovědnost sami za sebe! Tento hlas byl jasným signálem vlastizrádným byrokratům v Bruselu. A jakkoliv se rozhodne Vaše země, my s vámi budeme na jedné lodi!

Stoupenci šárije nemají žádnou jinou náplň, než ničení a dominanci! Je jedno, jestli využívají naše demokratické procesy a toleranci proti nám, nebo proti nám vyhlásí džihád. Všichni muslimové jsou hnáni jediným, sloužit Alláhovi samému! A chtějí nastolit politickou nadvládu islámu v každé zemi! A pokud budete nemuslimy, tak jen uslyšíte „Táhni zpátky do řady kámo!“

Můžeme to však zastavit! Pokusme si vzpomeneme kým jsme a za co pokládali životy naši předkové! Na všech demonstrací kde jsem byl, politické elity, levičáci, islámské organizace a mnohá média nás obviňovali, že rozdělujeme společnost! Ale pravdou je, že tím kdo rozděluje je ISLÁM!

Musíme si říct, že nepropagujeme rasismus, nebo násilí jakéhokoliv druhu! Od začátku říkám že jsem striktně proti antisemitismu i rasismu! Napříč Evropou musíme jít pod jedním společným heslem! Zachránit naši kulturu! Naši ZEMI! Naši Budoucnost!

Nikdy nepochybujte o správnosti toho co děláte! Vaše děti Vám za to poděkují!

BŮH VÁM ŽEHNEJ!!!

ZDROJ: BPI

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 150,00 Kč
Vybráno 6.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.