5dff100980d9e18113d4daae4887724d
29.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Zakázat Korán a zavřít všechny mešity v zemi

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Možný favorit na příštího holandského premiéra, pan Geert Wilders zveřejnil svůj manifest před parlamentními volbami v Holandsku, které se uskutneční v březnu. Lídr holandské strany Svobodných (PVV) přislíbil svým Holanďanům zakázat Korán a zavřít všechny mešity v zemi. Geert Wilders vyzývá k totální deislamizaci Holandska a slibuje ukončení migrace z Islámských zemí.

Ve svém manifestu dále píše, že by rád uzavřel všechny islámské školy v Holandsku a stejně tak i azylová centra. Bude li zvolen příští rok holandským premiérem, tak se zasadí o zákaz nosit muslimským ženám na veřejnosti šátek.

Panu Wildersovi přeji premiérství již mnoho let, protože již mnoho let je islám v Holandsku problém, stejně jako v ostatních zemích, kde dostal prostor a lídr strany Svodných na to celá dlouhá léta upozorňuje a nahlas bez politické korektnosti popisuje holandskou realitu. V Holandsku dostal pro mě islám prostor až nepochopitelný (stejně jako všude jinde, kde ho dostal), protože již v roce 2010 tvořili muslimové více jak 5.5 % populace v Holandsku.

V Holandsku žije asi 16.4 milónů lidí, z nichž bylo již před šesti lety více jak 900.000 muslimů. Mešit je v Holandsku údajně 475 (Dutch News.nl) a těžko si dovedu představit, že je Holanďané zbourají a zakáží Korán, když holandské vlády celá léta výstavby mešit a integraci muslimů podporovaly. Věřím, že pan Wilders může zvítězit ve volbách a určitě bych to Holanďanům přál, ale nevěřím, že lze ještě Holandsko totálně deislamizovat, po těch desetiletích přijímání muslimských azylantů.

Nedovedu si představit jak lze například dnes již holandským občanům, třeba tureckého původu (2%) zakázat Korán. Myslím, že to již prostě není možné. Holandsko jim dalo občanství jakožto muslimům a tak to myslím i zůstane. Navždy. Ale ukončení migrace z Islámských zemí by byl dobrý krok a věřím, že se to panu Wildersovi pro Holandsko podaří.

  • “Jestliže se stanu premiérem, uskuteční se i v Nizozemsku referendum o odchodu z EU.”
  • “Nechte Holanďany rozhodnout.”
  • “EU nám bere svobodu rozhodovat a určovat naše vlastní azylové zákony.”
  • “To je důvod, proč je nutné opustit EU.”
  • “Je čas pro nový začátek postavený na naší síle a suverenitě.”

PVV by v současném holandském parlamentu údajně vybojovala 35 křesel ze stopadesáti, což by bylo o deset křesel více, nežli má Liberální strana současného premiéra Marka Rutta.

Geert Wilders také minulý měsíc řekl, že je hrdý za svůj pevný postoj k islámu, a že nemá problém s imigranty ze Slovenska, nebo Litvy, ale má problém s imigrací z islámských zemí.

  • “Nemůžeme přijmout žádné uprchlíky ze Sýrie a Iráku.”

O uspořádání referenda ohledně případného vystoupení z EU promluvil i vůdce italské strany pěti hvězdiček Beppe Grillo, který řekl, že se EU rozpadá, rozplývá a všechny země EU by měly uspořádat referendum.

Italský premiér Matteo Renzi má však s prezidentem Francie Hollandem a německou kancléřkou Merkelovou jinou vizi a slova plná optimismu. Na italském ostrově Ventolene se v minulém týdnu uskutečnila schůzka zmíněných evropských elit: “Mnoho lidí si myslelo, že EU je v koncích kvůli Brexitu. Není tomu tak. Chceme psát budoucnost.”

Ta nová budoucnost má být i podle našeho pana premiéra Bohuslava Sobotky společná armáda EU. Podle polské televize TVP INFO a serveru protiproud, vznikl nový dokument, který se jmenuje “Silná Evropa v nejistém světě”, a ve kterém se píše mimo jiné:

“Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad k ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení se k projektu.”

Tato vize by tedy mohla a asi měla znamenat, že státy EU nebudou mít vlastní armádu, nebo jen částečně, ale jakousi velkou evropskou. O migraci a azylové politice by nerozhodovali jednotlivé státy, ale EU by povinně mohla přerozdělovat imigranty tak, jak uzná za vhodné. EU by sjednotila daňový systém i tajné služby a vznikl by i jednotný trestní zákoník. Byl by společný vízový systém i zahraniční politika.

Společná armáda zemí, které se již neshodnou takřka na ničem podstatném, je jen další utopickou totalitní vizí. Minimálně věřím, že je to jen další bláznivá utopická vize, která se však naneštěstí líbí našemu za vlast bojujícímu panu premiérovi Sobotkovi.

Bulharský premiér Bojko Borisov již nevěří, že migrační krizi dokáže EU smysluplně vyřešit a plánuje cestu do Turecka a jednání s tureckým premiérem Binalim Yildirimem. Dle parlamentních listů řekl bulharský premiér, že Turecko vnímá jako jediného bulharského spojence v boji s migrační krizí, a že EU vůbec nejedná tak solidárně, jak její představitelé tvrdí.

  • “Německo říká, vrátíme 20.000 lidí do Maďarska. Maďarsko říká, vrátíme je na Balkán. A co my na Balkáně, ke komu je máme vrátit my? My je nepozvali. Kam je máme vrátit? Co je tohle za unii?”
  • “Nevidím žádné perspektivní řešení migrační krize v Evropě. Vidím jen jak země za zemí, ovládané panikou, zachraňují sami sebe a každý si najde svou skulinku v unijních dohodách a smlouvách, která mu to umožní, protože i ty velké evropské země jsou již vyčerpané a jejich občané začínají klást odpor.”
  • “V této situaci by se Bulharsko mělo snažit zachovávat co nejpragmatičtější a nejpřátelštější vztahy se svými sousedy. Srbsko vytáhlo s armádou, oplotilo hranici a z Bulharska není úniku. Situace v Řecku bohužel také nevypadá příliš dobře, a proto se musíme pro spojenectví obrátit k Turecku.”

Maďarský premiér Viktro Orbán plánuje posílit již existující obranné linie masivnější obrannou hradbou z obav, že Turecko otevře pomyslná stavidla a do Evropy by mohli začít přicházet stovky tisíc migrantů. To by skutečně mohli a Maďaři reagují. Nač čekat beztak nemají.

Krásné video jsem nalezl na stránkách pana Václava Klause mladšího. Dodalo mi radost a naději, byly v něm dlouhé aplausy a ovace pro pana Nigela Faragea, kterých se mu dostalo za jeho slova na volebním sněmu republikánů ve Spojených státech. Proslov pana Faragea a jeho uvedení Donaldem J. Trumpem před republikánské publikum je na samostatný blog, ale atmosféra byla fantastická.

Donald J. Trump: “V tento moment jsem připraven vám představit zde na pódiu muže, který stojí za Brexitem a muže, který dovedl brilantně Spojené království k nezávislosti. Navzdory všem původním šancím, navzdory všem hrozným nadávkám, navzdory mnoha překážkám. … Dámy a pánové, přichází pan Nigel Farage.”

Nigel Farage: “Přišel jsem za Vámi ze Spojeného království se zprávou naděje a optimismu. Se zprávou, která říká, že pokud obyčejní a slušní lidé, skuteční lidé, jsou připraveni vstát a bojovat za to v co věří, tak můžeme překonat vše.  … A pamatujte, že nic není nemožné pokud je dost slušných lidí připraveno povstat proti vrchnosti.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
48 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.