doctor-563428_1280
19.6.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Zajistěte si pracovnělékařské služby na klíč

Sdílejte článek:

Potřebujete pro své zaměstnance zařídit lékařské prohlídky a nevíte, jak na to? Tyto služby si lze zřídit na klíč jako komplexní pracovnělékařské služby odpovídající aktuálním legislativním požadavkům.

Zaměstnavatelé nemají vůbec málo povinností. Jednou z nich je též sjednání písemné smlouvy se zdravotnickým zařízením poskytujícím pracovnělékařské služby (dále už jen PLS). V rámci pracovnělékařských služeb se pak realizují pracovnělékařské pohlídky – vstupní, periodické, mimořádné, následné i výstupní, je nabízeno poradenství s ohledem na BOZP, ergonomii a pracovní podmínky, ale též dohled na pracovištích (hodnocení rizik, návrhy a realizace příslušných opatření).

PREVENT nabízí pracovnělékařské služby jako komplexní smluvní balíček služeb. K dispozici je specializovaná ordinace, kde se nečeká, ani zde nepotkáte zástupy nemocných pacientů. Díky aplikaci MedBook je možné lékařské prohlídky zautomatizovat. Současně PREVENT poskytuje i poradenství a dohled na pracovišti.

Zprofesionalizujte svůj přístup ke zdraví zaměstnanců

Po zavedení agendy PLS proběhnou vstupní šetření na pracovišti a vyhodnotí se potenciální rizika. Firma vytvoří kategorizaci prací, zpracuje dokumentaci PLS a nastaví lékařské prohlídky v rámci aplikace MedBook. Součástí komplexního balíčku služeb je poradenství a dohled v režimu 24/7. Společnost nabízí šetření na pracovišti, posuzování rizik i kurzy první pomoci. Ordinace se nachází v Praze a pro mimopražské klienty jsou zajištěni smluvní lékaři v jednotlivých regionech. Díky službám společnosti PREVENT si PLS můžete na seznamu svých povinností zaměstnavatele odškrtnout jako „splněno“.

PREVENT, to je komplexní balíček služeb PLS, BOZP a PO

PREVENT nabízí i další zajímavé služby. Konkrétně LMS platformu INSTRUCTOR, díky které zajistíte ve své firmě veškerá povinná školení online.  Navíc vás zbaví i dalších organizačně zdlouhavých povinností. Typickým příkladem jsou povinná školení zaměstnanců. Platforma nabízí celou řadu školení, včetně těch nejdůležitějších, jakým je školení řidičů či školení BOZP a požární ochrany.

Školte zaměstnance moderně

Vše má moderní podobu. Jde o profesionální e-learning, který šetří čas zaměstnancům a finance zaměstnavatelům. Už není nutné zaměstnance posílat na drahá školení mimo firmu, ani organizovat školení ve firmě. Online školení je přitom zcela plnohodnotné. Umí nabídnout osvědčené osnovy i jejich úpravu na míru každé konkrétní společnosti. Mají lektorskou podporu 24/7, zahrnují v sobě vše podle aktuálního znění zákona, umí hlídat termíny nutných proškolení i vydávat certifikáty. E-learning je benefitem pro zaměstnavatele i zaměstnance. Ty navíc baví, protože veškerá školení jsou pečlivě připravena, mají interaktivní podobu a jsou jednoduchá. Moderní doba jednoznačně preferuje školení formou e-learningu. Hodí se pro celou řadu různých školení, od těch definovaných zákonem, až po nadstandardní, dle přání a potřeb zaměstnavatelů.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 217 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...