VIRVAKCINA
9.5.2021
Kategorie: Společnost

Zajímavé srovnání dvou fenoménů doby

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSvětové směřování do propasti je si v mnoha směrech velmi podobné. Nevelká skupina nejbohatších a nejmocnějších se rozhodla vytvořit nové normy, podle kterých by lidé měli žít, pořídila si širokou mediální základnu předurčenou k mohutné propagandě, zároveň si koupila politickou reprezentaci ochotnou dále šířit její myšlenky. Přidejme ještě vědecký a odborný segment podléhající vidině snadného výdělku a máme to vskutku produktivní mašinérii, která dosáhne všeho, co si zamane, aniž by jí příliš zajímalo, s jakými důsledky. I místo setkávání si vybrali velmi příznačně. Je jím Davos, tedy městečko ve švýcarských Alpách velmi vhodně uzpůsobené tomu, aby účastníci sympózia mohli být účinně chráněni armádou a specialisty tak dobře, že se nedostanete ani na dostřel těch nejlepších odstřelovačích zbraní. Mají strach a vědí proč.

Dnes si dovolíme udělat zajímavé srovnání. Ještě před příchodem covidu se tato skupina lidí rozhodnula vytvořit nový zdroj peněz, kterým se stal boj za čistou planetu. Všichni už dávno víme, že tzv. uhlíková neutralita je totální nesmysl jdoucí proti potřebám přírody. Největší obětí nelogického uvažování, neznalosti fyzikálních zákonů a nepochopení potřeb lidstva se mají stát elektrárny na fosilní paliva i jádro a automobily. O tom, jak vypadá nedostatek elektrické energie, mohou hovořit v zemích, kde neběží celý den a je pravidelně vypínána. Snižování počtu elektráren v Evropě je absolutní nesmysl při vědomí, že větrníky a solární panely zdaleka nedostačují k náhradě uhlí, atomu a potažmo i plynu pokrývajících spotřebu na našem kontinentu. I přesto je prosazován konec spalovacích motorů a náhrada elektromobily. A přechodným obdobím mají být různé hybridy.

Spalovací motory dosáhly už nyní neuvěřitelných výsledků, přičemž dále došly ty dieselové. Minimální spotřeba, produkované emise a jejich vysoké výkony obhajují svou existenci. navíc jsou velmi dobře recyklovatelné a potřebují pro svou výrobu mnohem méně ,,zázračných „ materiálů, než kolik jich obsahují baterie elektrovozů. Navíc je třeba si uvědomit, že bez velmi propracované rozvodné a extrémně drahé sítě jsou tato auta de facto staticky stojící překážkou. Těžko si do kufru uložíte kanystr s dalším palivem. Hybridy jsou nejen drahé, ale také minimálně praktické a po vybití minizdroje baští jako bitevní vrtulník, protože sebou táhnou navíc hmotnost nepoužívaného zdroje potřebného k jízdě. Přesto získávají výhody například při parkování, byť jsou jim už upírány. Kdo je koupil, prohloupil. Přidejme ještě uhlíkovou stopu (ať to zní progresivně), kterou produkují výrobci elektřiny), stoupající ceny samotné energie, její nedostatek a máme tu totální ekonomický nesmysl. Jsou nám vnucována dražší, méně praktická, zato těžší a v zhoršených podmínkách naprosto nepoužitelná auta. Navíc s možností být dálkově řízená a napomáhající omezení pohybu lidí. A aby jste si je kupovali, běží na plné obrátky propaganda (reklama), podpůrné (dotační) programy, represe spalovacích motorů, a za pár let Vám bude úplně odebrána možnost se rozhodnout, co si pořídíte, protože benzínová a dieselová auta zakážou. Věřte tomu, že se spalovací motory vrátí, ať už je bude pohánět cokoliv. Arktida, Sibiř, Afrika a Jižní Amerika se bez nich neobejdou.

S čím to chceme srovnávat? To velmi jednoduché. S vakcinací. Covid byl vytvořen a stala se z něj mantra. Všimněte si jedné věci. Vakcíny vznikly ve velmi krátkém času a zároveň byla ignorována možnost vyvíjet účinné léky. Jde o jasný záměr prosadit za každou cenu něco, co není vůbec dokonalé, ale přináší to možnost manipulace s námi. Přestože se ukazuje, že očkování nijak zvlášť lidi před covidem nechrání, skutečná účinnost je na hranici 50ti %, navíc umožňuje určitou úpravu lidského genomu, propaganda a politici postupně vytváří prostředí, ve kterém si jednotlivec prostě nedovolí se vzepřít. Zelené covidpassy vydávané nově po absolvování jedné očkovací dávky jsou výsměchem při vědomí, že ještě nedávno bylo oznámeno, že ani dvě návštěvy očkovacího centra ročně nemusí stačit k získání aspoň částečné imunity. Tu mají naopak ti, kteří onemocněním prošli, a to dokonce i delší než rok. Zatajované údaje posledních týdnů ukazují, že recidiva onemocnění je u očkovaných natolik vysoká, že ji může způsobovat i samotná vakcinace. Přesto nás politici a média tlačí nadále k povinnosti podstoupit vpich a slibují snadnější život. Proč tedy musí i tyto ovce nadále nosit roušky? Dostanou li covidpassy a dojem, že se jim nemůže nic stát, stanou se nebezpečnějšími pro své okolí než ti, kteří ke covidu přistupují jako k chřipce. Množící se úmrtí po očkování se stanou důkazem.

Vakcinace a elektromobilita mají mnohé společné. Jsou nesmyslné, ničemu nepomáhají, jsou nesmírně drahé, omezující. Těm, co naletěli, jsou poskytovány neoprávněné výhody. Patří mezi často omílané mediální lži a v důsledku budou znamenat snížení kvality lidského života. Řadíme je mezi skutečná zla, přesto je věnováno mnoho set miliard dolarů a eur na jejich prosazení. A kdo se nepodřídí, bude vyčleněn. Spalovací motory budou zatíženy daněmi, postupným zákazem pohybu, a nakonec legislativou znehodnocené a zakázané, i kdyby vypouštěly jen vodní páru (vodíkové motory k tomu mají už blízko a jsou v principu velmi podobné stávajícím benzínovým). Bez očkování budete sice méně nemocní, ale nedostanete covispass, takže Vás také nikam nepustí, zakážou Vás, a i kdybyste měli sebelepší imunitu (i po prodělané nemoci), postaví Vás a Vaši rodinu na okraj společnosti. Už chápete, kam jsme se dostali nemožností ovlivňovat vlastní názor a výběr toho, pro co se samo rozhodneme? Kam nás dotlačila neobjektivní média se svou propagandou a davoskou elitou zkorumpovaní politici? Jsme pouhé figurky neschopné se společně vzepřít, přestože při zachování jednotnosti, lidského rozumu a logiky by to bylo tak snadné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 133 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)