rush-348481_1280
12.10.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Zahradní technika Husqvarna se slevou i nyní na podzim

Loading...
Sdílejte článek:

Právě teď je správný čas na poslední úpravy zahrady a přípravy na zimu. Trávník byste měli nechat vysoký asi 5 cm, ze stromů odstranit mumifikované plody, zarostlé úvazky a rány po odlomených větvích. A pak už je nejvyšší čas myslet na jaro!

Správný zahradník nezahálí ani v zimě. Plánuje, co všechno na jaře vyseje, a také nakupuje vybavení. Právě v zimě je zahradní technika často lépe dostupná a někdy i levnější. Některé obchody se totiž v reakci na nižší zájem o produkty snaží nabídnout výhodnější ceny.

Nakupte ještě z letošní kampaně

Výrobci zahradní techniky přichází s novými modely na jaře. Opravdu ale potřebujete tu nejnovější a nejdražší sekačku? Nyní ještě koupíte produkty ze současné „staré“ kolekce, jež jsou levnější a taktéž velmi kvalitní. Prodejci se budou přes zimu snažit vyprodat tyto zásoby, aby mohli na jaře naskladnit nové. Využijte toho.

Nyní si můžete dovolit kvalitu

Za výhodné ceny je tedy možné nakoupit i výrobky od těch nejlepších značek v oboru. Za povšimnutí každopádně stojí zahradní technika Husqvarna. Husqvarna Group je dnes největším výrobcem venkovních produktů a její portfolio je opravdu obrovské. Od sekaček na trávu přes vyžínače a zahradní traktory až po elektrické pily. Ve svém oboru se snaží přinášet inovace, což dokazuje například samohybná sekačka na trávu na solární pohon.

Nakupte i podzimní vybavení

Není ovšem nutné nakupovat jen na jaro. Některé pomocníky značky Husqvarna využijete i na podzim či v zimě. Příkladem může být foukač listí či sněhová fréza. Husqvarna se o vaši zahradu postará po celý rok.

Výrobky Husqvarna koupíte ve větších prodejnách s hobby nářadím, ale i u specializovaných prodejců. Jedním z nich je průhonická prodejna Jiřího Křapáčka. Právě tam nyní zakoupíte některé druhy zahradní techniky Husqvarna s výraznou slevou. Možné je i objednání přes internet.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 893,00 Kč
Vybráno 22.55%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.