800x600_1461450318-782565-big
15.3.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Zahradní párty stany zajistí pohodu za jakéhokoli počasí

Sdílejte článek:

Každý z nás si jistě představí situaci, kdy sedíte s přáteli, jste zrovna v nejlepším a najednou se spustí déšť. K vzteku. Na vině určitě není jen samotná nepřízeň počasí! Vy sami totiž máte mít posezení zakryté. Pokud si ťukáte na čelo s tím, že byste na to neměli dostatek peněz, můžete s tím skončit. Na trhu se nachází stylové párty stany, které umí zajistit dokonalý komfort i tehdy, když se na zem snáší déšť. Jaké varianty jsou na trhu a podle čeho vybírat konkrétní model? To se dozvíte v následujících řádcích.

Zahradní párty stany jako plnohodnotné zastřešení

Jestliže si myslíte, že zahradní párty stany představují pouze jakousi časově omezenou variaci zastřešení, jste na omylu. Už při pohledu na některé z modelů zjistíte, že dokážou zajistit vynikající podmínky pro posezení v průběhu celé sezony. Výbornou volbou jsou třeba provedení, která obsahují bočnice. Ty mohou být jak klasické látkové, tak i s průhlednými plochami představujícími okna. Není problém volit i modely jen se střechou. Na zakrytí prostoru pískoviště bohatě stačí.

Výstavba zahradních párty stanů netrvá nijak dlouho

Obáváte se u kvalitních stanů nepříjemné, nepřehledné a zdlouhavé stavby? Není třeba! Především nůžkové stany jsou postaveny během několika málo minut. Nemusíte se totiž nijak stresovat se složitou konstrukcí. Stan prostě rozbalíte a složíte do předem jasně definovaného stavu.

Moderní barevné zahradní altánky

Nejnovější zahradní altánky a stany umí upoutat pozornost. Samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Vybírat si lze ze spousty barevných odstínů zakrývacích plachet. Klasiku představují bílé, nicméně moc hezky vypadají i zelené, případně nejrůznější proužkové variace. Fantazii se meze nekladou a vybrat si například v eshopu na www.t-zbozi.cz můžete přesně podle vašich potřeb, a to i provedení individuálně na míru.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 54 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...