26.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Zahlédli jsme dnes svoji multikulturní budoucnost? Teror, atentáty, uřezané hlavy …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 26|06|2015

Zpravodajské agentury dnes pomalu ani nestačí popisovat všechna zvěrstva, které během krátkého času spáchali “islámští bojovníci džihádu” ne tak daleko od naší domoviny. “Mírumilovné” náboženství se zase jednou předvedlo: útok na hotel v Tunisku, výbuch ve Francii, plus jedna uřezaná hlava, a do třetice útok v Kuvajtu. Jak je to vůbec možné, že extrémní stoupenci tak mírumilovného náboženství projevují nulovou mírumilovnost, když by to logicky mělo být naopak? Extrémní stoupenci mírumilovného náboženství by měli rozdávat lásku plnými hrstmi. Ve sluníčkářské úvaze, že islám je mírumilovná ideologie, která nám pomůže obohatit naši společnost, je zřejmě někde asi nějaká chyba …

Co se vlastně stalo? Jednu oběť a několik zraněných si dnes na jihovýchodě Francie vyžádal výbuch v průmyslové továrně Air Products.ve městě Saint-Quentin-Fallavier v departementu Isere. Podle francouzských médií šlo o atentát. Jeho pachatelem byl muž, který do továrny vnikl se zástavou organizace Islámský stát v ruce. Podle jiných zdrojů do areálu továrny proniklo auto, které narazilo do uskladněných bomb s plynem. U vchodu do areálu se našlo bezhlavé tělo a u něj zástava Islámského státu. Hlavu oběti našli na plotě kolem areálu. 

S nekontrolovaným přílivem imigrantů, které nelze identifikovat, neboť zpravidla nemají u sebe žádné doklady, se bude pravděpodobnost takových útoků zvyšovat. I zadržený ve Francii u sebe nemá doklady a odmítl vypovídat. 

Při incidentu bylo zraněno několik lidí, kteří jsou nyní v péči lékařů. Mnozí zaměstnanci továrny, kteří byli očitými svědky události, utrpěli psychický šok a pro jejich potřeby byla zřízena buňka psychologické pomoci. Francie je ve stavu vysoké pohotovosti před teroristickými útoky od ledna tohoto roku, kdy trojice islamistů v Paříži a na jeho předměstí Montrouge zabila 17 lidí. Terčem útoku byla redakce satirického týdeníku Charlie Hebdo, policejní hlídka a obchod s košer zbožím.

K tomu snad jen komentář o možném řešení problému ze sociální sítě: Bůh někdy dává lidem druhou šanci – tentokrát mají Galové šanci napravit si reputaci ztracenou v lednu, kdy krátké vzedmutí lidu skončilo procházkou partičky papalášů po jakémsi chodníku.

Eu-flag

Den ani řádění islamistů však ještě není u konce. Po zprávě o atentátu na šíitskou mešitu v Kuvajtu, kde přišlo o život 13 lidí a 25 osob bylo zraněno, se dovídáme o dalším incidentu.  Z východotuniského města Sousse je hlášen teroristický útok na dvojici místních hotelů. Na místě podle svědků byla slyšet střelba. Při útoku zemřelo nejméně 27 lidí, jsou mezi nimi i cizinci. Atentátníci útočili na hotely Bellevue a Royal Kenz nedaleko pláže. Mezi lidmi na pláži zavládla panika, slyšeli výbuch a střelbu. Podle televizní stanice al-Arabíja se na místě odpálil sebevražedný atentátník. Jeden z britských turistů sdělil stanici Sky News, že slyšel silnou detonaci, na místě pak podle něj zavládl chaos a kolem hotelu začali pobíhat návštěvníci. Turisté se nyní ukrývají v hotelu a čekají, až se situace uklidní.

Společným jmenovatelem všech tří výše popsaných činů je ideologie islámu a jeho fanatičtí stoupenci. I takoví, kteří k nám do Evropy možná nekontrolovatelně míří během současné uprchlické invaze. EU mezi tím vykonala potřebu ve formě “vysoké politiky” a milostivě nám zrušila množstevní kvóty na jejich začlenění do společnosti. Musíme si je však vzít “dobrovolně”. Kdo by tak po dnešku učinil? Koho ještě dnes chtějí kolaborantští dobroserové přesvědčit o krásném, multikulturně obohaceném světě lásky, míru a prosperity?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
44 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.