20160319_Demonstration-Flüchtlinge-Willkommen1cDaniel-Weber
29.8.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Záhady “wilkommenpolitiky”

Sdílejte článek:

ZBYNEK PASSER

Trávím v Německu nemálo času. V diskuzi s Němci, či cizinci, žijícími v Německu jakbysmet. Za poslední dva roky jsem potkal jen jednoho Němce, který by chápal, či dokonce podporoval politiku spolkové vlády. Dlužno dodat, že šlo o vysoce postaveného úředníka.

Wilkommenpolitik je pro mne záhada. Často vídám demonstrace obojích táborů. Na protivládnich demonstracích vidím celé sociodemografické spektrum populace. Od studentů, přes zaměstnance, matky v domácnosti, podnikatele i důchodce. Bývají to organizované a spořádané akce, na nichž se hodně řeční a naslouchá.

Několikrát jsem musel projít i demonstracemi krajní levice, v mainstreamu eufemicky nazývané “demonstracemi na podporu uprchlíků a proti fašismu a xenofobii”. Takovou koncentraci zloby, verbální i fyzické agresivity, kvalitní organizace a atmosféry výhrůžek Německo nezažilo od třicátých let. V Düsseldorfu jsem zažil atmosféru, z níž mrazilo v zádech. Hluboké dunění bubnů, kombinované s píšťalami a prokládané nenávistným křikem a téměř hmatatelnou nevraživostí mladých anarchistů.

V Drážďanech se při “protidemonstracích” houfují anarchisté v parku nedaleko Frauenkirche Platz, šlapou po květinových záhonech a po velmi hlučném odchodu do průvodu po nich zůstává poničený park a hromady odpadků. Snaží se za každou cenu vyvolat násilný střet s protivládními a protiimigračními demonstranty. Uzavírají jednotlivé ulice, aby museli účastníci protivládních demonstrací procházet “uličkami hanby” a mohlo dojít k potyčkám.

Policie běsnění levičáků nechává vesměs bez povšimnutí, vodní děla bývají použita proti odpůrcům Merkelové a její politiky. Levice shání demonstranty do svého tábora formou nabídek placené účasti na vývěskách státních vysokých škol. Tyto “brigády” jsou placeny přes neziskovky, dotované spolkovou vládou.

Anarchisté a krajní levice disponují policejními informacemi. Antifa má k dispozici seznamy protivladních aktivistů včetně bydliště a adres škol jejich dětí a zaměstnavatele a čerstvé odposlechy jejich telefonních hovorů. Pokud např. AfD chce zajistit prostory pro setkání svých členů v restauraci a rezervuje si prostory telefonicky, krátce poté začnou chodit restauratérovi výhrůžky, že pokud akci nezruší, restaurace vyhoří. Oblíbené je i malování nacistických symbolů na takový podnik, nebo zvýšená “péče” úřadů o hygienu, placení daní daného podniku atd.

Dalším krokem je zastrašování a snaha o společenské znemožnění protivladnich aktivistů. Kromě dehonestace prostřednictvím mediální manipulace používá spolková vláda Antifu – pravděpodobně v koordinaci s policií – i pro těžší kalibr. Vašim sousedům, zaměstnavateli, učitelům vašich dětí začnou chodit dopisy, že jste neonacista. Že styk s vámi vrhne špatné světlo i na ně. Že je společensky prospěšné vás vyhodit z práce, z bytu, vaše děti ze školy. Banky vám odmítají otevřít účet, jelikož jim “vadí vaše názory”. Na dveřích do domu, bytu a poštovní schránce schránce objevují nápisy pan XY je neonacista. Vaše dítě a jeho spolužáci to samé přečtou na fasádě své školy.

I toto je součást wilkommenpolitik Angely Merkelové. Nejen že s tím policie ani soudy nic nedělají, z informovanosti a efektivity postupu krajní levice na hony čpí práce silových složek státu. Levice je dobře financovaná, organizovaná, efektivní v zastrašování odpůrců režimu a je státem hýčkaná.

Německá “protifašistická a proimigrační” krajní levice že všeho nejvíc připomíná způsoby a chování SA v Německu v polovině třicátých let. Na vládní úrovni ji navíc podporuje speciální úřad, sledující a perzekuující odpůrce vlády. Velí mu bývalá šéfka Staßi pro ideologický boj.

V ódách českých intelektuálů (např. Martina C. Putny v LN) na Angelu Merkel a Německo není ani zmínky o smutném faktu, že se z Německa plíživě vytrácejí občanské svobody, demokracie a vláda práva. Za potlesku pražské kavárny, evropské proimigrační lobby, krajní levice i Bruselu.

ZDROJ: Zbynek Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...