cruprch
22.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Záhada neexistujících uprchlíků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARCELA ŠTOLOVÁ

Slýchám názory, že u nás se nic neděje, k nám přece žádní „uprchlíci“ nemíří, náš sociální systém pro ně není atraktivní, tak proč to řešit. Jestli tu jsou anebo nejsou, toť otázka. Nebo spíš záhada.

Ale pokud tu (až na pár výjimek) nejsou a žádní další nebudou, tak proč a na co byla vyčleněna ta pěkná sumička? Jakým způsobem bude vláda integrovat imaginární imigranty?

Začátek letošního léta jsem strávila v západní Evropě. Tři týdny cestování po Německu, Francii, Španělsku a Portugalsku. Po návratu do Čech mě čekal kulturní šok. Začala jsem v Praze potkávat nečekaně mnoho Afričanů a Arabů, kteří očividně nebyli turisté. Narážela jsem na ně na každém kroku a podstatně častěji než na své prázdninové cestě . Měla jsem pocit, že jsem nebyla pryč jen 3 týdny, ale minimálně 3 roky. Všechno je najednou jinak a je jich tu čím dál víc. Z drtivé většině muži ve věku nabitém testosteronem. Jen zcela výjimečně jsou obklopeni zahalenými „kuželkami“.

Vidím 2 vysvětlení. Buďto nám je sem „vozí“ vláda, potažmo vládou podporované (ne)ziskovky potají a nenápadně, abychom o tom nevěděli, abychom si toho nevšimli zbytečně brzo a nemohli tak zareagovat včas. Anebo sem jezdí sami imigranti (instruovaní dobrovolníky z (ne)ziskovek) utrácet štědré sociální dávky z např. Německa a naše vláda nemá tušení, co se na našem území děje. Ani jedna z těchto eventualit se mi pranic nezamlouvá.

Z tábora „vítačů“ se ozývají výkřiky typu, že máme morální povinnost imigranty přijímat a oni že mají právo tady (v Evropě) žít podle svých kulturních tradic. Ne, nemáme a nemají. Naopak musíme pečlivě zvažovat koho a jestli vůbec chceme přijmout. Není přece možné, abychom přijali někoho, kdo si vynucuje vstup do země zapalováním pneumatik a vyhrůžkami. A pokud už nějakého migranta přijmeme, tak ten musí mít povinnost dodržovat naše zákony a to bez pardonu.

Protože morální povinnost máme jedině ke své rodině, vlasti, ke svým dětem, abychom jim předali naši zemi svobodou a relativně bezpečnou, kde právo stojí na straně poctivých lidí a je vymahatelné.

Nechci svým potomkům předat zemi rozvrácenou nenávistí a násilím zvrácené ideologie, kterou si prchající přinášejí s sebou ze svých původních zemí.

Chci, aby Česká republika byla i za 50 let zemí českou (a moravskou a slezskou), zemí hrdou a sebevědomou, a zemí sekulární odkazující se k antickým, židovským a křesťanským kořenům.

stolovamarcela
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
73 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.