reckohranice
3.3.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Začne řecká armáda střílet do migrantů? Atény nařídily cvičnou střelbu na ostrovech

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Jednotky řecké armády začaly v pondělí na řeckých ostrovech na východě Egejského moře s rozsáhlými střeleckými cvičeními. Oznámila to řecká televize, která dostala tuto informaci od řeckého Ministerstva obrany.

Podle komentátorů televize jsou tato cvičení reakcí aténské vlády na narůstající příliv migrantů z Turecka, kteří přicházejí především na ostrovy Lesbos, Chios a Samos, které jsou jimi již nyní k prasknutí přeplněné. Obyvatelé ostrovů jsou tak zcela bezmocně vystaveni všem nepříjemnostem a nebezpečím, které z toho pro ně vyplývají.

Začátkem roku přicházelo na ostrovy denně kolem sto migrantů z Turecka. To se nyní změnilo a přichází každý den několik stovek, např. jen v neděli tam přišlo více než 700 migrantů. Tato čísla oznámila oficiální řecká zpravodajská agentura ANA-MPA.

Řečtí reportéři a žurnalisté, kteří jsou na zmíněných ostrovech, oznámili, že z tureckého pobřeží přicházejí stále nové čluny na Lesbos. Také oznámili, že ostrované jsou stále pobouřenější a agresivnější z této situace a už atakují nejen příchozí migranty, které posílají rozhořčeně zpět do Turecka, ale i pobřežní stráž a policisty, kteří nedělají nic pro to, aby přistěhovalcům zabránili vstup na ostrovy.

Situace hrozí explodovat – ostrovan musí už léta žít s migranty, kterých neustále přibývá a pro které není dost místa v tamních migrantských táborech. Z pohledu turismu, jim hrozí katastrofální situace, vždyť kdo by už chtěl přijít jet na dovolenou tam, kde je obrovský chaos a nebezpečí, neboť jsou tam jsou desetitisíce migrantů na malém prostoru. Z nich jsou mnozí nebezpečně agresivní, protože se jim nesplnilo nic z jejich snů, které do jejich hlav “naprogramovala” německá kancléřka se svými nerealistickými sliby.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 146 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)