14956430_10206140520390915_6199933232455767059_n
19.11.2016
Kategorie: Společnost

Začíná život s Trumpem, neomarxisti pláčou

Sdílejte článek:

FRANK KREJČÍ

Je pozoruhodné a hlavně smutné, jak reaguje liberální, tedy neomarxistická, nevychovaná, naivní a hloupá mládež ve Spojených Státech po vítězství Trumpa v demokratických volbách na prezidentský úřad. Jak byli tihle naivní hlupáčci zpracovaní profesory v jejich univerzitách, jak je dokázala americká media obelhat a vnutit jim myšlenku, že zákony platí pro všechny jiné, jen ne pro elity, do které se řadí Hillary Clintonová.

Je skutečně neuvěřitelné, že mladý člověk (hlavně mladý) dokáže uvěřit bez mrknutí oka bludům, které jim valí media do hlav dnes a denně a nedokáží si jejich tvrzení ověřit na internetu, kdy vlastně v dnešní době je internet rejdištěm hlavně pro mladé. Tam by se dozvěděli pravdu, ale jelikož pravda se považuje za urážku, pravda se dnes nenosí, pravda se dávno neříká, tahle progresivní a skutečně duševně narušená a dokonale pomýlená mládež na internetu pravdu hledat nebude. Narušilo by by to snad jejich vlastní pravdu, která je pevná a jsou s ní smířeni, protože mezi nimi to tak platí a cokoliv nerezonuje s jejich verzí pravdy, prostě pravda být nemůže. Tyhle volby byly tak moc jiné, že se jim už dnes říká historické volby. Tyhle voby otevřely oči mnohým z nás, kteří jsme byli vychováni abychom pravdu říkali a pravdu chránili. Politická korektnost pravdu odstranila ze slovníku a nahradila ji bludem, lží a desinformací.

Když Trump začal svoji dlouhou cestu k vítězství, upozorňoval hned na začatku, že se nebude držet politické korektnosti, ba naopak bude mluvit pravdu. Tu kterou známe my, starší ročníky. A tím rozvázal pytel s blechami. Mnozí ani nevěděli, o čem mluví. Jinak ale byla jeho slova přetočená s pomoci medií do výkřiků rasismu, nesnášenlivosti, nenávisti, rasové diskriminace, rozdělování společnosti…kdybych si jen na všechno vzpomněl. A při tom jeho slova byla vždy stejná, přímá bez jakéhokoliv nádechu rasismu nebo jiných emocí, které mu byly přisouzeny elitami. Kdyby mohli, upálili by ho veřejně, jako kdysi naše milovaná církev upálila Jana Husa v Kostnici.

Trump pouze poukazoval na nelegální imigraci, chtěl nové příchozí přivítat pouze jako legální imigranty, podle ustáleného, dávno schváleného zákona, který právě demokrati přehlíželi. Jak může někdo nerozumnět?

Poukazoval na skutečnost, která je evidentní, že černá část Ameriky je účelově držena na duševních plantážích s tím, že dostanou „předplatné na další volby“ ve formě sociálních dávek, aby zůstali tam kde jsou a za 4 roky zase volili je, ty dobromily demokraty, kteří je budou opět potřebovat. Tím naučili tyhle lidi lenosti. Nebo ji snad jen probudili. Práci jim nikdo nenabízel, nebylo třeba. Sociální dávky je udrží na jednom místě, tedy v gettech, na co by pracovali? A tak jejich stejnobarevný kámoš Obama zvýšil počet pobíračů dávek o několik milionu členů. Svým lidem přál. Bílí to odedřou, nač „naše věrné voliče unavovat jakousi prací“? A tak to šlo dál, nerušeně dál. Lidé si zvykli a čekali jen na povel k dalším volbám. A že je opět volili bylo evidentní ze všech možných výzkumů a průzkumů volební aktivity.

Trump jim ale hodil záprtek do jejich „sálu darmožroutů“ a smrad je probudil z iluzí. Radostné lelkování bude končit. Trump nabízel práci. Co? Práci, prosím vás, co to je? Stejně jako by to bylo s cigány v Čechách. Pošlete je do práce, nebo ji nabídněte a se zlou se potážete. Přesně tak to je v USA.

My chceme Obamu, my chceme Clintonovou, naši dobrotivou a zlatou kriminálnici. Nevadí nám, že se podílela na vzniku ISIS, nevadí nám že si „nahospodařila“ v době své funkce ministrině zahraničí milióny, ale dávala a bude nám zase dávat naše dávky. Opět budeme spát do 10 do rána, opět budeme posedávat u likér obchodů, opět budeme prodávat drogy a drogami se obveselovat, opět bude pokračovat náš krásný život v naší milované chudobě, ale víme, že máme jistoty. Máme Clintonovou.

A tak se ani nedivím, když se jim ten domeček z karet boří nadobro, že jsou rozčarovaní. O to jim šlo, ale nemohu vinit jen černochy, zde protestují ve velkém i běloši. Ti s vymytými mozečky, ta přihlouplá mládež, která ani neví kdo je dnešní vice prezident USA, neví jak se jemenuje hlavní město New Yorku, nebo si nevzpomínají na jediný dobrý skutek paní Clintonové v době jejího působení na ministerstvu zahraničí. Ti zastánci politické korektnosti, tedy ti, kteří věří lžím, neboť pravda je pro ne neznámý pojem a lež po našem, je jejich pravdou. V Čechám bychom jim říkali sluníčkáři. Stejná líná banda končící v neziskovkách, nebo na dávkách, nebo žijící z protestních finančních dávek od Sorose a jiných hovad a vyvrhelů zdravé společnosti. Stejně jako u nás.

S Trumpem to bude ale jiné, neznámé, a samozřejmě hrůzostrašné. Tak nám to říkají a ti, kteří to říkají mají pravdu. A máte z toho v ulicích desetitisíce protestantů, kteří ničí majetky druhých, vypalují obchody a mlatí bělochy na potkání a někdy jen proto, že ten blbec běloch volil Trumpa. Neodvedou se smířit s realitou. Byla jim sebrána jejich hračka, jejich naděje, jejich zaběhaný život příživníka  a teď aby nakonec hledali práci, o kterou ani ve snu nezavadili, nebo snad ani nevěděli, že existuje. Bílí pracují, my jen pobíráme. Tak to má být, tak to bylo po desítky let. A je na průser zaděláno.

Trump ovšem změní svět, pokud nenajdou odpůrci způsob, jak ho odkráglovat. Pokud přežije a vydrží 4 roky, na světě bude nový pořádek. Jsem šťastný že vyhrál, jelikož vyhrála ta stará, pro nás dobře pamatovaná pravda. Politická korektnost končí. Lež má obyčejně krátké nohu, tentokrát jí narostly hnáty dost dlouhé, utíkala a utíkala, ale konečně byla lapená. Takže v tomto směru, bude líp.

ZDROJ: Fank Krejčí

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč

Celkem za měsíc: 12 232,- Kč
Vybráno 34.94%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...